شکستن موانع با بازی Grid Legends Multiplayer

Home » شکستن موانع با بازی Grid Legends Multiplayer

هیچ چیز خسته کننده تر از بازی آنلاین بازی مورد علاقه خود و انتظار بی پایان برای شروع جلسه بعدی نیست. یا این آخرین نفری است که «آماده» بازی را انجام نداده است یا افراد کافی برای شروع بازی در وهله اول وجود ندارند – این واقعاً می تواند سرگرمی را از بین ببرد. که در افسانه های شبکه، ما به دنبال ایجاد یک تجربه چند نفره یکپارچه هستیم که به معنای انتظار کمتر و صرف زمان بیشتر برای آنچه مهم است – مسابقه.

به طور خاص سه ویژگی وجود دارد که ما واقعاً به آنها افتخار می کنیم افسانه های شبکهچند نفره – Hop-in، Race Creator و cross-platform.

Hop-in دقیقاً همانطور که روی قلع نوشته شده است انجام می دهد. فرض کنید دوست خود را آنلاین می بینید و نمی توانید صبر کنید تا او را در غبار رها کنید. تنها کاری که انجام می دهید این است که آن شخص را از لیست دوستان خود انتخاب کنید و این انتخاب را خواهید داشت که مستقیماً در مسابقه او بارگیری کنید و کنترل یک راننده هوش مصنوعی را به طور تصادفی انتخاب کنید. شما همچنان می‌توانید مانند بازی چندنفره استاندارد، XP و جوایزی به دست آورید، فقط با امتیاز اضافی از حقوق لاف زدن، اگر در نهایت همه افراد دیگر را در مسیر شکست دهید.

حداکثر ۲۱ بازیکن دیگر می‌توانند به یک مسابقه بپیوندند و این ویژگی فقط برای رویدادهای چند نفره معمولی کار نمی‌کند. در صورت تمایل، می توانید باز کنید افسانه های شبکهحالت حرفه ای برای انجام عمل پرش. با بیش از 250 رویداد شغلی که باید انجام شود، مسابقات زیادی وجود دارد که می‌توانید به تنهایی با هوش مصنوعی پویا یا با دوستان خود انجام دهید.

Race Creator راه ما برای این است که به شما امکان می‌دهیم مسابقات مسابقه‌ای رویایی نهایی خود را بسازید. آیا تا به حال خواسته اید در خیابان های لندن با هایپرکارها و تیونرها مسابقه دهید؟ در مورد یک ماراتن 99 دور در اطراف کوه پانوراما در برخی از اتومبیل های کلاسیک تور در هنگام طوفان چطور؟ با بیش از یک میلیون ترکیب مختلف از جمله رمپ ها، دروازه های تقویتی، شرایط آب و هوایی و زمان روز – تنها محدودیت شما تخیل وحشی شماست.

فکر می کنید یک ترکیب عالی پیدا کرده اید؟ فقط آن رویداد را در یکی از چهار جایگاه ذخیره ذخیره کنید تا بارها و بارها به آن بازگردید. ساده.

Grid Legends Multiplayer

دیگه چی، افسانه های شبکه ویژگی های چند نفره کراس پلتفرم. چه بخواهید یک رویداد کاملاً جدید Race Creator را که اخیراً رویای آن را داشتید نشان دهید، یا می خواهید به همه دوستان خود ثابت کنید که استاد Drift هستید، مهم نیست در کجا بازی می کنید – شما تنها با چند فشار سریع دکمه می توانید با دوستان خود ارتباط برقرار کنید.

چیزهای زیادی برای هیجان زده شدن برای زمانی وجود دارد افسانه های شبکه در 25 فوریه راه اندازی می شود. به این ویژگی های فوق العاده دیگری که قبلاً در مورد آنها صحبت کرده ایم، اضافه کنید، از جمله حالت داستانی پرفروش – Driven to Glory – بیش از 100 ماشین در هنگام راه اندازی، 22 مکان و بیش از 130 مسیر، همه چیز در مورد مسابقه سرگرم کننده و اکشن است که هر کسی می تواند لذت ببرد فقط چند هفته دیگر شما را در مسیر می بینم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme