راهنمای مبتدیان سیفو: 11 نکته برای استاد شدن

Home » راهنمای مبتدیان سیفو: 11 نکته برای استاد شدن

Sifu یک بازی سخت است که شما را ملزم می کند در هنر کونگ فو تسلط داشته باشید و در عین حال به دنبال انتقام از کسانی باشید که خانواده شما را به قتل رساندند. شخصیت اصلی دارای یک طلسم جادویی است که آنها را پس از مرگ زنده می کند، اما نکته مهم این است که هر مرگ به سن آنها می افزاید. هدف شما این است که قبل از تمام شدن جادو و قبل از اینکه در سنین پیری بمیرید، به پایان بازی برسید. با توجه به اینکه Sifu یکی از وحشیانه‌ترین بازی‌های منتشر شده در حافظه اخیر است، می‌خواهید با دانش هر چه بیشتر آماده باشید. در این راهنمای مبتدیان، ما با 11 نکته و ترفند به شما کمک می کنیم تا به سیفو تبدیل شوید.

از آن قاب‌های آسیب‌ناپذیر سوء استفاده کنید

حملات خاصی وجود دارد که می توانید انجام دهید که به طور موقت در مقابل سایر حریفان در حین پخش انیمیشن آسیب ناپذیر می شوید. اینها به عنوان شناخته می شوند آسیب ناپذیری-قاب ها (i-frames) و شما می خواهید از آنها نهایت استفاده را ببرید. یکی از متداول ترین حرکاتی که در این دسته قرار می گیرد، حرکت است پایان دهنده مثلث + دایره، که زمانی رخ می دهد که شما ساختار دشمن را بشکنید. این حرکت نه تنها حریف شما را فوراً حذف می کند، بلکه یک راه موثر برای جلوگیری از ضربه خوردن توسط شخص دیگری است. به همین ترتیب، نگه داشتن دکمه دایره روی یک دشمن سرنگون شده نیز به طور موقت به شما فریم های i می دهد.

ترکیبات را یاد بگیرید

به راحتی می‌خواهید در Sifu دکمه‌سازی کنید، مخصوصاً در ابتدا، اما توصیه می‌کنیم به منوی مکث بروید تا ببینید چه ترکیب‌هایی در اختیار دارید. برخی از آنها، مانند مربع + X پرتاب جهت دار می تواند در طول مبارزه بسیار ارزشمند باشد، اما اگر نتوانید لیست ترکیبات را بررسی کنید، ممکن است آن را ندانید. مراقب ترکیب‌های ترکیبی اضافی باشید که می‌توانید قفل آن را باز کنید درخت مهارت.

مسدود کردن، عقب نشینی، و طفره رفتن

شما نمی توانید با بیشتر دشمنان به سادگی با آنها درگیر شوید. اگر تلاش کنید، بلاک می شوید، مانع می شوید و طفره می روید. در عوض، یاد بگیرید حملات خود را با یک دفاع قوی ترکیب کنید برای نتایج بهتر به طور خاص، توصیه می کنیم به طور دوره ای بر روی دکمه مسدود کردن و سپس حمله برای مقابله با حریف ضربه بزنید. حتی اگر زمان حمله شما برای از بین بردن ضربات کافی نباشد، مسدود کردن حریف ساختار آنها را افزایش می دهد، که به همان اندازه مهم است که سلامت آنها را کاهش می دهد.

نحوه عملکرد سیستم ساختار

در مورد آن صحبت کنیم، اجازه دهید در مورد سیستم ساختار صحبت کنیم، زیرا این چیزی است که به راحتی می توان از آن چشم پوشی کرد. هر بار که یک حمله را مسدود می کنید، یک نوار در پایین صفحه شما بالا می رود. این نوار ساختار است، و اگر حداکثر آن را پر کند، موقتاً مبهوت خواهید شد و شما را برای حملات ویرانگر باز می‌گذارد. دشمنان نیز دارای یک Structure meter هستند و حتی اگر حملات آنها را مسدود یا متوقف کنید، آن را پر می کند. از این به نفع خود استفاده کنید، به خصوص در مورد دشمنی که ضربه زدن به او سخت است. با این حریفان، بهترین کار این است که حملات آنها را مسدود کنید، متر ساختار آنها را پر کنید و سپس یک ضربه مرگبار خود را آزاد کنید.

به عقب برگردید تا ساختار را در طول باس فایت ها به دست آورید

در مبحث ساختار، توصیه می کنیم همیشه متر سازه خود را تا حد امکان پایین نگه دارید. یک کاری که می توانید انجام دهید این است که در حین دعوا به عقب برگردید تا پایین بیاید. تا زمانی که دوی سرعت یا حمله نکنید، Structure meter شما پایین می آید. از محیط به عنوان پوشش برای بازیابی ساختار خود استفاده کنید.

سعی کنید هر مبارزه را با یک سلاح شروع کنید

اگرچه Sifu یک بازی کونگ فو است که بر روی مبارزات تن به تن تمرکز دارد، اما می توانید از سلاح ها. اینها اقلامی مانند شمشیر، چوب، خفاش، لوله و چوب هستند که در هر مرحله ریخته می شوند. مسئله این است که اگر اسلحه را هوشمندانه بازی کنید، اغلب می توانید برخوردهای زیادی را با آن شروع کنید. قبل از رفتن به بخش بعدی، به منطقه قبلی برگردید تا یک خفاش فلزی را بازیابی کنید، یا به اطراف اتاقی که در آن هستید نگاه کنید تا مطمئن شوید که لوله ای جمع آوری کرده اید که به شما در نبرد پیش رو کمک می کند. شما حتی می توانید اسلحه را در باس فایت ها ببرید. به خاطر داشته باشید که سلاح ها شکسته می شوند، اما کارهایی وجود دارد که می توانید برای به حداکثر رساندن دوام آنها انجام دهید.

کارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا باس فایت راحت‌تر پیش برود، مانند آماده شدن با سلاح.

در جوانی، حداکثر دوام سلاح را در اولویت قرار دهید

هر سطح شامل تعداد انگشت شماری است زیارتگاه ها، که با مجسمه های اژدهای سبز کوچک نشان داده شده است. این عبادتگاه‌ها شامل تقویت‌های آماری مانند افزایش ساختار، نوارهای فوکوس بیشتر و حتی توانایی کسب فوکوس بیشتر پس از یک جاخالی دادن یا پاری موفقیت‌آمیز هستند. با این حال، افزایش‌های خاصی در محدوده سنی خاصی قفل می‌شوند، که یکی از آنها پاداشی است که دوام بیشتری به سلاح می‌دهد. این فقط در صورتی قابل استفاده است که Sifu شما 25 سال یا کمتر داشته باشد، بنابراین ابتدا مطمئن شوید که این دسته را به حداکثر برسانید.

سطوح را برای به دست آوردن XP و مهارت های قابل بازگشایی دائمی آسیاب کنید

در مورد توانایی‌های بازگشایی صحبت می‌کنیم، توصیه می‌کنیم بعد از اینکه با مبارزه بازی راحت شدید، سطوح را دوباره مرور کنید. به خصوص با سطوح قبلی، می توانید در حالی که متر کمبوتر خود را تا حد امکان بالا می برید، راه خود را طی کنید. این کار را تا زمانی انجام دهید که XP کافی برای باز کردن قفل یک توانایی از درخت مهارت داشته باشید. به یاد داشته باشید، قبل از باز شدن دائمی یک جابجایی، باید چندین بار آن را به دست آورید. به عنوان مثال، حرکت Charged Backfist برای یک بار باز کردن قفل 1000 XP هزینه دارد، اما برای باز کردن قفل دائمی آن 5000 XP اضافی (5×1000 XP) هزینه دارد.

میانبرها مفید هستند

همانطور که از طریق Sifu بازی می کنید، کلیدهایی را خواهید دید که به میانبرهایی در آن سطح (یا حتی سطوح قبلی) منجر می شوند. همه سطوح دارای یک میانبر هستند که به شما امکان می دهد به سرعت از مرحله اولیه در آن مرحله به رئیس برسید، بنابراین توصیه می کنیم فوراً یک سطح را دوباره پخش کنید تا آن را با سن پایین تر به پایان برسانید.

استفاده از حملات فوکوس را نادیده نگیرید

فوکوس قابلیتی است که به شما امکان می دهد زمان را کاهش دهید تا یک حمله غیرقابل انسداد را آزاد کنید (که به شما فریم های i را نیز می دهد). در قسمت پایین سمت راست صفحه، فوکوس متر شما قرار دارد و برای استفاده باید آن را پر کنید. شما در واقع می توانید نوارهای فوکوس بیشتری به خود بدهید با ارتقاء این توانایی در Shrines. به طور خاص، در طول باس ها، حملات فوکوس بسیار مهم هستند، زیرا باعث آسیب می شوند و باعث می شوند که آنها برای لحظه ای بعد از حمله مبهوت شوند.

از ابر برای دستکاری ذخیره ها استفاده کنید

هر بار که می میرید، سیفو فورا یک ذخیره ایجاد می کند، به این معنی که نمی توانید مرگی را که به تازگی رخ داده است، لغو کنید. با این حال، یک راه حل وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید و شامل استفاده از ذخیره های ابری است. قبل از یک رئیس یا دشمن حیله گر، ذخیره خود را در ابر آپلود کنید. سپس، اگر بمیرید، یا اگر مبارزه آنطور که انتظار داشتید به آرامی پیش نرفت، به سادگی بازی را ببندید و سیو را از فضای ابری دانلود کنید و شما را در شروع مبارزه قرار دهید.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme