دور: بررسی جزر و مد در حال تغییر – IGN

Home » دور: بررسی جزر و مد در حال تغییر – IGN

بزرگتر همیشه بهتر نیست. در مورد دور: تغییر جزر و مد، دنباله ای بر فیلم دوست داشتنی و کم قدردانی شده 2018 دور: بادبان های تنها، مطمئناً بزرگتر به معنای انجام و دیدن بیشتر است، اما لزوماً به این معنی نیست که آن چیزها جالب تر هستند. این هنوز یک سفر جاده ای کاملاً زیبا و گاه تقریباً مراقبه در سراسر دنیایی پر از مناظر خیره کننده و معماهای هوشمندانه است – اما تلاش های توسعه دهنده Okomotive برای تبدیل آن به سفری مکانیکی متنوع تر، در عین موفقیت آمیز بودن، همچنین به طور ناخواسته تعادل فرمول اصلی را از صلح آمیز به تغییر می کند. گاهی خسته کننده

دور: تغییر جزر و مد به شما اجازه می دهد تا کنترل یک شخص تقریباً خنده دار کوچک را در اختیار داشته باشید، حداقل در مقایسه با کشتی بادبانی بزرگی که آنها به تنهایی هدایت می شوند. مانند نسخه قبلی خود، داستانی را با کلمات کم به هیچ وجه بیان می کند و اطلاعات را از طریق تصاویر بصری به طور کلی به جلوه ای قوی منتقل می کند. اغلب اوقات ممکن است دقیقاً ندانید در این دنیای ظاهراً آخرالزمانی چه می‌کنید، اما هرگز احساس گمراهی نخواهید کرد، و هرگز انگیزه خود را برای ادامه حرکت به سمت راست در جستجوی نجات یا نجاتی دیگر از دست نخواهید داد.

FAR در حال تغییر صفحه نمایش جزر و مد

به حرکت درآوردن کشتی شما یا با باز کردن بادبان در بالای آن یا با پریدن به اطراف درون آن برای سوخت گیری دستی و بادکش یک موتور غول پیکر انجام می شود. این یک رقص کوچک سرگرم کننده است که از شما می خواهد منابعی را برای سوختن از زیر امواج در حین سفر جمع آوری کنید، مطمئن شوید که موتور بیش از حد گرم نمی شود، و کارهای کوچک دیگری را انجام دهید تا شما را به آرامی دریانوردی نگه دارید. گاهی اوقات مجبور خواهید بود برای مقابله با موانع بزرگتری مانند دروازه های بسته بزرگ یا ساختمان های متروکه، کاملاً از آن خارج شوید. هنگامی که یک ارتقای خاص دریافت کردید، کشتی شما حتی این توانایی را دارد که در زیر آب شیرجه بزند و اساساً به یک زیردریایی تبدیل شود و به شما این امکان را می دهد که به جای عبور از آنها، زیر برخی از موانع عبور کنید.

اما در حالی که این یک افزوده پر زرق و برق است، تاثیرگذارترین تغییر نسبت به نسخه اصلی این است که بالا بردن بادبان شما این بار به این سادگی نیست. به جای فشار دادن یک دکمه، ابتدا باید یک دکل را بالا بیاورید، سپس از آن بالا بروید، یک طناب بگیرید تا دوباره به پایین متصل شوید، و در نهایت موقعیت بادبان ها را طوری تنظیم کنید که با باد متحرک برای سرعت مطلوب مطابقت داشته باشد. علاوه بر این، موانعی در پس‌زمینه وجود دارد که بادبان‌های شما می‌توانند به آن‌ها برخورد کنند و آسیب ببینند، و همچنین برآمدگی‌های کم ارتفاعی که دکل شما را خراب می‌کنند. این افزوده‌ها باعث می‌شود که بدون موتور شما درگیر دریانوردی شوید، اما متأسفانه بیشتر به همان شیوه‌ای است که شما باید در هنگام تلاش برای زدن یک مگس «درگیر» باشید.

در حالی که مناظر Changing Tides زیبا است، چشم انداز دوبعدی تشخیص اینکه آیا بادبان شما واقعاً به چیزی برخورد می کند یا خیر، به طرز آزاردهنده ای دشوار می کند. بعلاوه، مگر اینکه قبلاً روی بام کشتی خود باشید، اغلب زمان بسیار کمی برای واکنش بین دیدن یک برآمدگی روبه‌رو و واقعاً قادر به انجام کاری در مورد آن، حتی در صورت کوچک‌نمایی، دارید. معنی آن این است که برخی از لحظات مورد علاقه من در Lone Sails – نسیم گرفتن و لذت بردن از مناظر و موسیقی آن پس از یک دوره استرس زا از راه اندازی موتور – اساساً از بین رفته اند، با این بخش ها که اکنون توسط نگرانی های مدیریت بادبان اشغال شده است. ارزیابی تهدید، و دویدن به داخل تا رادار خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید آیتم های پنهان شده در زیر امواج را از دست نمی دهید. این وظایف اضافه شده همچنان سرگرم کننده هستند، اما حال و هوای کلی بسیار متفاوتی را ایجاد می کنند، و این یکی از کارهایی است که من سریعتر از آن خسته شدم.

خوشبختانه مناطقی که در آن دریانوردی می کنید هنوز یک جشن برای چشم و گوش است. امتیاز ظریف کاملاً با زمین اطراف آن مطابقت دارد (حتی اگر به اندازه موسیقی متن فیلم Lone Sails خاطره انگیز نباشد)، و مسیر شما به سمت راست اغلب مملو از لحظاتی است که می توانید بدون آن از صفحه نمایش بگیرید، چاپ کنید و روی دیوار گالری هنری پست کنید. آنها به نظر خارج از محل. بخش‌های زیر آب می‌توانند بسیار زیبا باشند، یکی از برجسته‌ترین آن‌ها خوشه‌ای از چتر دریایی فلورسنت است که من در امتداد قسمت زیرین کشتی خود شنا کردم.

در طول تقریباً پنج ساعتی که برای تکمیل Changing Tides طول کشید، لحظات جالبی از فیلمنامه وجود دارد – هیچ کدام از آنها را نمی خواهم خراب کنم. آنها هم از نظر وسعت و هم در مقیاس بزرگ هستند، و کارشان را به خوبی انجام می دهند تا آدرنالین را به یک بازی با سرعت آهسته اضافه کنند. در واقع، آنها همچنین تنها منبع واقعی تنش هستند که می توانید پیدا کنید، زیرا احساس می شود خطر بسیار کمی وجود دارد که هر چیزی به طرز وحشتناکی اشتباه پیش برود، مگر اینکه صراحتاً برای انجام این کار طراحی شده باشد – بسیار دور از خاطرات وسیله نقلیه من در Lone Sails مدام در حال آتش گرفتن است. این می تواند این احساس را ایجاد کند که به جای اینکه اصلاً برای حفظ حرکت بجنگید، فقط در حال انجام این حرکت هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme