تونی هاوک با گروه کاور تونی هاوک آواز خواند و یک شب به یاد ماندنی را به جمعیتی در بریتانیا هدیه داد

Home » تونی هاوک با گروه کاور تونی هاوک آواز خواند و یک شب به یاد ماندنی را به جمعیتی در بریتانیا هدیه داد

تونی هاوک یک بار دیگر ثابت کرد که چرا فقط یک انسان فوق العاده است زیرا اخیراً با یک گروه کاور تونی هاوک به نام The 900 در بریتانیا روی صحنه پرید تا چند آهنگ را برای جمعیت بسیار شگفت زده بخواند.

هاک در توییتر ویدیویی از او و The 900 در حال خوانندگی Agent Orange’s Bloodstains که در Pro Skater 4 تونی هاوک در Signature Brew Haggerston ظاهر شد به اشتراک گذاشت. هاک همچنین گفت که Bloodstains الهام‌بخش بزرگی برای او در شکل‌گیری موسیقی متن بازی‌هایش بود.

هاوک نوشت: «بازی من / ما از Bloodstains Agent Orange از نمایش دیشب در @SignatureBrewE8. “این یکی از اولین آهنگ های پانکی بود که در کودکی شنیدم و کاتالیزوری برای شکل دادن به موسیقی متن بازی های THPS بود. از @The900Banduk برای احضار من به صحنه تشکر می کنم.”

هاوک و The 900 همچنین سوپرمن گلدفینگر را خواندند که در اسکیت‌باز حرفه‌ای تونی هاوک و بار دیگر در اسکیت‌باز Pro HD تونی هاوک و پرو اسکیت‌باز 1+2 از تونی هاوک ظاهر شد.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 جدیدترین ورودی در مجموعه قدیمی و محبوب اسکیت بورد است و در بررسی ما گفتیم که “آنقدر تحول عظیمی از اسکیت باز Pro Skater 5 تونی هاوک در سال 2015 است که باورش سخت است. آن‌ها حتی تکه‌ای از DNA را به اشتراک می‌گذارند. اسکیت‌بازی در دسترس و در عین حال دشوار، سرگرم‌کننده جدی و قدیمی است، سطوح ظاهری فوق‌العاده، قصیده‌های عاشقانه‌ای برای گذشته طراحی شده‌اند، و موسیقی مانند آغوش صمیمانه یک دوست قدیمی دوران کودکی است.»

برای اطلاعات بیشتر در مورد تونی هاوک، نگاهی به این که چگونه اسکیت‌باز حرفه‌ای تونی هاوک بازی‌ها را برای بچه‌های دهه 90 جذاب می‌کرد، ساخت موسیقی متن فیلم THPS و مصاحبه ما با تونی هاوک در مورد تبدیل شدن از یک فوق ستاره اسکیت‌برد به نماد بازی‌های ویدیویی را بررسی کنید.

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme