رویداد مهار شش محاصره رنگین کمان حالت PVP آلوده به انگل را اضافه می کند

Home » رویداد مهار شش محاصره رنگین کمان حالت PVP آلوده به انگل را اضافه می کند

انگل Chimera در حال آمدن است رنگین کمان شش محاصره در Xbox One و Xbox Series X | S از 3 آگوست تا 24 آگوست ، با یک حالت PvP جدید به عنوان بخشی از رویداد مهار محدود برای مدت زمان طولانی الهام گرفته شده است Rainbow Six Extraction. در حالت Nest Destruction ، تیمی از مهاجمان REACT – تیم تجزیه و تحلیل و کنترل بیرونی Rainbow – با تیمی از مدافعان خراب شده توسط انگل روبرو می شوند. با برنده شدن 10 دور در Nest Destruction بین 17 اوت تا 24 آگوست ، یک مجموعه رایگان Nomad Hive Mind باز می شود.

Nest Destruction در نسخه بازسازی شده نقشه کنسولگری که Chimera آن را زیر پا گذاشته است ، یک سناریوی دو مرحله ای است که گروهی از مهاجمان-مجهز به بارگذاری استاندارد و بدون تغییر-را با تخریب لانه Chimera ، و سپس مقابله با آخرین مرحله ، موظف می کند. هدف پایانی تیمی از مدافعان که توسط انگل به آرکائی تبدیل شده اند ، ایستاده اند ، که سریعتر حرکت می کنند و سلامت بیشتری نسبت به اپراتورهای معمولی دارند ، اما فقط می توانند از حملات غوغا (و همچنین مشت آرونی و ریما داش اوریکس) استفاده کنند. علاوه بر این ، هر دو تیم می توانند با حذف کامل حریفان خود ، پیروزی خود را اعلام کنند.

رنگین کمان شش محاصره

رویداد Containment همچنین شامل 33 مورد لوازم آرایشی جدید برای اپراتورها ، از جمله سر ، لباس و پوست سلاح برای IQ ، Ace ، Blackbeard ، Amaru ، Zero ، Aruni ، Jager Kaid ، Mira و Warden است. این بسته ها به صورت بسته در فروشگاه درون بازی با 1680 اعتبار R6 یا در بسته های مهار برای 300 اعتبار R6 یا 12،500 Renown در دسترس هستند. و اگر بازی را شروع نکرده اید رنگین کمان شش محاصره با این حال ، شما می توانید آن را تا 55 off تخفیف بین 10 آگوست و 23 آگوست دریافت کنید.

رنگین کمان شش محاصره

Rainbow Six Extraction در ژانویه 2022 برای Xbox One و Xbox Series X | S عرضه می شود ، و در حالی که رویداد Containment بازتابی از گیم پلی PvE آن نیست ، اما طعم جوی از آنچه در کمین بازیکنان است وقتی REACT در برابر Chimera شروع می شود ارائه می دهد. . بنابراین به داخل بپرید رنگین کمان شش محاصره قبل از 24 آگوست ، اپراتور مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آماده پاکسازی یا محافظت از برخی Nest ها شوید.

Xbox Live

Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege Deluxe Edition

UBISOFT


1432


39.99 دلار

9.99 دلار

به نسخه لوکس Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege Deluxe Edition ارتقا دهید! شامل بازی کامل و 16 اپراتور از سال 1 و 2 است. وارد گیم پلی انفجاری 5v5 ، رقابت پر مخاطره و نبردهای هیجان انگیز PvP به صورت انفرادی یا با دوستان شوید. بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege دارای یک تجربه در حال گسترش با فرصتهای بی حد و حصر برای تکمیل استراتژی شما و کمک به هدایت تیم شما به پیروزی است. این بازی برای Xbox Series X (حداکثر 4K و 120 فریم در ثانیه) بهینه شده است. بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege دائما در حال پیشرفت است. هر فصل جدید محتوای جدید ، اپراتورها و توانایی های تغییر دهنده بازی ، رویدادهای درون بازی ، سلاح ها و نقشه ها را به ارمغان می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme