دو حالت Aeterna Noctis: تفاوت چیست؟

Home » دو حالت Aeterna Noctis: تفاوت چیست؟

اگر عاشق بازی های مترویدوانیا هستید، در Aeterna Noctis یک حالت بازی عالی برای شما وجود دارد، حالت Aeterna. با این حال، اگر چالش‌های شدید و پلتفرمینگ همان چیزی است که می‌خواهید، شما یک بازیکن حالت Noctis هستید. بیایید وارد شوید و تفاوت های بین این حالت های بازی را بررسی کنیم.

حالت Aeterna: یک تجربه خالص Metroidvania

در اصل، بازی کاملاً دوباره طراحی شده است تا به شما به عنوان یک بازیکن یک تجربه 100% مترویدوانیا را ارائه دهد که در آن اکشن و اکتشاف قهرمانان آن هستند. اگر یکی از ژانرهای مورد علاقه شماست، فرصت را از دست ندهید تا در یک دنیای باز عظیم با 16 منطقه منحصر به فرد و صدها دشمن با مکانیک منحصر به فرد گم شوید. چالش در بازیابی قدرت و رویارویی با روسای نهایی ترسناکی است که بیشترین نیاز را از شما دارند.

حالت Noctis – پلتفرم ها و چالش های شدید

می توان گفت برای اولین بار دو ژانر مانند metroidvania و بازی های پلتفرم با هم ترکیب شده اند. با بازی در این حالت، نه تنها باید قدرت‌های خود را کشف و بازیابی کنید، بلکه با پازل‌های ثابت، بخش‌های پلتفرم و چالش‌هایی که فقط برای سخت‌گیرترین بازیکنان توصیه می‌شود، مواجه خواهید شد. اگر فکر می کنید این برای شما مناسب نیست، بازی در حالت Noctis را توصیه نمی کنیم زیرا ناامیدی می تواند تجربه را خراب کند. این حالت شامل تمام دستاوردها می شود، بنابراین برای بازیکنان تکمیل کننده یا برای کسانی که پس از شکست دادن حالت Aeterna، می خواهند دوباره با سختی بیشتری از عنوان لذت ببرند، ایده آل است.

چند نمونه از حالت Aeterna در مقابل Noctis Mode

در حالت Aeterna، میخ ها از روی سکوها حذف شده اند تا مبارزه با دشمن راحت تر شود. به این ترتیب می توانید بدون نگرانی از خطرات زیست محیطی سر بخورید و به سکوها تکیه دهید. در حالت Aeterna، پازل اره برقی با برخورد دشمن جایگزین می شود. به این ترتیب تجربه بازی بیشتر بر روی اکتشاف و اکشن متمرکز می شود و از پازل های چالش برانگیز دور می شود.

اسکرین شات

آیا می توانید بین حالت ها جابجا شوید؟

بازیکن می تواند بدون از دست دادن پیشرفت و بارگیری مجدد بازی در آخرین نقطه ذخیره، بین یک حالت یا حالت دیگر در هر زمان جابجا شود، به این ترتیب Aeterna Noctis تجربه ای که به میل شما شکل می گیرد. این به شما راه‌های بیشتری برای داشتن یک تجربه عالی از بازی Aeterna Noctis می‌دهد، پس همین امروز آن را امتحان کنید و از ماجراجویی لذت ببرید!

ایکس باکس لایو

Aeterna Noctis

استودیو بازی Aeternum


24

29.99 دلار

Aeterna Noctis یک ماجراجویی اکشن غیرخطی حماسی پلتفرمینگ است. 16 منطقه پر از چالش ها و ماموریت ها به شما این امکان را می دهد که جهان وسیع Aeterna را در نقش پادشاه تاریکی در ماموریت خود برای بازیابی توانایی های از دست رفته خود کاوش کنید. در این ماجراجویی، همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست، داستان چیزی عمیق تر و غیرمنتظره تر را پنهان می کند که شما به عنوان بازیکن متوجه خواهید شد. هرج و مرج، خدای متعال مخلوق خود را نفرین کرده است، و رهبران خود را مجبور می کند تا برای تاج و تخت Aeterna در یک مبارزه ابدی بجنگند، یک چرخه بی پایان از نور و تاریکی که تعادل را در جهان حفظ می کند. کشف کنید: • یک داستان بزرگ غیر خطی و پر از حاشیه ها. • دنیا و انیمیشن ها با انیمیشن های سنتی فریم به فریم که با دست طراحی شده اند، زنده شده اند. • موسیقی متن فیلم القا کننده احساسات. • گیم پلی و مکانیک که بهترین ها را از بازیکن بیرون می آورد. • صحنه های برش صدا به 8 زبان مختلف. • ساعت ها چالش، با داستانی احساسی و پر از پیچ و خم. توانایی های پادشاه را متناسب با ماجراجویی خود سفارشی کنید، مسیرهای خود را کشف کنید و با سرنوشت خود به شیوه ای منحصر به فرد و خاص روبرو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme