فیفا 23 اعلام شد | پی سی نیوز در نیو گیم نتورک

Home » فیفا 23 اعلام شد | پی سی نیوز در نیو گیم نتورک

عنوان ورزشی سالانه در پاییز امسال منتشر می شود

نوشته شده در

الکترونیک آرتز بازی FIFA 23 را که در پاییز امسال عرضه می شود، معرفی کرد.

FIFA 23 برای اولین بار تیم های باشگاهی زنان را با گنجاندن سوپر لیگ زنان Barclays و Division 1 Arkema در هنگام راه اندازی به نمایش می گذارد. بازیکنان همچنین می توانند در جام جهانی فوتبال مردان قطر 2022 و جام جهانی فوتبال زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان DLC رایگان پس از عرضه بازی کنند.

ویژگی‌های متقابل جدید در زمان راه‌اندازی در FUT Division Rivals (به جز Co-Op)، FUT Champions، FUT Ultimate Online Draft، FUT Online Friendlies (به جز Co-Op)، FUT Play a Friend، دوستان آنلاین و فصل‌های آنلاین در دسترس خواهند بود. (به جز Co-Op Seasons). بازی متقاطع در ابتدا برای همه بازیکنان هنگام راه‌اندازی FIFA 23 برای اولین بار فعال می‌شود، مشروط بر اینکه تنظیمات سطح پلتفرم این امکان را فراهم کند، و می‌توان در هر زمانی از آن انصراف داد. بازار انتقال FUT گسترش خواهد یافت تا قابلیت‌های چند پلتفرمی را شامل شود – به استثنای رایانه شخصی و سوئیچ، که همچنان بازارهای انتقال جداگانه خود را خواهند داشت.

FIFA 23 توسط EA Vancouver و EA Romania توسعه داده شده است و در سراسر جهان در PlayStation 5، Xbox Series X|S، PC، Stadia، PS4 و Xbox One در تاریخ 30 سپتامبر در دسترس خواهد بود. دسترسی اولیه برای FIFA 23 Ultimate Edition از 27 سپتامبر آغاز می شود. 2022.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme