شش دلیل که ما برای Far Cry 6 هیجان زده هستیم

Home » شش دلیل که ما برای Far Cry 6 هیجان زده هستیم

خلاصه

  • ما نگاهی اجمالی به دنیای پر از آدرنالین آینده داشتیم Far Cry 6به
  • از دنیای باز عظیم آن ، شرور فریبنده و گیم پلی باز ، نمی توانیم منتظر بمانیم تا چه زمانی بیشتر بازی کنیم Far Cry 6 در 7 اکتبر راه اندازی می شود
  • Far Cry 6 در حال حاضر برای پیش سفارش در دسترس است در فروشگاه Xbox برای Xbox One و Xbox Series X | S در نسخه های استاندارد ، طلا ، و نسخه های نهایی.

Far Cry یکی از سری های اصلی Ubisoft است. هنگامی که یک ورودی جدید اعلام می شود ، مانند آینده Far Cry 6، می توانید شرط بندی کنید که بسیاری از ما با شنیدن این موضوع به دنیای باز گسترده جدید ، گیم پلی غیرقابل پیش بینی و باز و شخصیت های بزرگتر از زندگی فکر می کنیم. ملاقات. این دلایل و دلایل بیشتری است که ما برای غواصی و بازدید از آن بسیار هیجان زده هستیم Far Cry 6جزیره یارا در 7 اکتبر برای Xbox One و Xbox Series X | S عرضه می شود.

1: بخشی از اقدام

Far Cry 6 وقت شما را برای وارد کردن به فعالیت تلف نمی کند. هر اتفاقی که در اولین ساعت بازی می افتد احساس می کرد که نمی تواند منتظر بماند تا شما را به طبیعت بیاندازد تا باعث ایجاد ضرب وشتم شود. زمان زیادی طول نمی کشد تا به توانایی هایی مانند قلاب دست و پنجه نرم ، سفارشی سازی سلاح ، همراهان حیوانات ، چتر نجات و بله ، توانایی حمل دو سلاح اصلی ، علاوه بر سلاح ، بدون هزینه XP دسترسی پیدا کنید. قلب بازی های Far Cry طبیعت باز و جهان باز گسترده آنها است و این بسیار عالی است Far Cry 6 در واقع شما را در سریع ترین زمان ممکن وارد عمل – و دنیای عظیم آن – می کند.

2: Resolver Workbench

Far Cry 6 با Resolver Workbench شماره گیری می کند. این مانند سفارشی سازی سلاح پس از نوشیدن شش بسته Red Bull است. “Resolver” ، همانطور که Ubisoft قبلاً در Xbox Wire برای ما توضیح داده است ، از اسپانیایی ترجمه شده است ، به معنی “حل کردن” است. شما هستید حل کردن برای موقعیتی که در آن حضور دارید و مجبورید سلاح مناسب برای شغل مناسب ایجاد کنید. آیا نیاز به تغییر یک تفنگ تک تیرانداز با گلوله های سوراخ زره دارید؟ باحاله ، تموم شد آیا می خواهید از موتور موتور یدکی یک مینی گان بسازید؟ شما می توانید آن را انجام دهید. اسلحه ای که گلوله هایی را که هدف شما را تکان می دهد شلیک کنید چطور؟ انجام شده.

با جمع آوری مواد موجود در جهان می توانید این سلاح های حل کننده را ایجاد و اصلاح کنید Far Cry 6به همچنین می توانید حیوانات را شکار کنید و گوشت را با مواد مورد نیاز خود معامله کنید. سپس به میز کار خود بازگردید و دستکاری ها و اصلاح سلاح های خود را متناسب با آنچه می خواهید انجام دهید ، شروع کنید ، چه با اسلحه های سنگین با تیرهای زرهی و چه با استفاده از تیرهای کمان خود برای پنهان کاری بیشتر. مانند رویکرد به ماموریت ها مانند بسیاری از چیزهای دیگر در بازی Far Cry ، انتخاب و نحوه برخورد با ماموریت ها با شماست.

Far Cry 6

3: عالی

Supremos یک اسلحه فوق العاده سوار بر پشت است که برای ایجاد یک تخریب عظیم در یک حرکت طراحی شده است. اولین دستگاهی که با آن بازی کردیم Exterminador بود که در اصل یک مینی پرتاب کننده چند موشک در پشت شما است. با قابلیت حمله Armageddon Strike ، که یک سری موشک به دشمن می زند ، می توانید به راحتی با گروهی از سربازان یا یک کامیون پر از تقویت کننده به راحتی برخورد کنید. یکی دیگر که ما دوست داشتیم بعداً در دموی خود از آن استفاده کنیم Furioso بود – این شبیه یک جت پک بود که واقعاً نمی توانست از زمین خارج شود – که قدرت آن ، Feugo Loco ، یک حلقه انفجاری عظیم تولید می کند که دشمنان نزدیک را در معرض آسیب قاتل AOE قرار می دهد. حداقل شش Supremos منحصر به فرد برای ایجاد وجود دارد Far Cry 6 و می توانید شرط ببندید که من به دنبال ساختن همه آنها هستم.

4: دوستان

بعد از آن همه همراهان حیوانات در Far Cry 5، دیدن این ویژگی در حال بازگشت بسیار عالی بود Far Cry 6 به عنوان آمیگوس در حالی که توجه زیادی به معرفی خشنگ شگفت انگیز Chorizo ​​در اوایل سال جاری شد ، این تمساح گوآپو بود که قلب من را ربود (بله ، شما می توانید او را نوازش کنید ؛ او واقعاً بهترین مربی است).

Far Cry 6

اگر شما بیشتر از هر بازیکنی با هرج و مرج شکوفا هستید ، گوآپو بسیار مفید است ، زیرا او می تواند برای حمله و کشتن بیشتر نگهبانان فرستاده شود. توانایی بازمانده باستانی به او اجازه می دهد تا منفعلانه سلامت خود را بازیابی کند و می تواند پس از شکست در نبرد ، خود را احیا کند. در حالی که Chorizo ​​بیشتر برای بازیکنان مخفی طراحی شده است ، با استفاده از توانایی جلب توجه او که جذابیت مقاومت ناپذیر او را برای حواس پرتی دشمنان آزاد می کند. هر آمیگو تخصص خاص خود را دارد که می تواند در این امر به شما کمک کند Far Cry 6 و می توانید از هر جایی به مکان شما احضار شود و به شما یک همراه وفادار و مفید در بازی بدهد.

5: سواری می کند

با توجه به عظمت آن Far Cry 6 است ، توانایی احضار وسایل نقلیه از طریق تلفن همراه خود علاوه بر استقبال از این سری ، بسیار بهتر از این است که مجبور باشید در اطراف به دنبال مجموعه ای از چرخ ها یا گاراژ باشید تا بتوانید آن را ایجاد کنید. اوه ، و شما می توانید آنها را نیز سفارشی کنید ، مانند قرار دادن یک اسلحه بزرگ بر روی Chevy 1956. همه چیز در مورد “حل کردن” است ، به یاد دارید؟ اینها فقط سواری های شیک نیستند که به شما کمک می کند سریع جزیره را دور بزنید. اینها چرخ های شیکی هستند که می توانند بر اساس وسایل نقلیه نابود کننده آماده حرکت و حرکت باشند. همانند سلاح های شما ، Rides دارای انواع مختلفی از سفارشی سازی برای حمله ، دفاع و لوازم آرایشی است که به ما دلیل دیگری می دهد تا از جزیره برای تامین قطعات و منابع جلوگیری کنیم.

Far Cry 6

6: آنتون کاستیلو

ما عاشق یک شرور خوب هستیم و سریال Far Cry به خاطر ارائه معروف است. Vaas از Far Cry 3 یکی از موارد مورد علاقه من است اکنون با Giancarlo Esposito (“Breaking Bad” ، “The Mandalorian”) در کفش دیکتاتور یارا ، آنتون کاستیلو ، مشتاق دیدن چیزهای بیشتر هستیم.

جزیره یارا نه تنها بهشت ​​گرمسیری است که توسط دیکتاتور آنتون کاستیلو اداره می شود ، بلکه محل داروی درمان سرطان Viviro است که با اصلاح توتون طبیعی این جزیره رشد می کند. کاستیلو می خواهد از این وسیله برای قرار دادن یارا بر روی نقشه استفاده کند – اما به قیمت جان شهروندان یارا در حال رشد است. او کشور خود را دوست دارد و می تواند با این داروی نجات دهنده جهان را نجات دهد ، اما واضح است که او قدرت را بیشتر دوست دارد و می خواهد میراث خود را از طریق پسرش دیه گو تضمین کند. بنابراین ، بسیاری از مواد پیچیده در اینجا می توانند کاستیلو را به یک شرور قانع کننده تبدیل کنند ، که به لطف شما واقعاً با یک قیام در دستان خود مواجه می شود.

Far Cry 6

خوبی این است که ما مدت زیادی منتظر نیستیم تا این انقلاب را آغاز کنیم! Far Cry 6 در تاریخ 7 اکتبر برای Xbox One و Xbox Series X | S عرضه می شود. Far Cry 6 برای Xbox Series X | S بهینه شده و از Smart Delivery پشتیبانی می کند و بهترین نسخه بازی را بر روی کنسول ایکس باکس که در اختیار دارید به شما ارائه می دهد. پیش خریدها در حال حاضر در فروشگاه Xbox برای این نسخه در دسترس است نسخه استاندارد، نسخه طلایی، و نسخه نهاییبه برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به بازی های مورد علاقه خود ، از جمله ، اینجا را در Xbox Wire دنبال کنید Far Cry 6به

Xbox Live

Far Cry® 6

UBISOFT

59.99 دلار

برای تهیه سلاح مرگبار Discos Locos و لباس Chorizo ​​، همین حالا سفارش دهید. به یارا خوش آمدید ، بهشت ​​گرمسیری که در زمان منجمد شده است. به عنوان دیکتاتور یارا ، آنتون کاستیلو قصد دارد تا به هر طریقی ملت خود را به شکوه سابق بازگرداند و پسرش دیه گو نیز راه خونین او را دنبال کند. حکومت ظالمانه آنها باعث شعله ور شدن انقلاب شده است. -در نقش دنی روجاس ، یاران محلی بازی کنید ، در حالی که در کنار انقلاب چریکی مدرن برای آزادی یارا می جنگید! – مبارزه با رژیم کاستیلو در وسیع ترین Far Cry® تا به امروز ، از طریق جنگل ها ، سواحل و اسپرانزا ، پایتخت یارا. – از زرادخانه ای از سلاح های حل کننده ، کوله پشتی و وسایل نقلیه برای سرنگونی رژیم بی رحمانه کاستیلو استفاده کنید.

Xbox Live

Far Cry® 6 Gold Edition

UBISOFT

99.99 دلار

Far Cry® 6 Gold Edition شامل بازی و فصل عبور (3 DLC جدید) است که در آن شما به عنوان شروران مورد علاقه خود در Far Cry بازی می کنید. برای تهیه سلاح Discos Locos و یک لباس مخصوص Chorizo ​​، همین حالا سفارش دهید. -در نقش دنی روجاس ، یاران محلی بازی کنید ، در حالی که در کنار انقلاب چریکی مدرن برای آزادی یارا می جنگید! – مبارزه با رژیم کاستیلو در گسترده ترین Far Cry® تا به امروز ، از طریق جنگل ها ، سواحل و اسپرانزا ، پایتخت یارا! – هنگام بازی از دیدگاه Vaas ، Pagan Min و Joseph Seed ، سه ماجراجویی پیچیده جدید را در Season Pass آغاز کنید. -Far Cry®3: Blood Dragon-Classic Edition بازی Retro-Futuristic Kick-Ass Cyber ​​Shooter را به کنسول های نسل فعلی می آورد.

Xbox Live

Far Cry® 6 Ultimate Edition

UBISOFT

119.99 دلار

Far Cry® 6 Season Pass شامل سه DLC است که دارای شروران مورد علاقه شما Far Cry® و نمادین Far Cry® 3 Blood Dragon Classic Edition هستند. – هنگام بازی از دیدگاه Vaas ، Pagan Min و Joseph Seed ، وارد یک ماجراجویی پیچیده جدید شوید. -هر DLC دارای یک جهان باز جدید است که نمایشی فیزیکی از ذهن هر شخصیت شرور است-Far Cry®3: Blood Dragon بازی Retro-Futuristic Kick-Ass Cyber ​​Shooter را به کنسول های نسل فعلی می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme