در طول رویداد جشنواره زندگی جدید The Elder Scrolls Online به تامریل شادی بیاورید

Home » در طول رویداد جشنواره زندگی جدید The Elder Scrolls Online به تامریل شادی بیاورید

در طول جشنواره New Life (اکنون تا سه‌شنبه، 4 ژانویه، ساعت 10 صبح به وقت شرقی اجرا می‌شود) می‌توانید با سفر به چادر جشنواره در جنوب شهر ویندلم، جوایز درون‌بازی منحصربه‌فردی دریافت کنید و از جایزه XP لذت ببرید. در آنجا، می‌توانید ماموریت‌های منحصربه‌فرد مخصوص رویداد را برای کمک به گسترش شادی در بسیاری از ساکنان آن به دست آورید.

این ماموریت‌ها باعث می‌شود شما یک سری وظایف جشن را در سراسر تامریل انجام دهید، از جمله فرصتی برای پرتاب توپ‌های گلی در Auridon، تمرین مهارت‌های lockpicking خود در Reaper’s March، و جهش به اعماق یخ‌زده Eastmarch به عنوان بخشی از معروف Snow Bear Plunge.

همانطور که ماموریت‌های روزانه جشنواره زندگی جدید را تکمیل می‌کنید، پاداشی برای دستاوردهای XP دریافت می‌کنید و جعبه‌های هدیه ویژه را به عنوان پاداش دریافت می‌کنید، که شامل بی‌شمار جوایز ویژه رویدادها از جمله سبک‌ها، یادگاری‌ها، تکه‌هایی از حیوان خانگی Powderwhite Coney جدید، صفحاتی برای سبک جدید Snow Bear Winter Wear Armor و موارد دیگر. همچنین برای کسانی که قلب خیرخواهانه دارند، نوشته‌های کاردستی ویژه‌ای وجود دارد – برای دریافت هدیه بدهید!

رویداد جشنواره زندگی جدید ESO

در جشن گرفتن یک سال باورنکردنی دیگر به ما بپیوندید The Elder Scrolls Online و به گسترش شادی در هر گوشه تامریل کمک کنید. ماموریت‌های ویژه، جایزه XP و جوایز منحصربه‌فرد در طول جشنواره زندگی جدید از هم‌اکنون تا سه‌شنبه، 4 ژانویه، ساعت 10 صبح به وقت شرقی در انتظار شماست – لذت ببرید!

ایکس باکس لایو

The Elder Scrolls® Online

Bethesda Softworks


800


19.99 دلار

5.99 دلار

Xbox One X پیشرفته

Xbox Game Pass

شامل بازی پایه آنلاین The Elder Scrolls و فصل Morrowind است. به بیش از 18 میلیون بازیکن در RPG چند نفره آنلاین برنده جایزه بپیوندید و داستانی در حال گسترش را در دنیای دائمی Elder Scrolls تجربه کنید. • ESO به Xbox Series X|S می‌آید – RPG برنده جایزه را با ویژگی‌ها/بهبودهای تغییردهنده بازی مانند حالت عملکرد 60 فریم در ثانیه، نور و سایه‌های پیشرفته، بازتاب‌های بهبود یافته، زمان بارگذاری کوتاه‌تر و موارد دیگر، تجربه کنید. • ماجراجویی خود را آغاز کنید – دوره دوم تامریل را کشف کنید و از تمام تلاش های حماسی، شخصیت های به یاد ماندنی و دشمنان خطرناکی که در بازی Elder Scrolls انتظار دارید لذت ببرید. • راه خود را بازی کنید – نبرد، کاردستی، سرقت، محاصره یا اکتشاف. انواع مختلف سلاح ها، زره ها و توانایی ها را ترکیب کنید تا سبک بازی خود را بسازید. • داستان خود را بگویید – هر داستانی را در هر نقطه از جهان، به هر ترتیبی که انتخاب می کنید – به تنهایی یا با دوستان، تجربه کنید. • شامل فصل MORROWIND – سفر به جزیره نمادین Vvardenfell و جلوگیری از برخورد یک شهاب سنگ به شهر Vivec

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme