روزهای بازی رایگان – The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited ، Hood: Outlaws and Legends و I Am Bread

Home » روزهای بازی رایگان – The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited ، Hood: Outlaws and Legends و I Am Bread

یک ماجراجویی حماسی را آغاز کنید ، در دزدی های چند نفره شدید PvPvE شرکت کنید یا زندگی را به عنوان کربوهیدرات مورد علاقه خود تجربه کنید. هود: قانون شکنان و افسانه ها و من نان هستم هر دو برای اعضای Xbox Live Gold و Xbox Game Pass Ultimate در دسترس هستند پنجشنبه ، 19 اوت ساعت 12:01 صبح PDT تا زمان یکشنبه ، 22 اوت ساعت 11:59 بعد از ظهر PDT ، و The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited در حال حاضر برای مدت زمان طولانی در دسترس است از سه شنبه 17 ژوئن ساعت 7 صبح PDT تا زمان دوشنبه ، 30 اوت ساعت 7 صبح PDT.

چگونه بازی را شروع کنیم

بازی ها را اینجا در Xbox.com پیدا کرده و نصب کنیدبه با کلیک کردن روی آن ، شما را به فروشگاه مایکروسافت ارسال می کند ، در آنجا باید وارد سیستم شوید تا گزینه نصب با عضویت Xbox Live Gold خود را مشاهده کنید. برای بارگیری در کنسول ، روی برگه اشتراک ها در Xbox Store کلیک کنید و منطقه Gold Gold را وارد کنید تا مجموعه Free Day Days را در Xbox One خود پیدا کنید.

سرگرم کننده را ادامه دهید

بازی و نسخه های دیگر را با تخفیف محدود خریداری کنید و در حالی که Gamerscore خود را حفظ کرده اید و در طول رویداد به دست آورده اید به بازی خود ادامه دهید! لطفاً توجه داشته باشید که درصد تخفیف ممکن است بر اساس منطقه متفاوت باشد.

جزئیات بازی

  • The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
  • هود: قانون شکنان و افسانه ها
  • من نان هستم

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
هیچ وقت زمان بهتری برای شروع کار نبوده است Elder Scrolls آنلاین ماجراجویی بر روی Xbox نسبت به QuakeCon 2021. از همین حالا ، می توانید RPG عظیم ، از جمله جستجوی پیشگامانه Gates of Oblivion را به صورت رایگان در طول رویداد Free Day Days ما تجربه کنید. برای شروع کافیست از صفحه رسمی Days Free Play Day دیدن کنید. علاوه بر این ، The Elder Scrolls آنلاین بازی پایه ، The Elder Scrolls Online: Blackwood Chapter، و Crown Packs با تخفیف های شدید در حال فروش هستند – از دست ندهید!

هود: قانون شکنان و افسانه ها
این آخر هفته ، تبدیل به یک افسانه شوید! تجربه هود: قانون شکنان و افسانه ها و دزدی های کامل را با دوستان خود اجرا کنید. خواستگاری در تیم های چهار نفره مخالف ، شخصیت خود را بر اساس سبک بازی مورد علاقه خود یا با استراتژی تیم خود مطابقت دهید-همکاری برای پیروزی در مسابقات ناخن جویدن هود کلیدی است. از گیم پلی PvPvE و حالت PvE جدید همکاری ، State Heist ، لذت ببرید. برای جشن گرفتن این مناسبت 40٪ تخفیف برای بازی در فروشگاه Xbox دریافت کنید. نسخه سال 1 نیز با 25 درصد تخفیف در دسترس است که شامل سه فصل محتوا با فصل 1 است که فقط در چند هفته شروع می شود! ما همه غیرقانونی هستیم ، اما این آخر هفته تبدیل به افسانه خواهیم شد!

من نان هستم
این تکه نان را در تلاش حماسی خود برای رسیدن به شکل نهایی کنترل کنید: نان تست. سفر به توستر مملو از آزمایش ها و سختی هایی است که برش را کند می کند ، اما با عزم و انعطاف می توانید راه خود را از طریق این مسدود کننده ها برش زده و به توستر برسید. بدون شک بهترین چیز از زمان نان خرد شده!

این روزهای هیجان انگیز بازی رایگان برای اعضای Xbox Live Gold و Xbox Game Pass Ultimate را از دست ندهید! اینجا درباره روزهای بازی رایگان بیشتر بدانید و با Xbox Wire همراه باشید تا از Days Free Play آینده و آخرین اخبار بازی Xbox مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme