توضیح بیشتر انیمه مبارزات BOTW در سال 2022

Home » توضیح بیشتر انیمه مبارزات BOTW در سال 2022

تکنیک هایی مانند Trickshotting، Absolute Thunderclap Rushes، Slow Daruk Marking، Guardian Disabling و Jelly Bouncing تنها تعدادی از ترفندهای مورد استفاده در پشت صحنه در این کلیپ مهیج هستند. حتی 5 سال بعد، بازیکنان در Breath of the Wild به خلق ایده های شگفت انگیز ادامه می دهند.

در این مرحله احتمالاً از خود می پرسید که چگونه آنها این کار را انجام دادند؟ و واقعاً چه اتفاقی افتاده است؟ از اینکه چقدر آمادگی، خلاقیت، آزمون و خطا و فکر در این کلیپ ساده 20 ثانیه ای Breath of the Wild گنجانده شده است شگفت زده خواهید شد که بدون درک واقعی آنچه در پشت صحنه اتفاق می افتد هرگز نمی دانید. من دقیقاً آنچه را که اتفاق افتاده است، مرحله به مرحله تجزیه و تحلیل خواهم کرد، زیرا این درخشندگی به توضیح بسیار بیشتری از آنچه فکر می‌کنید نیاز دارد، و شاید وقتی همه قطعات را می‌بینید، قدردان همه چیز باشید. اگر از این نوع مطالب لذت می برید، با لایک به ما اطلاع دهید.

کاربر Breneko این کلیپ را در 5 می 2022 در توییتر به اشتراک گذاشت و آرواره های زیادی افتاد. در مجموع از 7 اشکال عمده در اینجا استفاده شده است که همگی با ویژگی‌های متفاوتی ترکیب می‌شوند تا این کار را عالی انجام دهند. پس بیایید مستقیم وارد شویم و ابتدا توضیح دهیم که در سمت لینک چه اتفاقی می افتد. چطوری اینجوری داره هوا میره؟ این یک یافته نسبتاً جدید به نام Jelly Bouncing است، تکنیکی که از یک پاشش معمولی ژله‌های چوچو استفاده می‌کند تا در صورت شکستن ژله کاملاً زیر پایش، به اندازه کافی برای دریافت زمان گلوله، پیوند را به هوا فشار دهد. می‌توانید این کار را با حمله به ژله چوچو یا به طور مداوم با انجام یک حمله چرخشی شارژ و حرکت همزمان به داخل ژله انجام دهید تا برای حملات زمان گلوله به سمت بالا حرکت کنید. نکته جالب در این مورد این است که از آنجایی که در حین حمله چرخشی برای حرکت به سمت عقب نگه می دارید و در زمان گلوله در هوا کوبیده می شوید، Link به طور خودکار به عقب برمی گردد، حتی بدون اینکه دکمه پرش را لمس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme