شبیه ساز چمن زنی به طور خلاصه بینندگان بیشتری در Twitch نسبت به Call Of Duty: Warzone داشت

Home » شبیه ساز چمن زنی به طور خلاصه بینندگان بیشتری در Twitch نسبت به Call Of Duty: Warzone داشت

پیش بینی بیشترین بازی های پلتفرم پخش Twitch معمولاً آسان است. Apex Legends ، Fortnite و Valorant مرتباً در صدر جدول قرار می گیرند ، اما برای مدت کوتاهی ، شبیه ساز چمن زنی که به تازگی منتشر شده است ، در صدر جدول های پخش قرار گرفت. Lawn Mowing Simulator حتی با گیم پلی خود از Call of Duty: Warzone پیشی گرفت که دقیقاً همان چیزی را که در جعبه وعده می دهد ، ارائه می دهد.

در حالی که شبیه ساز حیاط بازی توسعه دهنده Skyhook از آن زمان در Twitch توسط Warzone تحت الشعاع قرار گرفته است ، بازی دارای طرفداران اختصاصی و طرفداران آنچه ارائه می دهد ، دارد. بنابراین چگونه Lawn Mowing Simulator بیننده بیشتری نسبت به Warzone برای یک لحظه کوتاه به دست آورد؟ به گفته Skyhook ، با علاقه و اصالت در مورد موضوع آن.

در حال پخش: Call of Duty Vanguard Reveal در Warzone

“شبیه ساز ماشین چمن زنی از روز اول یک عشق زیبا و مرتب بوده است.” پست وبلاگبه “هر کاری که ما انجام داده ایم-از نقشه های سبز با شکوه گرفته تا مشخصات تجهیزاتی که افرادی مانند اطلس در زندگی روزمره استفاده می کنند-با دقت انجام شده است. ما به هر جزئیات ، هرچند کوچک یا به ظاهر بی اهمیت افتخار می کنیم. به نظر برخی ، و بازیکنان ما می خواهند اوج و کمترین موج چمن زنی را تجربه کنند. “

ترافیک Warzone در حال حاضر با افزایش بروزرسانی جدید دوباره افزایش یافته است و چندین تعادل را برای سلاح ها و لوازم جانبی اضافه کرده است. فراتر از این ، نقشه بزرگ Warzone در اقیانوس آرام در اواخر امسال و همزمان با ورود Call of Duty: Vanguard راه اندازی می شود ، در حالی که آخر هفته بتا برای آخرین Call of Duty امسال در 16 سپتامبر آغاز می شود.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme