شما می توانید Sonic the Hedgehog را در تسلاس بازی کنید

Home » شما می توانید Sonic the Hedgehog را در تسلاس بازی کنید

خودروهای تسلا کمی سریع‌تر شده‌اند، زیرا شرکت خودروهای الکتریکی با سگا شراکت جدیدی دارد تا خود Blue Blur را به خط خودروهای خود بیاورد. سگا و تسلا اعلام کردند که Sonic the Hedgehog در سال 1991 به سیستم بازی های داخل ماشین تسلا می آید.

برای انجام بازی‌ها بر روی صفحه نمایش خودروی تسلا، دارندگان فقط باید یک کنترلر USB را وصل کنند. فقط سعی نکنید در حین رانندگی بازی کنید. Sonic the Hedgehog به مجموعه بازی‌های رو به رشد تسلا می‌پیوندد که شامل Cuphead و The Witcher 3 در خودروهای جدید Tesla Model X و Model S می‌شود.

Sonic the Hedgehog در ابتدا برای سگا جنسیس در ژوئن 1991 منتشر شد. سونیک به عنوان رقیبی برای Super Mario Bros. نینتندو طراحی شد و این بازی به خاطر گیم‌پلی با سرعت بالا و نگرش بسیار جالب سونیک برای مدرسه شناخته شد.

بازی اصلی بر روی اکثر پلتفرم‌های زیر نور خورشید منتشر شده است، از کنسول‌های بازی مدرن گرفته تا آی‌پاد نانو، تا iOS و اندروید و اکنون خودروهای تسلا.

هفته گذشته برای سونیک یک هفته بزرگ بود. در The Game Awards، اولین نگاه خود را به دنباله فیلم Sonic the Hedgehog، از جمله نگاهی اجمالی به Knuckles ادریس البا، داشتیم. و سگا همچنین نگاهی اولیه به Sonic Frontiers نشان داد که گیم‌پلی این سری را به یک ماجراجویی “منطقه باز” تبدیل می‌کند.

سونیک 2: گالری تریلر فیلم

Logan Plant یک نویسنده مستقل برای IGN است. می توانید او را در توییتر @ پیدا کنیدلوگان جی پلنت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme