زنده ماندن در آینده Dystopian در صعود ، در حال حاضر با Xbox Game Pass موجود است

Home » زنده ماندن در آینده Dystopian در صعود ، در حال حاضر با Xbox Game Pass موجود است

شما به گروه صعود تعلق دارید ، اما فکر می کنید بدون آن می توانید زنده بمانید؟ RPG اکشن تیرانداز انفرادی و تعاونی در یک دنیای علمی تخیلی سایبرپانک ، صعود اولین عنوان از استودیوی مستقل سوئدی Neon Giant است. بازیکنان اکنون می توانند دنیای شجاع جدید Veles را در این تیرانداز RPG dystopian ، که هم اکنون در Xbox Series X | S ، Xbox One و Xbox Game Pass برای کنسول و رایانه شخصی در دسترس است ، کشف کنند.

در مورد داستان ، صعود بازیکنانی را می بیند که سعی می کنند در مورد The Ascent Group ، یک کلانشهر مستقل از شرکت ها ، که به آسمان کشیده شده و از موجودات سراسر کهکشان پر شده است ، بیشتر بیاموزند. با خاموش شدن گروه صعود به دلایل نامعلوم ، جهان با به عهده گرفتن نقش یک کارگر بدون سکنه ، جهان رو به زوال می رود. شهر به سرعت تبدیل به یک جهنم دوستوپیایی و داروینی می شود ، با شرکت های رقیب و سندیکاهای جنایی که به دنبال پر کردن فضای خالی هستند و بازیکنان باید اسلحه به دست بگیرند تا آنها را کنار بگذارند.

همانند بسیاری از RPG ها ، The Ascent شما را در شروع زنجیره ضرب المثل غذایی ، به ویژه با توجه به بندگی خشمگین خود می بیند. با این حال ، با پیشرفت شما قدرت پیدا خواهید کرد ، سلاح های جدید ، ابزارهای سایبری و ابزارهای اضافی برای کمک به شما در مبارزه برای بقا پیدا خواهید کرد. شما به معنای واقعی کلمه در جهان حرکت خواهید کرد ، زیرا Ascent دارای ویژگی و احساس بی سابقه ای از عمودی با سطوح و بسترهای مختلف برای حرکت است.

علاوه بر تعداد زیادی اکشن تک نفره ، صعود همچنین از بازی Co-op برای حداکثر چهار بازیکن پشتیبانی می کند. همچنین با سرعت 60 فریم بر ثانیه با پشتیبانی کامل 4K بر روی Xbox Series X اجرا می شود و عملکرد گیم پلی شگفت انگیزی را برای بازیکنان کنسول نسل جدید ارائه می دهد. در حال حاضر برای Xbox Series X | S ، Xbox One و Xbox Game Pass برای کنسول و رایانه در دسترس است ، صعود یک RPG علمی تخیلی اکشن است که قصد دارد ژانر را به سطوح جدیدی برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme