شش سال پس از معرفی، Beyond Good & Evil 2 نویسنده اصلی خود را استخدام می کند

Home » شش سال پس از معرفی، Beyond Good & Evil 2 نویسنده اصلی خود را استخدام می کند

چندین سال از آن زمان می گذرد فراتر از خوب و بد 2 رسما اعلام شد. پس از مدت‌ها کمبود اخبار، بالاخره پیشرفت جدیدی برای بازی مورد انتظار وجود دارد: آنها نویسنده اصلی خود را استخدام کرده‌اند.

در یک توییت دیروز، سارا آرلانو اعلام کرد که به عنوان نویسنده اصلی بازی می‌پیوندد. آرلانو قبلا به عنوان طراح روایت برای بلیزارد در World of Warcraft و در Volition، استودیو مسئول Saints Row کار کرده است.

Beyond Good & Evil 2 بود به طور رسمی در سال 2017 در E3 معرفی شد. این بازی به عنوان یک پیش درآمد برای بازی اصلی با وعده‌هایی که قادر به انجام آن هستند، عمل خواهد کرد به تنهایی یا با دوستان در دنیای عظیم و جاه طلبانه آن کاوش کنید.

فراتر از این اعلامیه، از آن زمان تاکنون خبرهای مهمی منتشر نشده است. ما داریم نگاهی به چند هنر مفهومی جالب انداختم و نگاهی دیگر به بازی در E3 2018. آخرین باری که بازی را دیدیم، نگاهی اجمالی به آن داشت جید از بازی اول، به ظاهر به عنوان یک شرور.

یوبی‌سافت در ابتدا برنامه‌ریزی کرد که نسخه بتا این بازی در پایان سال ۲۰۱۹ در دسترس قرار گیرداما هرگز به نتیجه نرسید. Beyond Good & Evil 2 نیز کارگردان خود را در سال 2020 از دست دادوضعیت بازی را حتی بیشتر در هوا باقی می گذارد.

از آن به بعد، این بازی در گزارش های درآمدی UbiSoft ذکر شدتایید می کند که هنوز در برخی ظرفیت ها وجود دارد. سپس، اوایل امسال، گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه بازی هنوز در مرحله پیش تولید است. با این حال، خبر دریافت نویسنده اصلی بازی، گام خوبی به جلو است.

اولین بازی Beyond Good & Evil در بررسی ما امتیاز 9/10 را از ما دریافت کرد. گفتیم “داستان خود را با پیتزا و پولیش شگفت انگیز روایت می کند. حتی بهتر از آن، داستانی است که ارزش گفتن دارد.”

کیسی یک نویسنده مستقل برای IGN است. معمولاً می توانید او را در حال صحبت در مورد JRPG در توییتر پیدا کنید @caseydavidmt.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme