طبق گزارش ها، نسخه بازسازی شده Last Of Us در این فصل تعطیلات عرضه خواهد شد

Home » طبق گزارش ها، نسخه بازسازی شده Last Of Us در این فصل تعطیلات عرضه خواهد شد

ما هنوز گزارش‌هایی دریافت می‌کنیم مبنی بر اینکه نسخه بازسازی شده The Last of Us در سال 2013 در دست ساخت است، و به نظر می‌رسد که قرار است در سال جاری عرضه شود. ظاهراً بازسازی در فصل تعطیلات عرضه خواهد شد، که در حال حاضر پس از تاخیر Starfield خالی است.

“من مدام این را می شنوم [The Last of Us remake] جف گراب، مجری گرابسنکس و گزارشگر گیمزبیت گفت: امسال منتشر می شود قسمت 18 مه 2022 پخش بازی‌های خنده‌دار Kinda. “The Last of Us این تعطیلات را بازسازی می کند.”

در حال پخش: چرا The Last Of Us’ Story هنوز 7 سال بعد طنین انداز می شود؟

چندین منبع قبلاً این داستان را گزارش کرده‌اند، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که حقیقتی در این داستان وجود داشته باشد. در یک توییت در ماه ژانویه، نویسنده مستقل و کارشناس صنعت بازی تام هندرسون برای اولین بار گزارش داد که بازسازی The Last of Us در نیمه دوم سال 2022 عرضه خواهد شد. بلومبرگ در این پیش‌بینی همکاری کرد و گزارش خود را در آوریل پیگیری کرد.

همچنین در ماه آوریل، لیستی از لینکدین اشاره کرد که توسعه دهنده Naughty Dog ممکن است روی بازسازی The Last of Us کار کند. در این فهرست به “تست QA و پشتیبانی توسعه + نقطه سطح تماس برای پروژه بازسازی اعلام نشده” اشاره شده است.

در این لیست همچنین به یک “پروژه چند نفره اعلام نشده” اشاره شده است که می تواند به این معنی باشد که این بازسازی اعلام نشده دارای یک جزء آنلاین خواهد بود.

البته این لیست می‌توانست در مورد دو بازی کاملاً متفاوت صحبت کند. در CES 2022، نیل دراکمن کنایه زد که Naughty Dog در حال حاضر روی “پروژه های بازی چندگانه” کار می کند.

من حدس می زنم باید کمی بیشتر صبر کنیم تا بفهمیم. در حال حاضر، وقتی صحبت از فرنچایز پسا آخرالزمانی Naughty Dog می شود، تنها چیزی که به طور قطع می دانیم این است که سریال تلویزیونی The Last of Us شبکه HBO قرار است در سال 2023 اکران شود.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme