زندگی عجیب است: راهنمای پایان رنگهای واقعی – چگونه می توان رای را تضمین کرد

Home » زندگی عجیب است: راهنمای پایان رنگهای واقعی – چگونه می توان رای را تضمین کرد

Life is Strange: True Colors دارای شش پایان متمایز است که هر یک از آنها نیز بسته به عوامل مختلف می تواند به چند روش مختلف ظاهر شود. برای به دست آوردن بهترین پایان ممکن ، قهرمان داستان الکس باید برجسته ترین اعضای جامعه Haven را متقاعد کند که او فردی قابل اعتماد است. برای انجام این کار ، شما باید چندین انتخاب خاص را در هر پنج فصل انجام دهید.

شاید این بدون گفتن پیش برود ، اما این راهنما حاوی اسپویل است. اگر می خواهید از راهنمای فاقد اسپویل رنگهای واقعی پیروی کنید ، می توانید پیاده روی کنید که در زندگی ما عجیب است: رنگهای واقعی. این راهنما هر پنج فصل را می گذراند و تصمیمات برجسته را به صورت اتفاقی ذکر می کند تا از آنچه در فصل های بعدی اتفاق می افتد غافل نشوید.

Life Is Strange: True Colors Walkthrough

تامین امنیت رای

خوب ، اول از همه چیز صرف نظر از اینکه کدام یک از شش پایان را بدست می آورید ، لحن آخرین لحظات در True Colors به ​​این بستگی دارد که آیا جامعه Haven به حمایت از ادعاهای وحشی الکس می پردازد یا علیه او. در این زمینه ، شما باید شش نفر را متقاعد کنید که در کنار شما باشند تا از حمایت کامل برخوردار شوند: استف ، رایان ، داکی ، النور ، شارلوت و پایک.

خوشبختانه استف متقاعد کردن آنطور که می خواهد بسیار آسان است همیشه بدون توجه به انتخابی که در بازی دارید ، با الکس همراه باشید (که دلیل دیگری است که او بهترین گزینه عاشقانه است). پنج مورد دیگر چندان ساده نخواهد بود. برای اطمینان از اعتماد آنها باید در طول بازی تصمیمات خاصی بگیرید.

خدا رحمت کند استف ، تنها کسی که الکس را پشتیبانی می کند.

تأمین پشتیبانی Duckie

برای اطمینان از حمایت داکی ، باید دوبار با او ارتباط برقرار کنید: یک بار در فصل 1 و بار دیگر در فصل 4. هر دو مورد اجباری نیستند-شما باید داکی را بیرون برده و در صورت اجازه با او صحبت کنید. برای قدم زدن در اطراف Haven و تکمیل محتوای اختیاری.

فصل 1 “سمت A”: وقتی برای Gabe پوشش می دهید و به عنوان سرور کار می کنید ، برای دریافت سفارشات به سراغ Duckie و Diane بروید. سپس باید هر دو سفارش آنها را درست هنگام گفتن به Jed دریافت کنید-بخشی از آن ردیابی مارک معمولی ویسکی داکی است. ویسکی را می توانید در طبقه بالا بین کوسن های نیمکت الکس پیدا کنید.

فصل 4 “سوسو زدن”: در جشنواره ، می توانید داکی را در غم و اندوه به سمت کنار بیاورید. احساسات او را بخوانید تا دریابید که چرا غمگین است و سپس با اشیاء برجسته در نزدیکی تعامل کنید. با آموختن ، می توانید از او بخواهید که برقصد-این روحیه او را سبک می کند.

تأمین پشتیبانی Eleanor

تأمین حمایت النور در واقع بسیار ساده است زیرا می توانید به راحتی فرصت هایی را برای خیانت در اعتماد از دست داده و او را مجبور کنید که فکر کند الکس شخص قابل اعتمادی نیست. شما باید به دنبال انتخاب هایی باشید که می توانید در فصل 2 ، 3 و 4 انجام دهید.

فصل 2 “فانوس ها”: پس از کمک به النور در حل معمای ترس خود ، با انتخاب بین گفتن حقیقت به او یا اجازه دادن به زندگی در جهالت روبرو می شوید. به همان اندازه که درد می کند ، حقیقت را به او بگویید-این نشان می دهد که می تواند به الکس اعتماد کند.

فصل 3 “هیولا یا فانی”: اگر تصمیم گرفتید در طول LARP وارد مغازه گل فروشی شوید تا رایلی را بررسی کنید ، از رایلی در مورد وضعیت النور چیزی نگویید. انجام این کار به اعتماد النور به الکس خیانت می کند. اگر فقط با رایلی صحبت نمی کنید ، این نیز کار می کند.

فصل 4 “سوسو زدن”: باز هم ، اگر می خواهید رایلی را قبل از رفتن به دانشگاه ردیابی کنید ، خداحافظی کنید اما مطمئن شوید که درباره الینور به او چیزی نگویید. رایلی برای اطمینان از الکس باید هاون را ترک کند تا به النور برسد. مانند فصل 3 ، شما فقط می توانید رایلی را نادیده بگیرید و این باعث می شود که اعتماد النور را جلب کنید.

تأمین پشتیبانی شارلوت

برای اینکه شارلوت از شما حمایت کند ، باید در پایان کمپین True Colors به ​​اندازه الکس از Typhon عصبانی باشد. برای این منظور ، به جای تلاش برای دستکاری احساسات ، باید او را در غم خود یاری دهید. برخی از فعل و انفعالات اختیاری در اوایل وجود دارد که باید به آنها دسترسی پیدا کنید ، و یک تعامل اجباری در فصل 3 بسیار مهم است.

برای اطمینان از اعتماد شارلوت ، باید با غم و اندوه آن را دنبال کنید.
برای اطمینان از اعتماد شارلوت ، باید با غم و اندوه آن را دنبال کنید.

فصل 1 “یک طرف”: شما باید برنامه های اتان را برای رفتن به معدن متروکه بعد از تاریکی در Gabe در صورت داشتن شانس فاش کنید-شارلوت قدردانی می کند که شما به دنبال اتان هستید. با این حال ، این نظر ایتان درباره الکس را پایین می آورد. اگر از هر دو جهان بهترین را می خواهید ، می توانید در اینجا به خاطر اتان دروغ بگویید و بعداً در فصل 2 کاری انجام دهید تا جبران شود.

فصل 2 “فانوس ها”: بعد از این که شارلوت از الکس می خواهد که در داروخانه ماری جوانا بایستد ، حتما این کار را انجام دهید. شارلوت خواهد پرسید که آیا صحیح است که تیفون را تسویه حساب کنیم ، که پول کافی برای تأمین آینده اتان را ارائه می دهد. به شارلوت بگویید که تسویه حساب را انجام دهد و نشان دهد که الکس درست مثل گیب به اتان اهمیت می دهد.

فصل 2 “فانوس ها”: اگر برای حفظ اعتماد ایتان به الکس تصمیم به مخفی نگه داشتن آن گرفتید ، حتماً این مرحله را در فصل 2 نیز انجام دهید. اگر تصمیم گرفته اید که ایتان را رد کنید ، می توانید از این مرحله بگذرید ، اما این نیز بسیار مفید است ، بنابراین صرف نظر از کاری که انجام داده اید ، توصیه می کنیم این کار را انجام دهید. پس از صحبت با شارلوت ، اتان را در پارک بیابید و احساسات او را بخوانید تا دریابید که چرا او بسیار ناراحت است و چرا دیگر از اعتماد به مادر خود دست برداشته است. با استفاده از این اطلاعات ، اکنون می توانید به شارلوت برگردید و به او بگویید که چه چیزی باعث ناراحتی پسرش می شود و دوباره تأیید می کند که شما فردی قابل اعتماد هستید.

فصل 3 “هیولا یا فانی”: خشم شارلوت را از او نگیرید. انجامش نده. از بین بردن عصبانیت او نه تنها امکان جلب حمایت شارلوت در بازی را از بین می برد ، بلکه این کار شانس شما برای دریافت حمایت رایان را نیز از بین می برد.

ایمن سازی پشتیبانی پایک

کنار زدن پایک نسبتاً آسان است. تنها چیزی که او را از انجام درست کار باز می دارد ترس او از تایفون است-این ترس را کنار بگذارید و او از شما حمایت می کند. شما این فرصت را دارید که در پایان فصل 4 این کار را انجام دهید.

فصل 4 “سوسو زدن”: وقتی با گزینه ای برای از بین بردن ترس پایک مواجه شدید ، این کار را انجام دهید. این باعث می شود که الکس در بقیه فصل ترسناک باشد ، اما حمایت پایک را تضمین می کند.

تأمین پشتیبانی رایان

بدون تردید ، رایان دشوارترین فرد برای الکس است که به سمت او می چرخد. شما باید انجام دهید زیاد تا بتواند در مقابل آنتاگونیست ثانویه True Colors با الکس طرف شود. برای اینکه رایان در کنار الکس باشد ، باید در هر فصل با او تعامل داشته باشید و انتخاب های بسیار خاصی انجام دهید.

رایان دشوارترین کسی است که می تواند به سمت الکس حرکت کند ، اما شما باید برای بدست آوردن آن تلاش کنید
رایان سخت ترین فردی است که می تواند به سمت الکس حرکت کند ، اما شما باید برای به پایان رسیدن “خوب” این کار را انجام دهید.

فصل 1 “سمت A”: هنگامی که به دنبال اتان می گردید ، رایان سعی می کند برق را به ساختمان که او و الکس در آن هستند بازگرداند و از او می پرسد که آیا باید سیم قرمز یا مشکی را خراب کند. این یک مکالمه اختیاری است که در حین کاوش ظاهر می شود ، بنابراین اگر به موقع پاسخ ندهید یا اگر به طور تصادفی بیش از حد به جلو قدم گذاشته اید و باعث ایجاد یک صحنه کوتاه شده اید ، آن را از دست خواهید داد. بنابراین وقتی ظاهر می شود ، کاری را که برای پاسخ دادن انجام می دهید متوقف کنید. می خواهید به او بگویید “سیم قرمز”.

فصل 2 “فانوس ها”: به دنبال گبه ، از ادعای رایان مبنی بر اینکه شما شنیده اید که گیب برای متوقف کردن انفجار تماس گرفته است ، حمایت کنید. بله ، این یک دروغ است ، اما نشان می دهد که شما از رایان حمایت می کنید ، که به او کمک می کند تا از شما حمایت کند.

فصل 2 “فانوس ها”: پس از گفتن قدرت خود به رایان ، او را در آغوش بگیرید. این بدان معناست که شما از او قدردانی می کنید ، که به او کمک می کند تا از شما قدردانی کند.

فصل 3 “هیولا یا فانی”: هنگام برنامه ریزی برای حواس پرتی دایان ، بگویید که رایان باید توجه دیان را منحرف کند. این بدان معناست که وقتی تراشه ها خراب هستند ، به رایان مراجعه کنید ، به این معنی که وقتی او به دنبال پاسخ است ، می تواند به شما مراجعه کند.

فصل 3 “هیولا یا فانی”: در مقابل رایان و استف عصبانی نشوید که باعث شود هر دو الکس را ترک کنند. تنها راه جلوگیری از این امر این است که الکس عصبانی نشود ، به این معنی که شما نمی توانید خشم شارلوت را از او دور کنید.

فصل 4 “سوسو زدن”: به رایان گل رز بدهید ، نشان می دهد که الکس به او علاقه مند است.

فصل 4 “سوسو زدن”: پس از خروج از صحنه ، رایان را روی پشت بام آپارتمان خود ملاقات کرده و او را ببوسید.

فصل 5 “طرف B”: پس از افشای حقیقت درباره Typhon و Jed به اعضای شورای Haven ، می توانید با رایان صحبت کنید. به شرطی که اعتماد دیگران را تأمین کرده باشید ، رایان باید تمام راههایی را که الکس ارزش اعتماد به پدرش را دارد شنیده باشد. گزینه گفتگو “آیا به من باور داری ، درست است؟” را انتخاب کنید. به طوری که شما اعتماد او را به شما مجبور نمی کنید ، بلکه در عوض آن را درخواست می کنید.

شش پایان رنگ های واقعی

هنگامی که جلسه را پشت سر گذاشتید ، صرف نظر از اینکه مردم به شما اعتقاد داشتند یا خیر ، الکس دو انتخاب برای آینده خود خواهد داشت. این دو انتخاب را می توان بر اساس کسی که او در True Colors عاشق شده است ، این که آیا هنوز با شخصی که برای عاشقانه انتخاب کرده رابطه دارد و آیا در پایان بازی هنوز در Haven قرار دارد رنگ آمیزی شود. صحنه های پایانی را نیز می توان با کسانی که در رای گیری از الکس حمایت کردند رنگ آمیزی کرد.

بسته به انتخاب شما ، الکس می تواند فروشگاه ضبط موسیقی را از Steph تصاحب کند.
بسته به انتخاب شما ، الکس می تواند فروشگاه ضبط موسیقی را از Steph تصاحب کند.

الکس در پناهگاه می ماند: اگر الکس با کسی رابطه عاشقانه نداشت ، می تواند به تنهایی اقامت در هاون را انتخاب کند. او به دنبال تصمیم استف برای ترک هاون ، فروشگاه ضبط را تصاحب می کند.

الکس به دنبال ماجراجویی است: اگر الکس هیچکس را عاشقانه دوست نداشت ، می تواند Haven را ترک کند و به صورت انفرادی در موسیقی فعالیت کند. اگر النور ، شارلوت و پایک در طول رای گیری از الکس حمایت کردند ، او را ترک خواهند کرد. اگر آنها از او حمایت نکردند ، الکس فقط می رود.

الکس با استف همراه است: اگر الکس عاشق استف می شود ، می تواند با او در Haven بماند و این دو در کنار هم فروشگاه رکورد را مدیریت خواهند کرد.

الکس به دنبال ماجراجویی با استف است: اگر الکس عاشق استف می شود ، می تواند Haven را ترک کند و با دوست دخترش حرفه موسیقی را دنبال کند. شما می توانید عکسهایی از سفر این دو با هم در سراسر ایالات متحده و همچنین صحنه ای را مشاهده کنید که استف در حال تماشای الکس برای اولین اجرای زنده انفرادی خود در حضور انبوه مردم است.

الکس با رایان در پناهگاه می ماند: اگر الکس با رایان رابطه عاشقانه برقرار کند و از رای او حمایت کند (یا او را بخاطر عدم حمایت او پس از رای گیری ببخشد) ، می تواند تصمیم بگیرد که با او در هاون بماند. رایان فانوس سیاه را در اختیار می گیرد در حالی که الکس فروشگاه رکورد را در اختیار دارد.

الکس به دنبال ماجراجویی با رایان است: اگر الکس عاشق رایان شد و از رای او حمایت کرد (یا او را بخاطر عدم حمایت او پس از رای گیری بخشید) ، می تواند در کنار رایان و استف ، هاوین را ترک کند. در حالی که استف راه خود را می رود ، الکس و رایان به این کشور سفر می کنند. الکس حرفه ای را در زمینه موسیقی دنبال می کند و رایان از بین تماشاگران تماشا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme