روش های جدید بازی با Train Sim World 2

Home » روش های جدید بازی با Train Sim World 2

خلاصه

  • به‌روزرسانی رایگان با اضافه کردن اشتراک‌گذاری انجمن با Creators Club.
  • بخشی از Free Play Days برای اعضای Xbox Live Gold و Xbox Game Pass Ultimate از 24 تا 27 فوریه.
  • DLC جدید منتشر شد و گیم پلی جدیدی به آن اضافه شد Train Sim World 2.

سلام به طرفداران Xbox، این هفته برای شما هیجان انگیز است Train Sim World 2! این سیم کارت برای بازی رایگان برای اعضای Xbox Live Gold و Xbox Game Pass Ultimate از 24 تا 27 فوریه در دسترس است، و این آخر هفته زمان مناسبی برای سوار شدن به تاکسی است زیرا ویژگی‌های جدید زیادی برای بررسی داریم که راه‌های جدیدی را در اختیار شما قرار می‌دهند. بازی کردن…

بتا باشگاه سازندگان

یک به‌روزرسانی رایگان برای بازیکنان، Creators Club Beta، خانه شخصی‌سازی بازیکن در آن است Train Sim World 2. ابزارهای درون بازی به شما این امکان را می‌دهند که سبک‌ها و سناریوهای منحصربه‌فرد خود را توسعه دهید و دیدگاه‌های خود را به واقعیت تبدیل کنید. با Creators Club می‌توانید آثار خود را در همه پلتفرم‌ها آپلود کرده و به اشتراک بگذارید – و همچنین تصاویر و سناریوهای ساخته‌شده توسط بازیکنان دیگر جامعه را مرور کنید. شروع به ایجاد و بازی با لوکوموتیوهای مورد علاقه خود به روش های جدید و هیجان انگیز کنید. ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم شما چه می سازید!

گسترش سفرهای جدید

همچنین در حال حاضر New Journeys Expansion در دسترس است. این DLC جدید تصاویر، سناریوها، خدمات و موارد دیگر را به مسیرهای اصلی ارائه شده در آن اضافه می کند Train Sim World 2. همزمان با جشن گرفتن تاریخ 50 ساله متروی متروی لندن در سال 1972، با چالش‌های جدید روبرو شوید، مسئولیت یک CSX SD40 با رنگ آبی/خاکستری در کوه‌های آلگنی را بر عهده بگیرید و با S-Bahn شلوغ کلن را کشف کنید. خدمات مسافری بدون توقف در DB BR 423.

Train Sim World - سفرهای جدید

روزهای بازی رایگان

پخش نشده است Train Sim World 2 هنوز؟ بین 24 تا 27 فوریه، سیم کارت برای اعضای Xbox Live Gold و Xbox Game Pass Ultimate رایگان خواهد بود. با فشار دادن دریچه گاز و سرعت بالا رفتن در قطار معروف DB ICE 3M از کلن، برای اولین بار ریل بین شهری آلمان را با سرعت بالا برانید. با استفاده از نیروی خام CSX AC4400CW، چالش حمل بارهای طولانی را از طریق Sand Patch Grade انجام دهید. به الگوها و ایستگاه های خط معروف جهانی باکرلو تسلط پیدا کنید. رویداد Free Play Days راهی عالی برای امتحان کردن بازی و یادگیری تسلط بر لوکوموتیو است!

Train Sim World - روزهای بازی رایگان

بازی کردن Train Sim World 2? به ما سلام کن @trainsimworld در توییتر یا فیس بوک ما دوست داریم ببینیم با «باشگاه سازندگان» چه می‌سازید، پخش‌های جریانی‌تان را تماشا کنیم و در حین کاوش در ریل‌ها از اولین تجربیاتتان مطلع شویم.

ایکس باکس لایو

Train Sim World® 2

بازی های دم کبوتر


162

29.99 دلار

PC Game Pass

Xbox Game Pass

سیر تکاملی شبیه سازی قطار! بر لوکوموتیوهای نمادین تسلط داشته باشید و با ابزارهای سفارشی سازی در این دنباله پیشرفته خلاق شوید. مسیرهای معتبر – هیجان قطار سریع السیر آلمان را با DB ICE 3M معروف خارج از کلن احساس کنید، چالش حمل و نقل طولانی در Sand Patch Grade در CSX AC4400CW را تجربه کنید و بر متروی پیچیده لندن در خط Bakerloo مسلط شوید. باشگاه سازندگان جدید – خلاق باشید و با ابزارهای آسان برای استفاده، لمس شخصی را به تجربه خود اضافه کنید. تصاویر و سناریوهای سفارشی را بسازید سپس آنها را با دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارید. گیم پلی واقعی – SimuGraph® تکامل یافته است و فیزیک چسبندگی واقعی را اضافه کرده است. وفاداری بصری ارتقا یافته همچنین آسمان پویا و پشتیبانی از 4K را اضافه می کند. شبیه سازی همه جانبه – با یک رابط و کنترل های همهجانبه جدید، اطلاعات واضحی در مورد دستورالعمل ها، گرادیان و موارد دیگر در حین رانندگی دریافت کنید. در Train Sim World 2 به کابین بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme