غارتگران: برداشت های آلفای بسته

Home » غارتگران: برداشت های آلفای بسته

Marauders در اولین تست آلفای بسته خود، مفهوم «استخراج و زنده ماندن» را از بازی‌هایی مانند The Cycle گرفته و آن را به فرمولی تغییر می‌دهد که پتانسیل جایگزین کردن شوتر بقای مورد علاقه شما را دارد. بازی لحظه به لحظه آن ساده و رضایت بخش است و به عنوان پایه ای برای شکوفایی سایر سیستم های غیرعادی تر آن عمل می کند. برخی چیزها، مانند نبرد کشتی به کشتی، می‌توانند از کالیبراسیون استفاده کنند، اما در کل، زندگی دزدی دریایی فضایی امیدوارکننده است.

هدف شما در هر دور معینی از غارتگران این است که یک حمله دزدان دریایی موفق را در یکی از مناطق معدود انجام دهید. من در زمان خود با آلفا تا کنون با دو ایستگاه فضایی متروکه و معدن متروکه ایریدیوم روبرو شدم. من از تفاوت ظاهر هر مکان قدردانی کردم، اما بدون یک نقشه کوچک، هر دو می توانند به یک اندازه هزارتویی به نظر برسند. برای یادگیری رسیدن به نقاط دیدنی مختلف در هر نقشه، تعداد زیادی تکرار لازم است، و پرسه زدن در غارهای کلاستروفوبیک و راهروهای کوچک راهی سریع برای مردن است.

غارتگران – اولین اسکرین شات ها

یک حمله در سه بخش اتفاق می افتد. قسمت اول بعد از اینکه آماده می شوید و به کشتی خود می روید، انفرادی یا با خدمه است. وقتی بازی را بارگذاری می‌کنید، باید آن را در فضای وسیعی بفرستید تا به محل حمله برسید. با این حال، شما در این سفر تنها نیستید. کشتی های دیگر با خدمه دیگر نیز در حال پرواز هستند. اگر خوش شانس باشید، یک دوی سرعت ساده به محل حمله خواهد بود. بیشتر اوقات خیلی خوش شانس نبودم، زیرا دائماً از آتش دشمن پیشی می گرفتم و گاهی آن را به سایر خدمه غارتگر باز می گرداندم. شاید به این دلیل باشد که همه ما همان قایق غم انگیز یک فضاپیما را داریم، با همان تسلیحات و قدرت مانور متوسط، اما این جنگ های سگی اغلب به بن بست های غیر قابل توجهی تبدیل می شد که در آن درگیر می شدیم و تیراندازی می کردیم تا زمانی که کشتی دیگر از کار بیفتد.

هنگامی که کشتی شما به دلیل شمارش از کار افتاده و غیرقابل تعمیر است، می‌توانید به یک غلاف فرار پرتاب کنید تا یا یک روز دیگر زنده بمانید، یا با شکستن کشتی‌های دشمن، سوار کشتی‌های دشمن شوید. شکست ها مانورهای جسورانه ای هستند که همیشه به عنوان آخرین راه چاره، شدید و با ارزش هستند. اگر به خاطر این واقعیت نبود که کشتی ای که از آن خارج می شوید اساساً بعد از آن برای شما گم می شود، احتمالاً از جنگ های فضایی به طور کامل صرف نظر می کردم و مستقیماً به سمت شکاف می رفتم.

هنگامی که با خیال راحت به محل مورد نظر رسیدید، حمله می تواند آغاز شود. معنای واقعی آن تا حد زیادی به شما بستگی دارد. شاید این بدان معنا باشد که در راهروها نوک پا را بچرخانید و فضای محدود موجودی خود را با هر غنیمتی که می توانید پیدا کنید پر کنید. یا شاید در حال دویدن در سالن‌ها، قرار دادن سلاح‌های خود در مقابل بازیکنان دیگر و تمیز کردن بدن آنها باشد. اگر قبل از بیرون رفتن، یک جست و جوی جناحی را انتخاب کرده اید، این به معنای یافتن یک نوع خاص از آیتم یا مکان هدف روی نقشه است.

دریافتم که هدف گرایی بهترین راه برای پیشرفت در چیزی است که می تواند یک حلقه بسیار نابخشودنی باشد. اگر بمیرید، همه چیز روی شما به خلأ گم می‌شود، و هر سفری را به اندازه دلبستگی شما به چیزهای روی شخصتان خطرناک می‌کند. من تمام سفرها را به این اختصاص می‌دهم که هرچه می‌توانم در نزدیک‌ترین اتاق پیدا کنم و هر چه سریع‌تر بیرون بیایم، سفری سبک داشته باشم تا اگر گرفتار و کشته شدم، چیز زیادی از دست ندهم.

متوجه شدم که درگیری‌های اسلحه در غارت‌گرها بین فرار از تارکوف و Hunt: Showdown به نقطه میانجی شادی رسید.


این ممکن است برای افرادی که بازی هایی مانند Escape from Tarkov یا Hunt: Showdown را با هر نظمی انجام می دهند، غریبه به نظر نرسد. اما زمانی که زمان پرتاب کردن فرا رسید، متوجه شدم که درگیری های مسلحانه در غارتگران، نقطه میانی شادی بین آنها ایجاد کرد. هیچ نگرانی برای سلامت اندام فردی وجود ندارد، بنابراین پس از گرفتن گلوله های سرگردان، هیچ گونه مدیریت کوچکی وجود ندارد. سلاح‌ها قدیمی هستند، اما بارگیری مجدد و عقب‌نشینی به طرز مشمئزکننده‌ای دشوار نیستند، بنابراین تیراندازی محکم و ثابت به نظر می‌رسد. مهمات کمیاب است، اما بسیار کشنده است، زیرا برای سرکوب کردن دشمنان بیش از چند ضربه لازم نیست.

پس از پر کردن جیب‌هایتان، کشتن عملیات‌هایتان یا تکمیل ماموریت‌هایتان، باید سالم به خانه برگردید وگرنه همه چیز بیهوده است. بازگشت به اسکله ای که کشتی شما در آن پارک شده است یک راه است، اما اگر آن را پیدا نکردید، می توانید از طریق غلاف شکاف فرار کنید – به هزینه کشتی خود. سپس، برای یک پرواز پرتنش به سمت یکی از دروازه‌های خروجی در محیط نقشه، از فضا بازمی‌گردد. در نهایت می‌توانید غارت‌های خود را ذخیره کنید، دوباره با فروشنده دسته‌ای در حال چرخش منابع را تهیه کنید، آیتم‌های جدیدی بسازید، و سلاح‌های خود را ارتقا دهید، همه برای آماده شدن برای حمله بعدی.

آلفای غارتگران اثبات بزرگی بر مفهوم برای جابجایی زیرژانر شوترهای بقای چندنفره است که Day Z در آن منطقه جدید و جالب شروع شد. زمان محدود من با ساخت فعلی دیوانه کننده، پرتنش و بسیار سرگرم کننده بود. من از نزدیک به چگونگی توسعه این دیدگاه از دزدی دریایی فضایی چند نفره در آینده نگاه خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.