راهنمای Elden Ring Flask: چگونه فلاسک ها را ارتقا دهیم و چه کاری انجام می دهند

Home » راهنمای Elden Ring Flask: چگونه فلاسک ها را ارتقا دهیم و چه کاری انجام می دهند

فلاسک های حلقه ای الدن یکی از مهم ترین آیتم های بازی هستند، مواردی که باید در هر فرصت ممکن ارتقا دهید و متناسب با هر چالش تعادل برقرار کنید. با این حال، مگر اینکه بدانید در حال انجام چه کاری هستید، می توانید مدت زیادی را بدون اینکه بفهمید چگونه این موارد ترمیمی را تقویت کنید، سپری کنید. حتی یک Flask مخفی وجود دارد که آمار شما را شگفت‌زده می‌کند و می‌تواند دنیای متفاوتی را در برخی از نبردهای سخت‌تر بازی ایجاد کند.

Elden Ring Flask of Crimson Tears و Flask of Cerulean Tears توضیح داد

به محض اینکه به سیاه چال آموزشی، Stranded Graveyard رسیدید، هم Flask of Crimson Tears و هم Flask of Cerulean Tears را دریافت خواهید کرد، و آنها با یک ویژگی داخلی همراه هستند که می توانید از آن برای تقویت سبک بازی خود استفاده کنید. Flask of Crimson Tears پس از استفاده مقدار مشخصی از سلامت را بازیابی می کند و Flask of Cerulean Tears نیز همین کار را برای نقاط تمرکز (FP) شما انجام می دهد.

بازی را با سه شارژ برای اشک زرشکی و یکی برای اشک سرولین شروع می کنید. در هر سایتی از گریس، می‌توانید تعداد هزینه‌های هر کدام را تعویض کنید – و باید قبل از بسیاری از برخوردهای مهم. برای مثال، ساخت‌های متمرکز بر غوغا، از هزینه‌های بیشتر Crimson Tears و شاید فقط یک شارژ برای Cerulean Tears بهره می‌برند. این به ویژه قبل از باس فایت ها صادق است، زمانی که احتمالاً باید استراتژی های خود را بیش از حد معمول تقویت کنید.

روش های ارتقا فلاسک Elden Ring

می‌توانید تعداد شارژ فلاسک‌های خود و میزان سلامت یا FP را که آنها بازیابی می‌کنند، افزایش دهید، اگرچه هر دو ارتقاء به موارد خاص و سختی نیاز دارند.

نحوه دریافت شارژ فلاسک بیشتر در Elden Ring

برای افزایش تعداد شارژهای فلاسک که دارید، به اشک طلایی نیاز دارید. این درختان روی درخت‌های طلایی کوچکی که در اطراف The Lands Between قرار گرفته‌اند رشد می‌کنند، و شما اولین درخت خود را درست در شمال دره Stormgate خواهید یافت. در ابتدا، فقط یک دانه طلایی برای ارتقا Flasks شما لازم است، هرچند، در سطوح بالاتر، باید از چندین برای هر ارتقا استفاده کنید.

شما فقط می توانید از دانه های طلایی در سایت گریس استفاده کنید. در آنجا استراحت کنید، گزینه Flasks را انتخاب کنید و تعداد شارژها را افزایش دهید. مهم نیست که کدام فلاسک را مجهز کرده اید، زیرا به هر حال می توانید تعداد شارژها را تعویض کنید.

چگونه HP و FP بیشتری را در Elden Ring بازیابی کنیم

همچنین می توانید با استفاده از Sacred Tears میزان HP یا FP را که Flasks خود بازیابی می کند، بازیابی کنید. این موارد حتی نادرتر هستند و معمولاً آنها را در کلیساهای پراکنده در سراسر سرزمین ها خواهید یافت. هر کلیسایی یکی ندارد – برای مثال کلیسای الله ندارد – اما بیشتر کلیساهایی که مجسمه ماریکا دارند یک اشک مقدس در پایه مجسمه دارند.

Sacred Tears را نیز در Sites of Grace خرج خواهید کرد، و استفاده از یکی میزان بازیابی هر دو فلاسک را افزایش می دهد.

فلاسک فیزیک شگفت انگیز چیست؟

Flask of Wondrous Physik یک فلاسک جداگانه با مجموعه اشک های خاص خود است و برای یافتن آن باید یک سفر کوچک داشته باشید. اگرچه ارزش وقت گذاشتن را دارد، زیرا این فلاسک آمار شما را افزایش می دهد و حتی می تواند از از دست دادن Runes پس از مرگ شما جلوگیری کند.

Flask of Wondrous Physik در کلیسای سوم ماریکا، در شمال ویپوینت ویرانه‌ها و جنگلی با خرس‌های عظیم قرار دارد. برای به دست آوردن یک اثر خاص، به اشک کریستال برای مخلوط کردن در این فلاسک نیاز دارید. اینها را در نزدیکی Minor Erdtrees – درخت‌های غیر درخشان که به‌عنوان درخت‌های بزرگ در نقشه‌تان مشخص شده‌اند – و برخی مکان‌های تصادفی‌تر دیگر، مانند حوضه در Stormhill، پیدا خواهید کرد.

با این حال، کارها و ترمیم فقط شما را به دور می برد. مطمئن شوید که در اسرع وقت تعدادی سلاح خوب پیدا کنید و در هر فرصتی که ممکن است آنها را ارتقا دهید.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme