عکس‌های لو رفته Modern Warfare 2 حالت چند نفره جدید «DMZ» را تأیید می‌کند | اخبار GameSpot – به روز رسانی اخبار GS

Home » عکس‌های لو رفته Modern Warfare 2 حالت چند نفره جدید «DMZ» را تأیید می‌کند | اخبار GameSpot – به روز رسانی اخبار GS

کیکر برای LA Rams، تصویری از منوی Modern Warfare 2 را در استوری های اینستاگرام به اشتراک گذاشت و تصویر را با عنوان “تفریح ​​در Call of Duty جدید” نوشت. بازیکن دیگری عکسی کمی تار منتشر کرد و گفت که در حال پیش‌نمایش بازی منتشر نشده هستند، اما تصویر همچنان به وضوح در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش “DMZ” را نشان می‌دهد. تصاویر از آن زمان حذف شده‌اند، اما سایت‌هایی مانند CharlieIntel و ModernWarzone حذف شده‌اند. سریع برای گرفتن و توییت کردن وجود آنها. افراد داخلی Call of Duty مدت‌هاست که وجود DMZ را پیشنهاد کرده‌اند که گفته می‌شود حالت مبتنی بر استخراج Modern Warfare 2 با الهام از Escape from Tarkov است. فاش شده DMZ را به عنوان یک حالت جهان باز با ترکیبی از عناصر بازی بقا و نبرد رویال توصیف می کند و ظاهراً این حالت چهار سال است که در حال توسعه است.

امروز Pokemon Company جزئیات بیشتری از بازی های نوامبر خود، Pokemon Scarlet و Violet را فاش کرد. بازی در منطقه Paldea اتفاق می افتد که بازیکنان با استفاده از دو پوکمون افسانه ای Koraidon و Miraidon در سراسر آن سفر خواهند کرد. تریلر جدید همچنین نشان می دهد که افسانه های جدید چقدر همه کاره هستند. هر دو را می توان برای سفر هوایی، زمینی و دریایی استفاده کرد. داستان بر روی یک آکادمی پوکمون متمرکز است، جایی که شخصیت اصلی دانش آموزی است که قصد دارد جهان را کشف کند.

اما این همه ماجرا نیست، زیرا ما همچنین در مورد مکانیک گیم پلی جدید اسکارلت و ویولت، Terastallize، یاد گرفتیم که یک هیولای جیبی را به نسخه کریستالی خود با آمارهای تقویت شده تبدیل می کند. هر پوکمون در منطقه Paldea هنگامی که در معرض Terastallizing قرار می گیرد، ظاهر منحصر به فردی مانند جواهر پیدا می کند و برخی از پوکمون ها نیز نوع خود را تغییر می دهند. طبق گفته شرکت پوکمون، 18 نوع وجود دارد که تعداد زیادی از ترکیبات پوکمون و ترا تایپ را تشکیل می دهند و بازیکنان می توانند یک بار در هر نبرد یک پوکمون را تراستالیز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme