دوچرخه سواری با دوچرخه برقی HIMO Z20 Max

Home » دوچرخه سواری با دوچرخه برقی HIMO Z20 Max

مردمی خوب بیش از در خرید گیک وقتی فناوری با کیفیت را می بینند، آن را می شناسند، و HIMO یک دوچرخه برقی خوب می سازد. این دو را با هم جفت کنید و HIMO Z20 Max را در ویترین فروشگاه اینترنتی Geekbuying دریافت خواهید کرد! Z20 Max یکی از بهترین دوچرخه های برقی با جدیدترین ویژگی های سفر الکتریکی است که در این مقاله با شما صحبت خواهم کرد. به سختی می توان یک دوچرخه الکترونیکی خوب به دست آورد، همانطور که امروزه وجود دارد، بنابراین امیدوارم بتوانم شما را برای محصولی که قرار است در مورد آن با شما صحبت کنم بسیار هیجان زده کنم و شما را در مورد تمام نکات برجسته آن آموزش دهم! بنابراین، این دوچرخه و معامله مخصوصاً برای خوانندگان اتحادیه اروپا است تا از یافتن و به اشتراک گذاری معاملات عالی غافل نشوند.

فناوری پشت آن

Z20 Max دارای یک موتور فوق‌العاده با راندمان بالا 250 واتی DC Brushless است که به سرعت 80 کیلومتر می‌رسد، در حالی که مانند یک کودک خوابیده ساکت است و به دلیل سیستم کنترل برداری خود، مصرف برق را به حداقل می‌رساند، که به تجزیه و تحلیل عملکرد زمان واقعی نیاز دارد. مقدار دقیق توان مورد نیاز برای هر صعود را تولید می کند. این بر روی یک قاب آلومینیومی ناهموار دارای گواهینامه CE، مناسب برای هر محیط شهری است. همچنین دارای یک صفحه نمایش LCD است که به شما دید واضحی از سرعت فعلی، عمر باتری و حتی چند کیلومتری که می توانید با باتری فعلی خود برسید، به شما می دهد! علاوه بر همه اینها، قاب به راحتی برای ذخیره سازی سریع جمع می شود و در جمع و جورترین وسایل نقلیه جا می گیرد. همچنین دارای یک گیربکس شش سرعته است، بنابراین چه به دنبال یک کروز آرام باشید و چه بخواهید سریع به جایی بروید، Z20 شما را تحت پوشش قرار می دهد.

ویژگی های ایمنی

افراد حاضر در HIMO واقعاً به مشتریان خود اهمیت می دهند، و این نشان می دهد که آنها تا چه حد تلاش می کنند تا اطمینان حاصل کنند که Z20 از تمام استانداردهای ایمنی و بیشتر مارک های رقیب خود حمایت می کند. چراغ جلوی آن توسط E Mark تایید شده است و فاصله روشنایی بیست متری و همچنین تنظیم نور در مسافت طولانی را ارائه می دهد. لاستیک‌ها در هر شرایط آب و هوایی و سیستم ترمز دو دیسکی شما را در بارش باران یا درخشش تضمین می‌کنند، با فواصل ترمز تا سه متر در جاده خشک و افزایش به پنج در جاده خیس. همچنین دارای یک چراغ عقب نسبتاً روشن برای اطمینان از اینکه سایر مسافران به خوبی از شما در جاده آگاه هستند، و یک صندلی راحت فوم خلاء، برای نرم‌ترین و ایمن‌ترین سواری‌ها، دارد.

جوانب مثبت / خلاصه

  • فاصله سواری عالی
  • بسته بندی شده تا لبه با ویژگی های ایمنی
  • گیربکس شش سرعته به شما اطمینان می دهد که سواری مورد نظر خود را داشته باشید
  • سیستم کنترل برداری به باتری اجازه می دهد شما را بیشتر و بیشتر ببرد

افکار نهایی

من در مورد تعداد زیادی دوچرخه الکترونیکی، و صادقانه بگویم، نوشته ام Z20 ممکن است یکی از بهترین ها باشد بین فناوری نیروبخش آن، ویژگی‌های ایمنی، ظاهر دوچرخه، و نام مشهور پشت آن همه اینها یک دزدی کامل در ارزش فعلی آن در بازار است، ناگفته نماند که یک کوپن فعلی برای تخفیف بزرگ با کد دارد. GBKZ20MAX، که می توانید در هنگام تسویه حساب وارد کنید. بهتر است قبل از 20 مارس مال خود را دریافت کنید، زیرا در آن زمان این معامله برای همیشه از بین می رود. ارتقای رفت و آمد روزانه خود، خرید یک هدیه برای یک عزیز یا به طور کلی فقط بیرون رفتن روزانه برای یک سواری لذت بخش را از دست ندهید. با تشکر برای خواندن! کوپن خود را فراموش نکنید! از کد استفاده کنید GBKZ20MAX در هنگام تسویه‌حساب، این کوپن فقط تا تاریخ اعتبار دارد 20 مارس

می توانید Z20 Max و بسیاری از محصولات دوست داشتنی دیگر را در Geekbuying پیدا کنید!

عقیق

من فقط یک دوفوس 25 ساله هستم که از آرپی جی، راش قند و غش کردن در ساعت های فرد لذت می برم.

عقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme