سیث Inquisitors جنگ ستارگان توضیح دادند: شروران سری Obi-Wan Kenobi چه کسانی هستند؟

Home » سیث Inquisitors جنگ ستارگان توضیح دادند: شروران سری Obi-Wan Kenobi چه کسانی هستند؟

ممکن است سریال آینده Obi-Wan Kenobi با بازگشت بزرگ دارث ویدر اثر هیدن کریستنسن همراه باشد، اما او تنها شروری است که تیتر آخرین پروژه لایو اکشن جنگ ستارگان را بر عهده دارد. اوبی وان همچنین با سیث Inquisitorius، نخبگان Vader، و قاتلان جدی شکار می کند. این مجموعه شامل چندین Inquisitors خواهد شد که در ابتدا در سریال انیمیشن Star Wars Rebels ظاهر شدند، همراه با شرورهای کاملاً جدیدی مانند Moses Ingram’s Reva.

اگر Rebels را تماشا نکرده اید یا Star Wars Jedi: Fallen Order را بازی نکرده اید، ممکن است با Inquisitors و نحوه قرار گرفتن آنها در این دوره خاص از جدول زمانی جنگ ستارگان آشنا نباشید. اما نترس ما اینجا هستیم تا هر آنچه را که باید در مورد Inquisitors و نقشی که آنها در Obi-Wan Kenobi ایفا خواهند کرد بدانید را تجزیه و تحلیل کنیم. اینها موضوعاتی است که ما در اینجا به آن می پردازیم:

  • سیت Inquisitorius چیست؟
  • تفتیش عقاید چه کسانی هستند؟
  • Inquisitors Sith: قدرت ها و توانایی ها
  • Inquistorius: The Story To Far
  • چگونه Inquistors در مجموعه Obi-Wan Kenobi قرار می گیرد

جنگ ستارگان: هر جدای و هر سیث همیشه

سیت Inquisitorius چیست؟

Sith Inquisitorius (همچنین با نام‌های The Order of the Inquisitors and Imperial Inquisition نیز شناخته می‌شود) سازمانی است که توسط امپراتور پالپاتین مدت کوتاهی پس از پایان جنگ‌های کلون تأسیس شد. این متخصصان دارک ساید که فقط به پالپاتین و دارث ویدر پاسخ می‌دهند، وظیفه دارند هر جدایی را که از ویرانی نظم 66 جان سالم به در برده است، شکار کرده و بکشند. آنها همچنین وظیفه دارند کودکان حساس به نیرو را پیدا کنند و آنها را به بازداشتگاه امپراتوری بیاورند.

عملکرد Inquistorius دوگانه است. آنها هرگونه تهدید احتمالی جدی برای سلطنت پالپاتین را از بین می برند و اطمینان می دهند که هر جدی جدید بالقوه یا تحت کنترل امپراتوری قرار می گیرد یا کشته می شود. پالپاتین از طریق Inquistors خود اطمینان می‌دهد که جدی‌ها هرگز نمی‌توانند قدرت قدیمی خود را بازیابند.

پالپاتین از طریق Inquistors خود اطمینان می‌دهد که جدی‌ها هرگز نمی‌توانند قدرت قدیمی خود را بازیابند.


تفتیش عقاید چه کسانی هستند؟

Inquisitors همگی موجوداتی حساس به نیرو هستند، بسیاری از آنها قبل از فرار به امپراتوری یا شکنجه و شستشوی مغزی برای خدمت به Dark Side در نظم Jedi خدمت می کردند. به عنوان مثال، تفتیش عقاید بزرگ یک نگهبان معبد جدی بود که به خاطر تمایل به دسترسی نامحدود به آرشیو جدی، به میل خود به نظم خیانت کرد. خواهر دوم، آنتاگونیست اصلی Jedi: Fallen Order، سرانجام مشخص شد که جدی سابق Padawan Trilla Suduri است. دیگران در جوانی کشف شدند و در معرض همان شرایط ذهنی قرار گرفتند که پالپاتین بعداً در سربازان درجه اول خود به کار گرفت.

پس از ورود به Inquisitorius، اعضا هویت قدیمی خود را پشت سر می گذارند و نام هایی مانند خواهر دوم و پنجمین برادر را برای خود انتخاب می کنند. فردیت کمی در Inquisitorius وجود دارد – فقط میل دائمی برای پیشی گرفتن از رقبای خود و ارتقاء در رتبه ها. تفتیش عقاید بزرگ بالاترین رتبه سازمان است و بعد از خود دارث ویدر در رتبه دوم قرار دارد.

دقیقاً مشخص نیست که Inquisitorius چند عضو دارد، اگرچه به نظر می رسد که در هر نقطه ای تقریباً ده ها Inquisitor وجود دارد. این عدم قطعیت احتمالاً به دلیل طراحی از سوی سازندگان جنگ ستارگان است. در حالی که سرنوشت نهایی ویدر با سنگ نوشته شده است، Inquisitors اساساً یک لوح خالی است که می تواند برای لنگر انداختن داستان های جدید بین قسمت های III و IV استفاده شود.

Inquisitors Sith: قدرت ها و توانایی ها

Inquisitors ممکن است Sith Lords واقعی نباشند (بالاخره، پالپاتین هنوز به قانون دو دارث بین معتقد است)، اما همه آنها در استفاده از قسمت تاریک نیرو مهارت دارند. Inquisitors در مبارزه با شمشیر نوری توسط دارث ویدر آموزش دیده اند. ابزار آموزشی ترجیحی ویدر، بریدن اندام مینیون‌هایش است، که هم به تفتیش عقاید قدرت باخت را می‌آموزد و هم جدای‌های سابق را وادار می‌کند که سبک مبارزه دفاعی را که قبلاً استفاده می‌کردند کنار بگذارند.

همه تفتیش عقاید زره و کلاه ایمنی مشکی مشابهی بر تن دارند و از شمشیرهای نورانی مخصوص به خود استفاده می کنند. اکثر این شمشیرها طرحی دو پره با دسته دیسکی شکل هستند. این دسته دارای یک ویژگی جایزه مفید است – می تواند تیغه های شمشیر را به سرعت بچرخاند که به Inquisitors اجازه می دهد در هوا سر بخورند.

با وجود این رژیم آموزشی وحشیانه، Inquisitors در نهایت در مقیاس قدرت Dark Side نسبتاً پایین هستند. در حالی که آنها در شکار جدی فراری مهارت دارند، اغلب در نبردهای انفرادی با شوالیه های جدای کهنه کار به آن خوبی عمل نمی کنند. با این حال، کمبود قدرت یک ویژگی است، نه یک اشکال. پالپاتین همیشه پارانوئید همیشه از خیانت توسط یک زیر دستی محتاط است. Inquisitors برای ایفای یک نقش خاص طراحی شده اند، اما نه به اندازه ای قوی شوند که تهدیدی جدی برای اربابان خود ایجاد کنند.

عجیب ترین شمشیرهای نوری در دنیای جنگ ستارگان

Inquistorius: The Story To Far

Sith Inquisitorius اولین حضور خود را در Star Wars Rebels انجام داد، اگرچه بلافاصله مشخص نبود که بیش از یک Inquisitorius وجود داشته باشد. فصل اول سریال تنها بر خود تفتیش عقاید بزرگ (با صداپیشگی جیسون آیزاکس) متمرکز است که دارث ویدر وظیفه دارد قیام رو به رشد شورشیان در لوتال را از بین ببرد. تفتیش عقاید بزرگ در نبرد با کنان جاروس در پایان فصل اول می میرد و ترجیح می دهد جان خود را از دست بدهد تا اینکه با شرمندگی نزد استادش بازگردد.

فصل 2 بازمانده‌های تفتیش عقاید را معرفی می‌کند که همگی مشتاق انتقام گرفتن از مرگ رهبر خود و ادعای مقام او هستند. با این حال، بسیاری از Inquisitors در پایان فصل 2 کشته می شوند، شکستی که به نظر می رسد پایان آزمایش پالپاتین و ویدر باشد. دو فصل آخر Rebels تمرکز را از Inquisitors به ​​Grand Admiral Thrawn به عنوان تهدید اصلی امپراتوری تغییر می‌دهد و سرنوشت هیچ بازمانده تفتیش عقاید هرگز فاش نشده است.

جنگ ستارگان: اوبی وان کنوبی – گالری تریلر تیزر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme