زندگی کن، عشق بورز، بکش. Infernax در این روز ولنتاین به راه شما می آید

Home » زندگی کن، عشق بورز، بکش. Infernax در این روز ولنتاین به راه شما می آید

خلاصه

  • دوزخ یک نامه عاشقانه وحشتناک به کلاسیک های اکشن یکپارچهسازی با سیستمعامل است که اینجاست تا قلب شما را بدزدد. خیلی شبیه عاشقانه، دوزخ هم قادر به درد و هم لذت است. بیا در حالی که ما در مورد کار شور و اشتیاق خود صحبت می کنیم، از شر شر بگذریم.

یک عشق غیرممکن

زمانی که آنها گفتند ما باید یک قطعه بنویسیم که چگونه آن را توضیح دهد دوزخ هدیه مناسب روز ولنتاین است، ما فکر می کردیم که مطمئناً این یک کار فراتر از درک انسان های فانی است. این یک بازی پیکسلی است که در آن شما تا زانو در میان نیروهای شیطانی قدم می زنید، در حالی که مانند یک شیر آتش نشانی با گرز به اطراف می پاشید. اما بعد متوجه شدیم که روز ولنتاین همه چیز در مورد قلب است. هیچ کس مشخص نکرد که آن قلب ها باید در بدن مربوطه خود بمانند، و اگر زمان خوبی به نظر می رسد … پسر ما یک بازی برای شما داریم.

استفراغ رفیق

نوشتن نامه عاشقانه

ما اینجا نیستیم که مقایسه کنیم دوزخ به بسیاری از عناوین بسیار جذاب الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل، زیرا ما در حال انجام کار متفاوتی هستیم. بهتر؟ چه کسی می داند، ما فوق العاده مغرضانه هستیم، بنابراین با اطمینان می گوییم بله. چیزی که ما به بازیکنان امیدواریم این است که احساس نکنند که در سال 2022 در حال انجام یک بازی بر اساس بازی های اوایل دهه 90 هستند، امیدواریم بتوانیم قدرت سفر ذهنی را در آنها باز کنیم تا بتوانند به حالت کودکانه برگردند و لذت ببرند. بازی ما با چشمانی شاداب و بی رمق، مانند سال‌ها پیش. چراغ ها را پایین بیاورید، شاید یک شمع معطر روشن کنید، در جذاب ترین لباس خواب پای خود را بپوشید و درها را قفل کنید، زیرا عصر طولانی خواهد بود.

یک معشوقه خشن

ما سال‌های گذشته را با دقت صرف ساختن این گل رز بازی کرده‌ایم، اما مانند گل رز، اگر مراقب نباشید، چاقو خواهید خورد! دوزخ از چند جهت برای افراد ضعیف نیست.

مانند سرزمین‌های یخ‌زده کبک که از آن می‌آییم، سختی آن حداقل قابل بخشش نیست. هیولاهایی که در هر گوشه تاریکی پنهان شده‌اند و آماده هستند تا پوست لطیف را از روی استخوان‌های شما جدا کنند، رئیس‌هایی که شما را نگران می‌کنند که شام ​​خوشمزه‌تان را دوبار می‌چشید—حتی زمین به نظر می‌رسد که شما را بیرون می‌آورد.

برای بازگشت به تشبیه گل رز، اگر زمان بگذارید و یاد بگیرید که چه چیزی باعث تیک تیک آن می شود، اگر دقیقاً نقطه مناسبی را برای نگه داشتن آن پیدا کنید، با رضایت خالص و لجام گسیخته پاداش خواهید گرفت.

چه چیزی باعث ایجاد تیک گل رز می شود؟ ما به طور جدی می پرسیم، این یک گیاه است، چرا تیک می زند؟ در گذشته، استعاره معنایی ندارد.

شکل جیغ

با سرنوشت ازدواج کرد

که در دوزخ، شما ارباب سرنوشت خود هستید، هر تصمیمی که می گیرید بر ماجراجویی شما تأثیر می گذارد. مثل زمانی است که در یک قرار قرار دارید، مطمئناً می توانید آن را انتخاب کنید فلفل شبح سرخ شده چیتو داغ تاکو، اما آیا شما واقعا، واقعا آماده برای عواقب انتخاب های خود هستید؟ این اقدامات تنها بر شما تأثیر نمی گذارد. دنیای اطراف شما تغییر خواهد کرد، مردم به شما متفاوت نگاه خواهند کرد. آیا قرار ملاقات شما با تحسین به شما نگاه می کند یا با انزجار؟ بله، من هنوز در مورد تاکو صحبت می کنم، اما در واقع یک قیاس در مورد آن است دوزخ. بسته به انتخاب های اخلاقی شما، ساکنان جهان در اطراف شما متفاوت عمل خواهند کرد. شاید آنها بیشتر به شما احترام بگذارند، شاید بین دو همسایه دعوا راه بیندازید، شما و فقط خودتان تصمیم بگیرید. همچنین، اگر تاکو می خواهید، همیشه از قلب خود پیروی کنید.

این مسیرهای انشعاب بر شخصیت شما نیز تأثیر می گذارد، برخی از مهارت ها توسط انتخاب های شما دیکته می شوند و تصمیم شما را فراتر از زیبایی ظاهری می کنند. اقدامات شما می‌تواند قدرت‌های خاصی را باز کند، و نه، این بار واقعاً در مورد تاکوها صحبت نمی‌کنم، اکنون با آنها تمام شده است.

صحنه نبرد

شور همیشه سوزان

میگویند (این افراد برای این حکایت ساخته شده اند) که هر چه بیشتر برای چیزی منتظر بمانید، زمانی که بالاخره آن را داشته باشید، شگفت انگیزتر می شود. آیا این حکمت مربوط به عشق واقعی است؟ ما نمی دانیم، ما فقط بازی می سازیم. اما آنچه می دانیم این است دوزخ نتیجه اشتیاق واقعی و خام است. چه چیز دیگری می توانست ما را مجبور کند بیش از ده سال برای این بازی صرف کنیم؟

ما واقعا امیدواریم که در قلب خود جایی برای بازی ما پیدا کنید، یا اتاقی در قلب دیگران پیدا کنید، ما واقعاً حساس نیستیم، فقط بازی خود را انجام دهید.

دوزخ امروز در Xbox One، Xbox Series X|S و Xbox Game Pass در دسترس است.

ایکس باکس لایو

دوزخ

خدمه آرکید

19.99 دلار

PC Game Pass

Xbox Game Pass

داستان Infernax ماجراهای یک شوالیه بزرگ است که به میهن خود بازمی گردد تا آنجا را با جادوی نامقدس دچار کند. در حالی که در تلاش برای یافتن و از بین بردن منبع این فساد به هر وسیله ای هستید، با موجودات بی رحم، جانوران خطرناک و زمین های ناامن روبرو خواهید شد. با عواقب روبرو شوید هر تصمیمی که می گیرید بسیار مهم است، آیا ترجیح می دهید: ⦁ کسی را بکشید یا کمک کنید؟ ⦁ از تجربیات به دست آمده از بریدن هیولاها برای دریافت جان، مانا یا آسیب بیشتر استفاده کنید؟ قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه دوست من چه کار باید بکنید خوب فکر کنید. یک انتخاب می تواند بازی را تغییر دهد. کاری که با آن مرد کردی را به خاطر می آوری؟ کشاورز فلفل به یاد می آورد. پیامدها تا می توانید هیولاها را بشکنید تا مقداری پول به دست آورید، پس انداز خود را خرج کنید تا سلاح ها و زره های بهتری از آهنگر بخرید، آماده شوید و برای این سفر شکستن چهره های بیشتر قوی تر شوید! هر انتخابی که می‌کنید، تلاش‌های جانبی مختلفی را برای به دست آوردن سلاح‌ها و مهارت‌های قدرتمند یا پول باز می‌کنید تا قلعه را طوفان کنید و رئیس‌های آن‌ها را بکشید قبل از اینکه بی‌گناه‌تر به نفرین مرموزی که سرزمین شما را مبتلا می‌کند سقوط کنند. در پایان، فقط شما می‌توانید سرزمین Upel را از بین ببرید. از این هیولاها، از هر راهی که تصمیم بگیرید این کار را انجام دهید. تو انجام میدی رفیق..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme