فصل پنجم Call of Duty: Black Ops Cold War and Warzone اکنون در حال پخش است

Home » فصل پنجم Call of Duty: Black Ops Cold War and Warzone اکنون در حال پخش است

خلاصه

 • فصل پنجم با محتوای چند نفره جدید ، زامبی ها و Warzone ، از جمله حالت جدید Double Agent ، یک تجربه چند نفره تحقیقی پر از خرابکاری و فریب ، آغاز می شود.
 • با محتواهای جدید زامبی ها مانند بازی Death Perception Perk-a-Cola ، ارتقاء طوفان تسلا ، و Flamethrower مبارزه خود را با گروه گروهان مرده افزایش دهید.
 • Warzone اولین Perks: Combat Scout and Tempered را دریافت می کند. علاوه بر این ، در مبارزه 50v50 در Clash شرکت کنید و برای خروج از Rush Gulag جدید مبارزه کنید.

با خروج موفقیت آمیز ماهواره های Jumpseat ، پیمان ورشو در اجرای طرح خود-پخش برنامه اعداد تغییر ذهن “آزاد است. هرج و مرج از بین می رود زیرا اپراتورهای سابق دوستانه شروع به رویارویی با یکدیگر می کنند. بدتر از این ، یک جاسوس در میان ما وجود دارد.

امیدواریم آماده باشید. فصل پنجم از Call of Duty: Black Ops Cold War و منطقه جنگی در حال حاضر برای Xbox One و Xbox Series X | S در دسترس است. برای اطلاع کامل به ادامه مطلب بروید.

حالت چند نفره جدید: عامل دوگانه

فصل پنجم Double Agent را معرفی می کند ، یک تجربه تحقیقاتی چند نفره جدید. در مسابقه ، چندین بازیکن به عنوان نماینده دوگانه تعیین می شوند که باید ماموریت را خراب کنند. قبل از اینکه تیم تحقیق را از بین ببرند ، خائنان را افشا کنید.

این کار با حداکثر 10 اپراتور شروع می شود که یکی از سه نقش به آنها محول شده است:

 • نمایندگان دوگانه: سایر افراد را حذف کنید یا با موفقیت بارهای انفجاری را در اطراف نقشه ایجاد کنید.
 • بازپرس: از سرنخ هایی برای هدف قرار دادن عوامل مظنون به عنوان تحت تعقیب استفاده کنید.
 • اپراتورها: برای از بین بردن عوامل مضاعف قبل از اینکه دیر شود با هم همکاری کنید.

اپراتورها نقش خود را دریافت می کنند و ممکن است برای اجرای دستورات خود از انواع سلاح ها و مهارت ها استفاده کنند ، از جمله موارد قدرتمند مانند معادن گاز ، هواپیماهای ضد جاسوسی و Combat Bow.

تخریب برمی گردد

حالت Demolition Multiplayer که بعداً در فصل پنج راه اندازی می شود ، راه خود را می سازد Black Ops جنگ سرد شروع کردن – آغاز – اولین. تیم مهاجم باید یک جفت بمب منفجر کند در حالی که تیم مدافع باید تمام تلاش خود را انجام دهد تا زمان سنج قبل از این اتفاق بیفتد. در Demolition ، respawns فعال هستند. خود را برای هرج و مرج آماده کنید.

چهار سلاح جدید

با چهار سلاح فصل پنجم جدید بر دشمنان خود مسلط شوید:

 • EM2 Assault Rifle (هفته راه اندازی) – یک تفنگ تهاجمی تمام اتوماتیک با زوم داخلی نوری کم. آن را در ردیف 15 فصل پنجم Battle Pass دریافت کنید.
 • TEC 9 SMG (هفته راه اندازی) – SMG نیمه خودکار با دقت بهتر در بردهای طولانی ، عقب نشینی کم و سرعت آتش کمتر. قفل آن را در ردیف 31 فصل پنجم Battle Pass باز کنید.

باز کردن دو سلاح دیگر-اسلحه Cane melee و تپانچه Marshal-با تکمیل چالش های درون بازی یا خرید بسته های مربوطه آنها در فروشگاه هنگامی که بعداً در فصل رسید.

Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone

پنج نقشه چند نفره اضافی

 • Echelon (6v6 ، هفته راه اندازی): این نقشه کاملاً جدید در شهر توفلسبرگ-کوه شیطان-در آلمان غربی قرار دارد و اپراتورها پس از آخرین عملیات پرسئوس با باران و خاکستر می جنگند.
 • زاغه ها (6v6 ، هفته راه اندازی): اولین بار در معرفی شد Black Ops II، محله های فقیرنشین دارای یک طرح کلاسیک سه خطی است که در عمق شهر پاناما تنظیم شده است. نبرد در خیابان های فرعی و اطراف چشمه مرکزی.
Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone
 • نمایشگاه (2v2/3v3 ، هفته راه اندازی): در این نقشه کوچک که برای Gunfight و Face Off ساخته شده است ، در مورد نمایشگرها و کیوسک های خرده فروشی صحبت کنید. برای شرکت در مسابقات Gunfight Tournament.
 • Drive-In (6v6 ، در فصل): کلاسیک فرقه ای از نسخه اصلی عملیات سیاه، Drive-In به مناسبت 10 سالگی خود به عنوان بخشی از بسته نقشه نابودی 2011 باز می گردد. این نقشه که در تماشاخانه متروکه غرب رانده شده است ، مناطق گرم را برای هر نوع سلاح نشان می دهد.
 • باغ وحش (6v6 ، در فصل): یکی دیگر عملیات سیاه کلاسیک ، باغ وحش اپراتورها را از طریق گودال های خرس و آکواریوم ها می گذراند ، از جمله یک مونوریل که موقعیت فوق العاده ای را نسبت به اقدام زیر ارائه می دهد.
Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone

New Scorestreak: Flamethrower

با Flamethrower ، یک Scorestreak جدید ارزان قیمت ، مخالفان را به آتش بکشید که به طور مداوم شعله ای را شلیک می کند و دشمنان را در فاصله از بین می برد. از آن برای افزایش نمره خود به سمت Scorestreaks با هزینه بیشتر استفاده کنید ، تا زمانی که آتش مهلک آن را کنترل کنید.

مزایای جدید زامبی ، ارتقاء میدانی و پشتیبانی از سلاح

Perk-a-Cola جدید Perception-Death را تصحیح کنید تا با ارائه یک طرح کلی روشن ، دشمنان مبهم را به وضوح ببینید. هزینه Aetherium Crystals را برای تقویت بیشتر توانایی های خود ، تا سطح مهارت پنجم ، صرف کنید.

ارتقاء میدان جدید طوفان تسلا را برای احضار صاعقه بین شما و متحدان خود ، دشمنان خیره کننده و آسیب رسان که در مسیر آن گرفتار شده اند ، مجهز کنید. توانایی مبهوت کردن دشمنان قوی تر و افزایش سرعت حرکت تیم خود را ارتقا دهید.

Flamethrower جدید را به عنوان یک سلاح پشتیبانی اضافی در برابر افراد کشته شده سوار کنید تا به تیم خود در شرایط سخت یا هر زمان که به یک نیروی اضافی بیشتر هنگام تلاش برای Exfil نیاز دارید کمک کنید.

Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone

منطقه شیوع جدید: وثیقه

اتر تاریک همچنان در حال گسترش است و یک منطقه شیوع جدید در صحرای الجزایر ظاهر می شود. با مردگان در اطراف سازه های سنگی طبیعی منطقه ، یک ماهواره بدون مدار و رزمایش های نفتی در این منطقه عظیم جدید مبارزه کنید.

هدف شیوع ، وسیله نقلیه و تجهیزات جدید

فصل پنج دارای یک هدف جدید شیوع به نام Transport است. در این وظیفه متمرکز بر وسیله نقلیه ، بازیکنان باید یک دستگاه Requiem قابل رانندگی را یکپارچه در حالی که تحت حمله مداوم قرار دارند ، نگه دارند.

Orda را در افق مشاهده کردید؟ به خودروی جدید تانک بروید که دارای یک توپ قوی و برجک نصب شده برای حتی سخت ترین زامبی ها است.

برای حرکت سریعتر در سراسر منطقه شیوع ، Grapple Gun جدید بسازید و انتظار داشته باشید محتوای زامبی بیشتری در فصل پنجم وجود داشته باشد ، از جمله نقشه پاداش جدید “Ikari EggXit” در Dead Ops Arcade 3 و داستان Dark Aether اضافی Intel در سراسر شیوع.

Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone

مزایای جدید Warzone ، نقاط مورد علاقه ، Gulag و موارد دیگر

مزایای جدید: مبارزه با پیشاهنگ و معتدل

برای اولین بار، منطقه جنگی دو امتیاز منحصر به فرد دریافت می کند که هرکدام مزایای خاص خود را دارند که می تواند نحوه انتخاب Loadouts شما را به شدت تغییر دهد.

با Combat Scout ، اپراتورها یک سری اطلاعات داخلی را دریافت می کنند ، زیرا آسیب رساندن به دشمن به طور مختصر آنها را به رنگ نارنجی روشن نشان می دهد و به طور خودکار آنها را پینگ می کند. با استفاده از Tempered زره خود را تقویت کنید و مقاومت آن در برابر آسیب را به قیمت دو شیار حمل صفحه زره افزایش دهید.

Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone

POI های جدید: ایستگاه های پخش تلفن همراه

متحدان پرسئوس شبکه ایستگاه های پخش موبایل را در سراسر وردانسک راه اندازی کرده اند. این مکان ها از مسابقه ای به مسابقه دیگر تغییر می کند ، بنابراین چشم خود را باز نگه دارید و هنگامی که یکی را مشاهده می کنید ، سر فرصت باشید تا بتوانید اطلاعات بیشتری کسب کنید و پاداش های جدیدی کسب کنید.

Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone

New Gulag: Rush

Rush Gulag متشکل از عرصه اصلی پینت بال ، باید برای بازیکنانی که در این زمینه غواصی کرده اند احساس خوبی در خانه خود داشته باشد. Black Ops Cod War نقشه چند نفره معرفی شده در فصل چهار Reloaded. قبل از رسیدن راش به گولاگ ، تمرین خود را از همین حالا شروع کنید.

حالت و رویداد جدید

با آمدن Clash برای مبارزه 50v50 آماده شوید منطقه جنگیبه جانشین معنوی برای منطقه جنگی Rumble، Clash بازسازی مجدد نامحدودی را در مسابقه مرگ تا 200 امتیاز در اختیار تیم ها قرار می دهد. مراقب قراردادها و رویدادهای عمومی باشید که می تواند جریان جنگ را تغییر دهد.

بعداً در فصل پنجم ، گام بعدی در تکامل درهای مرموز Red Doors را انتظار داشته باشید. مراقب باشید ، زیرا افزایش بی ثباتی آنها منجر به ارسال اپراتورها به مکان های جدید شده است.

Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone

Battle Pass جدید ، اپراتورها و موارد دیگر

فصل پنج همه اینها و بیشتر را با Battle Pass جدید ، سه اپراتور قابل پخش جدید – Kitsune ، Stryker و Hudson – سطوح جدید Prestige ، چالش های جدید فصل در Multiplayer و Zombies و موارد دیگر به ارمغان می آورد. و تازه وارد فصل پنجم ، بازیکنان می توانند با خرید بسته بازی Pass Pass Bundle در ابتدای فصل ، یک پوسته منحصر به فرد دیگر Kitsune Operator Skin را باز کنند.

هنوز به مبارزه ملحق نشده اید؟ گرفتن Black Ops جنگ سرد امروز در فروشگاه Xbox، و امروز فصل پنجم را بازی کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme