طراحان Monster Hunter توضیح می دهند که چرا Lagiacrus در Sunbreak حضور نخواهد داشت

Home » طراحان Monster Hunter توضیح می دهند که چرا Lagiacrus در Sunbreak حضور نخواهد داشت

ریوزو سوجیموتو، تهیه کننده Monster Hunter توضیح داده است که چرا هیولای مورد علاقه طرفداران Lagiacrus در Monster Hunter Rise: Sunbreak باز نمی گردد.

یوشیتاکه سوزوکی، کارگردان Tsujimoto و Monster Hunter Rise: Sunbreak با IGN در مورد توسعه آینده صحبت کرد، و توضیح داد که چرا Lagiacrus کنار گذاشته شده است، حتی اگر “این میل قطعا وجود دارد.”

“متاسفانه Lagiacrus فقط یک هیولای بسیار تکنولوژیکی است که اجرای آن دشوار است. این بسیار شبیه مار است، همه قسمت‌های آن در لحظات مختلف زمین را لمس می‌کنند.» سوجیموتو توضیح داد. “بنابراین بسیار شبیه به یک نوع هیولای زمینی است.”

تسوجیموتو در ادامه توضیح داد که تنوع زمین – و شیب ها و افت های زیاد آن – در بازی های اخیر Monster Hunter، اجرای هیولاهایی مانند Lagiacrus را به ویژه دشوار می کند.

تسوجیموتو ابراز تاسف کرد: “ما دوست داریم زمانی به آن نگاه کنیم، اما فقط مشکلات تکنولوژیکی، آنها به نوعی دلهره آور هستند.”

Lagiacrus به عنوان یکی از اولین هیولاهای لویاتان در Monster Hunter Tri به عنوان یک هیولای پرچمدار معرفی شد. اگرچه Leviathan های دیگری در Rise وجود دارند، مانند Mizutsune از Monster Hunter Generations و Almudron تازه وارد، Lagiacrus دارای چند مشکل طراحی اضافی است که به نظر می رسد دیگر Leviathan ها با آنها مشترک نیستند.

یکی، نه Mizutsune و نه Almudron بدن خود را مانند Lagiacrus روی زمین نمی کشند. مقداری از سینه Mizutsune ممکن است زمین را لمس کنید، و هر دو دارای حرکات خاصی هستند، اما هیچ کدام به اندازه Lagiacrus نقاط تماس با زمین در حالت های عادی حرکت ندارند.

دو، هر دو لویاتان Rise برای مبارزه با شکارچیان در خشکی ایجاد شدند. از طرف دیگر Lagiacrus در اصل برای مبارزه با غوطه ور شدن کامل در زیر آب طراحی شده بود تا از مکانیک های مبارزه زیر آب منحصر به فرد Tri استفاده کند. واضح است که انتقال به بازی های جدید آسان نیست.

Lagiacrus تقریباً وارد فهرست Monster Hunter World شد و حتی در آن ظاهر شد نمونه اولیه Monster Hunter World در پانل GDC 2018 نشان داده شده است، اما در نهایت به دلایل مشابه در جهان رها شد.

همانطور که توسط شکارچی گایجین، مدیر اجرایی Monster Hunter World، Kaname Fujioka توضیح داد که چرا آنها از Lagiacrus برای Monster Hunter World در قسمتی از پادکست Monster Hunter Radio Capcom استفاده نکردند. اساساً، مشکل این است که قسمت اعظم بدن آن بر روی زمین افتاده است، که بازتاب توضیحی از سوجیموتو است. فوجیوکا گفت که یک تیم حتی برای اینکه Lagiacrus را برای توسعه Monster Hunter World، Iceborne، آماده کند، یک عکس دوم گرفت، اما نتوانست آن را محقق کند. این توضیح برای یکی دیگر از هیولاهای «مار مانند» در این مجموعه، نجارالا، که بدنش نقاط تماس زیادی با زمین دارد، خوب نیست.

برعکس، لاجیاکروس انجام داد در Monster Hunter Generations (و Generations Ultimate) منحصراً در خشکی ظاهر شوید. احتمالاً ضرری نداشت که هر دو بازی با یک موتور ساخته شدند، بعلاوه، Monster Hunter Generations قرار بود جشن 10 سالگی Monster Hunter باشد، بنابراین غیبت یک هیولای پوشش پرچمدار بسیار چشمگیر بود، حتی اگر جایگزین این بود که آن را با یک کیت آسیب‌دیده و مختص زمین در نقشه‌های بیشتر آشنا قرار دهید.

The Flooded Forest که در Tri معرفی شد و برای Rise بازسازی شد، یکی از این نقشه‌های آشنا برای Lagiacrus است و یکی از دلایلی که طرفداران ممکن است به بازگشت پیروزمندانه آن امیدوار باشند. در Tri، جنگل سیل‌زده محیط‌های کاملاً زیر آب را نشان می‌دهد. اما، با غیبت تایید شده Lagiacrus، می توانیم فرض کنیم که نبردهای زیر آب نیز در حال حاضر پایان یافته است.

زمانی که تصمیم می‌گیرید کدام هیولاها را انتخاب کنید، توسعه‌دهندگان گفتند که «هدف طراحی این است که اطمینان حاصل شود که هر هیولا تأثیری دارد» و برای هیولاهای بازگشتی، «به خوبی با عناصر گیم‌پلی منحصربه‌فرد عنوان جدید هماهنگ شوند».

اگرچه Sunbreak Lagiacrus را دریافت نمی کند، اما است دیدن بازگشت هیولای پرچمدار Monster Hunter 4، Seregios، به علاوه هیولاهای جدید Monster Hunterمانند لوناگارون می‌توانید گیم‌پلی جدید Lunagaron را در ویدیوی بالا تماشا کنید.

Sunbreak به عنوان یک توسعه عظیم برای Monster Hunter Rise توصیف شده است، مشابه Monster Hunter World’s Iceborne. این شامل ماموریت‌های جدید Master Rank، پرچمدار جدید Elder Dragon، Malzeno، بهبود کیفیت زندگی و موارد دیگر است. Sunbreak به طور همزمان برای PC و Switch در 30 ژوئن 2022 منتشر خواهد شد..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme