سرورهای PvP سری Dark Souls در پی کشف یک «سوءاستفاده جدی» بر روی رایانه شخصی از کار افتادند.

Home » سرورهای PvP سری Dark Souls در پی کشف یک «سوءاستفاده جدی» بر روی رایانه شخصی از کار افتادند.

پس از کشف یک “سوء استفاده جدی”، سرورهای PC PvP برای Dark Souls: Remastered، Dark Souls 2 و Dark Souls 3 به طور موقت غیرفعال شدند زیرا Bandai Namco روی یک راه حل کار می کند.

در Reddit، کاربران دوست دارند تریپل براون میو پیام Discord را در Elden Ring Subreddit به اشتراک گذاشت که می‌گوید یک اکسپلویت RCE (اجرای کد از راه دور) کشف شده است که می‌تواند به هکرها اجازه دهد بدون اجازه کد دلخواه را روی دستگاه شما اجرا کنند.

این اکسپلویت RCE می تواند به این هکرها اجازه دهد تا رایانه شما را خراب کنند، اطلاعات ورود به سیستم و بانکی ذخیره شده در رایانه شما را سرقت کنند، بدافزارهای مخربی مانند استخراج کنندگان بیت کوین را اجرا کنند، و موارد دیگر.

همچنین گفته شد که این مشکل می تواند مشکلات مشابهی را در بازی بعدی FromSoftware یعنی Elden Ring ایجاد کند.

Bandai Namco از پوسترها در Reddit تشکر کرد و گفت: “موضوع اوایل امروز به تیم های داخلی مربوطه ارسال شد.” همچنین با یک توییت تایید می کند که تحقیقات در حال انجام است.

حساب کاربری دارک سولز در توییتر نوشت: «سرورهای PvP برای Dark Souls 3، Dark Souls 2 و Dark Souls: Remastered به طور موقت غیرفعال شده‌اند تا به تیم اجازه دهد گزارش‌های اخیر مربوط به یک مشکل در سرویس‌های آنلاین را بررسی کند. “Servers for Dark Souls: PtDE به زودی به آنها ملحق خواهد شد. ما بابت این ناراحتی عذرخواهی می کنیم. این خرابی روی سرورهای PvP برای کنسول های Xbox یا PlayStation تاثیری نمی گذارد.”

خوشبختانه این مشکل قبل از انتشار رسمی Elden Ring در 25 فوریه 2022 کشف شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد جدیدترین ماجراجویی FromSoftware، پیش نمایش عملی ما و جزئیات بازی چند نفره را بررسی کنید.

یک نکته برای ما؟ می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme