حلقه الدن: بهترین مسیر پس از لیورنیا

Home » حلقه الدن: بهترین مسیر پس از لیورنیا

پس از عبور از قلعه Stormveil و Godrick the Grafted، سپس مقابله با Liurnia of the Lakes و Rennala، ملکه ماه کامل – ممکن است خود را در یک معمای قرار دهید. آیا با Caelid و Starscrouge Radahn روبرو می شوید؟ آیا به فلات آلتوس می روید و لیندل، پایتخت سلطنتی را امتحان می کنید؟ یا به کوه گلمیر می روید؟ Dave Klein از DaveControl اینجاست تا با یک راهنمای مسیر مفید به شما کمک کند تا با چالش های Elden Ring روبرو شوید. در اینجا راهنمای حلقه الدن در بهترین مسیری که باید بعد از لیورنیا از دریاچه ها طی کرد، آورده شده است.

اولین چیزها: آیا به رودخانه سیوفرا و رودخانه آینسل رفتید؟ قبل از هر چیز دیگری، من به شدت توصیه می کنم این 2 زمینه را انجام دهید. رودخانه Siofra را می توان در چاه واقع در اینجا بر روی نقشه در Mistwood یافت. این یکی از جالب‌ترین بخش‌های بازی است، پس به خودتان لطف کنید و به آنجا بروید. بعد، رودخانه Ainsel در چاه اینجا بر روی نقشه در شرق Liurnia واقع شده است.

و – اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، صادقانه توصیه می‌کنم از Caria Manor، یک سیاه‌چال کوچک قدیمی که در اینجا روی نقشه قرار دارد – و آکادمی رایا لوکاریا قبل از حرکت به سمت جلو بروید – زیرا همه چیز فراتر از این نقطه مهم خواهد بود. از نظر چالش و سختی گام بردارید.

منطقه بعدی که قرار است به آن برویم قسمت های خاصی از Caelid است. Caelid یک منطقه بسیار ناهموار است، و صادقانه بگویم، بیشتر آن را توصیه می کنم بعداً به آنجا بروید. اما، چند نقطه ساده‌تر برای مقابله وجود دارد، و مواردی که در جستجوی NPC مهم پیشرفت می‌کنند و من می‌خواهم شما به اینجا بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme