رزروهای جدید Steam Deck پس از افزایش تولید موجود است | اخبار GameSpot – به روز رسانی اخبار GS

Home » رزروهای جدید Steam Deck پس از افزایش تولید موجود است | اخبار GameSpot – به روز رسانی اخبار GS

Valve برای توزیع Steam در چهار کشور جدید با کومودو همکاری کرده است: ژاپن، کره جنوبی، هنگ کنگ و تایوان. این رزروهای جدید بر جدول زمانی رزرو فعلی NA/UK/EU تأثیری نخواهد داشت. بنابراین اگر در Q3 یا Q4 هستید، همچنان در آن گروه‌های صف با تاریخ‌های تحویل تخمینی یکسان خواهید بود. می‌توانید انتظار داشته باشید که Steam Deck را در BitSummit در کیوتو و نمایشگاه بازی توکیو در سپتامبر ببینید.

در دیگر اخبار Steam Deck، آخرین به روز رسانی دستگاه، نسخه 3.3، به کاربران در مورد گرما و سرمای بیش از حد تأثیرگذار بر دستگاه هشدار می دهد که می تواند بر عملکرد تأثیر بگذارد. به طور رسمی، Valve به دارندگان Steam Deck هشدار داده است که دمای مطلوب برای واحد بین 0-35 درجه سانتیگراد / 32-95 درجه فارنهایت است. فراتر از این اعداد، عملکرد کاهش می یابد، زیرا تراشه داخلی AMD APU برای شروع کار داغ است.

و از آنجایی که ما در مورد گوشی های دستی با صفحه نمایش بزرگ صحبت می کنیم، اجازه دهید در مورد سوئیچ صحبت کنیم.

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که نینتندو احتمالاً امسال هیچ سخت‌افزار جدید یا کنسول Switch Pro را که مدت‌ها شایعه شده بود، معرفی نخواهد کرد. طبق مقاله جدیدی که توسط Nikkei منتشر شده است، نینتندو در حال حاضر به طور کامل بر روی ساخت کنسول های سوییچ با قطعاتی که قادر به ایمن سازی آنها بوده است، تمرکز کرده است و قصد دارد 21 میلیون واحد سوییچ را در طول سال مالی منتهی به مارس 2023 ارسال کند. به دلیل کمبود مداوم نیمه هادی ها، فروش سوییچ در سال جاری نسبت به سال مالی قبل 22.9 درصد کاهش یافت. این سیستم هنوز یک محصول موفق برای نینتندو بوده و فروش مادام العمر در حال حاضر 111.08 میلیون دستگاه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme