سفر شرکت Rogue به ژاپن در آخرین به روز رسانی

Home » سفر شرکت Rogue به ژاپن در آخرین به روز رسانی

به فصل سوم خوش آمدید ، Rogues! آخرین سفر خود را از طریق کیوتو آغاز کنید شرکت سرکش اکنون به روز کنید! فصل سوم با پاس نبردی با تم ژاپنی جدید ، نقشه ای جدید و محتویات آرایشی جدید برای استفاده با Rogues مورد علاقه شما آغاز می شود!

https://www.youtube.com/watch؟v=fxrFwYSwvWI

فصل سوم Battle Pass دارای تعداد زیادی پاداش جدید است که می توانید فقط با انجام بازی به دست آورید. به دنبال یک لباس جدید برای Saint ، Dima ، Talon یا Vy هستید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم! با لباس سنت کیکوما برای استراحت ژاپنی شیک به نظر برسید ، شخصیت انفجاری دیما را با لباس ساکورا به نمایش بگذارید ، یا با لباس گرگ تنها تالون نینجا داخلی خود را در آغوش بگیرید. فوراً لباس Vy’s Mastermind را به همراه Koveri Hoverboard و یک ساعت افزایش با خرید Battle Pass باز کنید. شما درست خواندید – هاوربردها در حال حاضر وارد شده اند شرکت سرکش! هاوربردها به شما امکان می دهند با استعداد وارد عمل شوید و می توانید به جای Wingsuit مجهز شوید. گذرگاه نبرد فصل سوم نیز معرفی می شود شرکت سرکشاولین بسته اسلحه “اسطوره ای” – The Dragon Soul KA30!

با پوشیدن سلاح های منحصر به فرد ، شکلک ها ، آواتارها ، بنرها و عناوین – فقط در فصل سوم Battle Pass ، جهان را به سبک خود ذخیره کنید. و برای خاتمه آن ، 5 proceed از درآمد پاس نبرد به حفاظت تاریخی قلعه نیجو در کیوتوی ژاپن اختصاص می یابد!

سرکش ها در یک ماموریت پنهان عازم ژاپن می شوند! یک سلاح آزمایشی از پایگاه نیروی دریایی آمریکا در ژاپن به سرقت رفته است و شرکت Rogue برای یافتن آن قرارداد بسته است. کارگردان با استفاده از یک ارتباط قدیمی ، از فروشنده اسطوره ای اسلحه ، Runway ، کمک می گیرد که سریعاً کاخ در کیوتو ، ژاپن را پیدا کرد. مدیر توصیه می کند که Rogues از پشت بام ها استفاده کند و هنگام نفوذ به کاخ ، مراقب خطوط دید طولانی باشد. موفق باشید در کیوتو ، Rogues!

برای نجات کیوتو در کنار دیگر سرکش ها به قصر بروید! قصر با الهام از قلعه معروف نیجو ، نقشه ای جدید و پر جنب و جوش با معماری سنتی ژاپنی ، محوطه تاریخی و باغ های باشکوه است. بازی King of the Hill ، Demolition ، Strikeout و موارد دیگر را در Palace امروز انجام دهید!

شرکت سرکش

چیزهای بیشتری برای انتظار در فصل سوم وجود دارد! Rogues جدید معرفی خواهد شد و تسلط طولانی مدت مورد انتظار در بروزرسانی نیم فصل ظاهر می شود! شروع تازه ای از فصل رقابتی نیز در نوسان است ، بنابراین به بازی های رتبه بندی شده بروید تا ببینید چگونه با دیگر بازیکنان رقابت می کنید!

فصل سوم: به روزرسانی Kyoto Job هم اکنون در Xbox One و Xbox Series X | S در دسترس است!

Xbox Live

شرکت سرکش

استودیو Hi-Rez


521

جهان به پس انداز نیاز دارد و تنها بهترین ها می توانند این کار را انجام دهند! Rogue Company سومین تیرانداز اکشن تاکتیکی است که سرنوشت جهان را در دستان شما قرار می دهد. به عنوان یکی از عوامل نخبه شرکت Rogue شرکت کنید ، هر کدام دارای مهارت های خاص خود هستند و در انواع حالت های مختلف بازی به جنگ بروید. بارگیری و بازی رایگان در حال حاضر! Rogue Company بدون هیچ گونه کمبود سلاح ، ابزار و سبک عمل می کند. مأموریت اکنون شروع می شود. روز را ذخیره کنید ، زیبا به نظر برسید ، حقوق بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme