جنگ ستارگان: شکارچیان به شما اجازه می دهند به عنوان یک جاوا روی شانه های دیگر جاوا بازی کنید

Home » جنگ ستارگان: شکارچیان به شما اجازه می دهند به عنوان یک جاوا روی شانه های دیگر جاوا بازی کنید

Star Wars: Hunters ، بازی رایگان موبایلی که برای نینتندو سوییچ و دستگاه های تلفن همراه عرضه می شود ، تریلر سینمایی جدیدی را منتشر کرده است که تعدادی از شخصیت های قابل بازی بازی ، از جمله دو نفره بسیار بعید را به نمایش می گذارد.

جنگ ستارگان: شکارچیان از زمان اعلام اولیه به عنوان بخشی از فوریه 2021 نینتندو دایرکت ، حتی بیشتر از سیستم Dagobah خارج از رادار باقی مانده است. با جزئیات بسیار کمی که در رویداد نینتندو به جز تریلر کوتاه تیزر و لوگوی بازی به اشتراک گذاشته شد ، اولین نگاه واقعی طرفداران به این عنوان در زمان انتشار تریلر سینمایی اخیر آن بود که در زیر مشاهده می کنید و تعدادی از شخصیت ها را نشان می دهد در بازی.

در حالی که تریلر عمدتا یک برخورد نزدیک بین Rith جنگجوی Sith و همتای ماندالوریایی اش آران تال را به تصویر می کشد ، درج یکی دیگر از شخصیت های عنوان بود که واقعاً توجه ما را جلب کرد. تریلر اصلی ستارگان جنگ ستارگان: شکارچیان ، یکی روی دیگری ایستاده و کت ترنچ بلندی پوشیده اند ، جفتی از جوا متعادل هستند که با هم به نام uTooni شناخته می شوند. اگرچه این دو نفر زمان کمی از صفحه نمایش می گیرند ، اما تیم برچسب Outer Rim را می توان مشاهده کرد که قبل از قطع صحنه ، ناراحت کننده در حال آماده سازی نارنجک است. در حالی که چیزهای دیگری از این جفت نشان داده نشده است ، طرفداران باید منتظر بمانند تا ببینند چگونه تمیزکنندگان تاتو با مبارزه در عرصه سازگار می شوند.

در میان دیگران شخصیت های قابل بازی در تریلر نشان داده شده ، طرفداران نگاه دقیق تری به Grozz ، یک جنگجوی Wookie با تمایل به خلع سلاح droids ، داشتند. J-3D1 ، droid با نام مناسب برنامه ریزی شده است تا باور کند که او با نیرو قرابت دارد. Sling Shot ، فردی که قادر به کنترل پوسته جدا شده از یک خواننده ناوشکن است و موارد دیگر.

در دیگر اخبار جنگ ستارگان: شکارچیان ، مقدار محدودی فیلم گیم پلی همچنین در رویداد دیشب (14 سپتامبر) اپل به عنوان بخشی از ویترین برای نشان دادن قابلیت های آیپد مینی جدید شرکت فناوری به نمایش درآمد. در حالی که مختصر است ، فیلم از بازی به طرفداران نگاهی اجمالی به آنچه می توانند از HUD مبارزه ای و درون بازی انتظار داشته باشند ، انداخت.

Star Wars: Hunters قرار است تا سال 2022 برای دستگاه های تلفن همراه و Nintendo Switch منتشر شود. برای اطلاع از طیف وسیعی از جدیدترین اخبار Star Wars: Hunters ، حتماً به صفحه اختصاصی ما برای بازی مراجعه کنید.

تصحیح: این مقاله در اصل بیان می کرد که uTooni دارای یک چراغ خاموش خاموش بود اما با بازرسی دقیق تر ، به نظر می رسد که یک نارنجک باشد.

جرد مور یک نویسنده مستقل برای IGN است. می توانید او را دنبال کنید توییتربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme