غنائم آلوده Dying Light 2: آنها چه هستند و بهترین استراتژی کشاورزی

Home » غنائم آلوده Dying Light 2: آنها چه هستند و بهترین استراتژی کشاورزی

در Dying Light 2، به تعداد زیادی Infected Trophies در دسترس نیاز دارید تا برخی از بهترین حالت‌های بازی را بسازید. در واقع، غنائم آلوده به قدری در تهیه دستور العمل ها مورد استفاده قرار می گیرند که تقریباً بدون توجه به مواردی که می خواهید تهیه کنید، باید یک دسته داشته باشید. در اینجا چیزی است که شما باید در مورد این “غنائم” پراکنده در سراسر جهان Villedor بدانید.

غنائم آلوده Dying Light 2

غنائم آلوده آن سخت افزاری نیستند که در خانه به مانتو آویزان کنید. آنها بسیار بدتر از این هستند. اگرچه هرگز کاملاً واضح نیست چی آنها هستند، یک سرنخ ناخالص این است که آنها فقط می توانند از اجساد مرده افراد آلوده خاص پاک شوند. گوش ها؟ انگشتان؟ احتمالاً بهترین کار این است که ما مطمئناً نمی دانیم.

به هر حال، برای ارتقای آیتم‌ها و طرح‌های اولیه، مانند کیت‌های سلامت، قفل‌ها، و پرتاب‌کننده‌ها، به تعداد زیادی از این موارد نیاز دارید. ارتقای مرتب این آیتم ها به ابزارهای آیدن اجازه می دهد تا مانند او پیشرفت کنند. حتی اگر تجهیزات عالی و تعداد زیادی HP برای یافتن Inhibitors در اختیار داشته باشید، یک کیت سلامت سطح پایه پایین نمی‌تواند شما را نجات دهد، زمانی که بعداً در بازی در برابر برخی از باس‌ها و دشمنان سرسخت قرار می‌گیرید.

با انواع مختلف مبتلایان باید در طول روز، شب و یا حتی در ماموریت های داستانی برخورد کرد.

غنائم آلوده به چند نادر تقسیم می شوند. به این موارد مانند غارت کد رنگی فکر کنید که ممکن است از MMO ها و RPG ها به آن عادت کرده باشید، اگرچه در Dying Light 2، تفاوت را فقط در نام خواهید دید، نه رنگ. برخی از انواع آلوده خاص، غنائم آلوده خاصی را حذف می کنند، بنابراین دانستن اینکه چگونه یک نوع یا نوع دیگر را بدست آورید، به این بستگی دارد که بدانید کدام هیولاها را هدف قرار دهید. در اینجا نحوه تجزیه همه چیز در بازی آمده است:

غنائم آلوده غیر معمول

  • ویروس‌ها – زامبی‌هایی با سرعت دویدن که در گروه‌های کوچک بر روی شما فرود می‌آیند. روز و شب پیدا شد
  • زوزه کشان – فریاد بزنید تا دیگران را آگاه کنید. در شب پیدا شد
  • Spitters – اسید پرتابه را از راه دور به سمت شما تف کند. در شب پیدا شد

غنائم نادر آلوده

  • گون ها – زامبی های حجیم و حجیم که اغلب در اطراف کاروان های نظامی یافت می شوند و در روز پیدا می شوند
  • Bolters – زامبی های جدا شده سریع که از شما فرار می کنند، نه به سمت شما. در شب پیدا شد
  • Banshees – پرش زامبی ها (مانند پیش درآمد بازی)؛ در لحظات داستان یافت می شود

غنائم آلوده منحصر به فرد

  • فرار – زامبی های عضلانی که ممکن است از بازی اول به یاد داشته باشید. در شب و در لحظات داستان یافت می شود
  • تخریب کننده ها – انواع باس. در لحظات داستان یافت می شود
  • شارژرها – انواع باس؛ در لحظات داستان یافت می شود
  • Revenants – مینی رئیس‌هایی که در فعالیت‌های GRE Anomaly یافت می‌شوند، در شب پیدا می‌شوند

نحوه پرورش غنائم آلوده در Dying Light 2

در حالی که پرورش غنائم منحصر به فرد اساسا امکان پذیر نیست – بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که فقط با تمام ماموریت های GRE Anomaly مقابله کنید – سایر غنائم را می توان تا حد زیادی در شب پیدا کرد. فقط با حذف ویروس‌ها، که با شنیدن صداهای بلند مانند آژیر هاولر به سرعت در منطقه شما فرود می‌آیند، غنائم غیرمعمول زیادی به دست خواهید آورد. اسپیتترها پس از غروب آفتاب نیز همیشه در خیابان ها سرگردان هستند. از بین انواع Rare trophy، بولترها راحت‌تر حذف می‌شوند، اما ابتدا باید آنها را بگیرید.

از این رو، سریع‌ترین روش کشاورزی این است که شبانه بیرون بروید و دردسر درست کنید. علامت تعقیب بدهید، ویروس ها، زوزه ها و اسپیترها را تا جایی که می توانید بکشید، و مواظب بولترها نیز باشید، زیرا آنها بیشتر از Banshees ظاهر می شوند و بسیار ضعیف تر از Volatiles هستند. همه این کارها را انجام دهید، به‌علاوه یک دوز سالم از GRE Anomalies را تکمیل کنید، و به سرعت تعداد زیادی غنائم آلوده جمع‌آوری خواهید کرد، که می‌توانید از آن‌ها برای ارتقای مورد نظر خود در هر مکان Craftmaster، مانند بازار یا Peaceekeepers استفاده کنید. ‘ مرکز فرماندهی. اگر به آنها نیاز دارید، نکات بسیار بیشتری برای Dying Light 2 داریم.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme