روزهای بازی رایگان – Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues ، Battlefield 1 و بازی های المپیک توکیو 2020 – بازی رسمی ویدیویی

Home » روزهای بازی رایگان – Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues ، Battlefield 1 و بازی های المپیک توکیو 2020 – بازی رسمی ویدیویی

پا را جارو کنید ، در جنگ بزرگ بجنگید یا برای شکوه و عظمت رقابت کنید. کبرا کای: حماسه بچه کاراته ادامه دارد، میدان جنگ 1، و بازی های المپیک توکیو 2020 – بازی رسمی ویدیویی همه برای اعضای Xbox Live Gold و Xbox Game Pass Ultimate برای بازی در دسترس هستند پنجشنبه ، 22 ژوئیه ساعت 12:01 صبح PDT تا زمان یکشنبه ، 25 ژوئیه ساعت 11:59 بعد از ظهر PDT.

چگونه شروع به بازی کنیم

بازی ها را در Xbox.com پیدا و نصب کنید. با کلیک کردن ، شما به فروشگاه مایکروسافت منتقل می شوید ، جایی که باید وارد سیستم شوید تا گزینه نصب با عضویت Xbox Live Gold خود را ببینید. برای بارگیری در کنسول ، روی زبانه اشتراک ها در Xbox Store کلیک کنید و وارد قسمت عضو طلا شوید تا مجموعه Play Play Days را در Xbox One خود قرار دهید.

ادامه کار را ادامه دهید

بازی و نسخه های دیگر را با تخفیف زمان محدود خریداری کنید و ضمن حفظ Gamerscore و دستاوردهای کسب شده در طول رویداد ، به بازی خود ادامه دهید! لطفا توجه داشته باشید که درصد تخفیف ممکن است بسته به منطقه متفاوت باشد.

جزئیات بازی

  • کبرا کای: حماسه بچه کاراته ادامه دارد
  • میدان جنگ 1
  • بازی های المپیک توکیو 2020 – بازی رسمی ویدیویی

کبرا کای: حماسه بچه کاراته ادامه دارد
کبرا کای: حماسه بچه کاراته ادامه دارد در آخر هفته آخر روزهای رایگان برای بازی در دسترس خواهد بود! در کنار سریال Netflix ، کبرا کای به شما این فرصت را می دهد که به عنوان شخصیت های مورد علاقه خود ، از جمله دانیل لاروسو ، جانی لارنس ، میگوئل دیاز ، هاوک و بسیاری دیگر ، به عنوان شخصیت های مورد علاقه خود بازی کنید و مبارزه کنید ، زیرا در مکان های آشنا کاوش می کنید و آدم های بد را مورد ضرب و شتم قرار می دهید. می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید یا با یک دوست در این نزاع مشترک همکاری کنید. اگر در آخر هفته بازی رایگان نتوانید به اندازه کافی سیر کنید ، بازی تا 8 آگوست 50٪ تخفیف خواهد داشت. تیم و تیم خود را انتخاب کنید و به جهانیان نشان دهید که کدام یک از دوج استریپ استار این شهر را اداره می کند!

میدان جنگ 1
این آخر هفته ، طلوع جنگ همه جانبه را تجربه کنید میدان جنگ 1. جهانی را که از طریق جنگ پر از ماجراجویی است ، در جنگ کشف کنید و یا با حداکثر 64 بازیکن در جنگ های حماسی چند نفره شرکت کنید. به عنوان پیاده نظام بجنگید یا وسایل نقلیه شگفت انگیز را در خشکی ، هوا و دریا کنترل کنید و گیم پلی خود را با پویاترین نبردها تطبیق دهید میدان جنگ تاریخ. در این مدت می توانید تا 70٪ تخفیف پس انداز کنید میدان جنگ 1. اعضای Xbox Game Pass Ultimate همچنین می توانند بازی کنند میدان جنگ 1 در هر زمان از طریق عضویت در EA Play خود.

بازی های المپیک توکیو 2020 – بازی رسمی ویدیویی
آماده شوید تا در راهپیمایی خود برای پیروزی ، رقیب درون خود را آزاد کنید. ورزشکار خود را ایجاد کنید ، مهارت های او را شخصی سازی کنید و لباس عالی را در یک بازی مهمانی انتخاب کنید که هر کسی می تواند آن را انتخاب کند و لذت ببرد. شروع بازی های المپیک را به سبک بین 18 رویداد ورزشی با سرگرمی ، از 100 متر ، بسکتبال ، بوکس و موارد دیگر جشن بگیرید. رفتن به سمت طلا هرگز اینقدر جالب نبوده است.

این روزهای هیجان انگیز Play Free را برای اعضای Xbox Live Gold و Xbox Game Pass Ultimate از دست ندهید! در اینجا درباره روزهای رایگان بازی بیشتر بیاموزید و با Xbox Wire همراه باشید تا از روزهای رایگان بازی آینده و آخرین اخبار مربوط به بازی های Xbox مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme