قاب کشنده: دوشیزه بلک واتر تضمین می کند که بر ستون فقرات شما لرز ایجاد کند

Home » قاب کشنده: دوشیزه بلک واتر تضمین می کند که بر ستون فقرات شما لرز ایجاد کند

امسال 20 می شودث سالگرد سریال ترسناک Koei Tecmo Fatal Frame. برای جشن گرفتن همه چیز که در شب دچار مشکل می شود ، تهیه کننده معروف بازی های ویدئویی Keisuke Kikuchi ، یک توسعه دهنده بازی که روی فرنچایزهای محبوب از Tecmo Bowl تا Ninja Gaiden کار کرده است ، فکر کرد که بالاخره زمان بازسازی یکی از عناوین مورد علاقه او رسیده است – Fatal Frame: Maiden of Black Waterبه

کیکوچی با خنده می گوید: “زمان آن فرا رسیده است که نسل بعدی بازیکنان را در کنسول های نسل بعدی بترسانیم.” کیکوچی ، که از ابتدای تولید این فرانچایز در سال 2001 به عنوان تهیه کننده در Fatal Frame کار کرده است ، نمی تواند منتظر بماند تا گله بازان را بترساند ، زیرا آنها از طریق شخصیتی با ارواح روبرو می شوند که نه تنها مردگان را می بیند ، بلکه شبح وار آنها را نیز می بیند. خاطرات نیز

در اینجا آنچه تهیه کننده باید در مورد بازی آینده خود ، تسخیر روحیه بگوید ، و چرا او توصیه نمی کند که این بازی در تاریکی به آتش کشیده شود.


Koei Tecmo: چه چیزی فرنچایز Fatal Frame را از دیگر بازی های ترسناک متمایز می کند؟

کیسوکه کیکوچی: سری Fatal Frame دارای دو ویژگی تعیین کننده اصلی است. اولین مورد “وحشتی است که برای تخیل شما جذاب است”. به عنوان مثال ، هنگامی که احساس می شود یک روح ظاهر می شود ، اما آنها ظاهر نمی شوند ، ما با تهیه بخش هایی که “هیچ اتفاقی ترسناک نمی شود” احساس ترس را منتقل می کنیم. با استفاده از صدا ، ما با ایجاد صحنه هایی که نمی توانند ناحیه اطراف خود را به درستی ببینند یا آنچه را که در جریان است بشنوند ، میزان اطلاعاتی را که کاربر در اختیار دارد ، محدود می کنیم. با انجام این کار ، ما تخیل کاربر را تحریک می کنیم و بر آن تأکید زیادی می کنیم زیرا یکی از جنبه هایی است که وحشت ژاپنی را تعریف می کند.

نکته دوم مربوط به سلاح شما ، Camera Obscura است. این دوربین به ما این امکان را می دهد که یک معضل ترسناک را برای بازیکن مطرح کنیم که در آن آنها مجبور می شوند در فاصله بسیار نزدیک به چیزهای ترسناک نزدیک شوند و برای ادامه از آنها عکس بگیرند.

Koei Tecmo: داستان بازی چیست؟

کیسوکه کیکوچی: تنظیم این عنوان کوه هیکامی است ، مکانی که به “استقبال مرگ” معروف است. قهرمان داستان ، یوری کوزوکاتا ، توانایی دیدن افراد درگذشته و خاطرات و افکار مردم را دارد. او به عنوان بخشی از کار خود به کوه هیکامی می رود تا به یافتن یک فرد گمشده کمک کند. نویسنده رن هوجو در حال کار بر روی عکاسی عکاسی پس از مرگ است و میو هانازاکی سرنخی را می شنود که می تواند به او در یافتن مادر گمشده اش کمک کند ، بنابراین هر دو نیز راهی کوه هیکامی می شوند. این سه شخصیت با ازدواج ارواح ، ناپدید شدن ها ، و آیین ها و رمز و رازهایی که کوه هیکامی را احاطه کرده اند ، در تماس خواهند بود.

Koei Tecmo: بازیکنان چگونه می توانند این ارواح را شکست دهند؟

کیسوکه کیکوچی: با استفاده از دستگاهی که ظاهر دوربین دارد ، معروف به Camera Obscura ، می توانید از ارواح عکس بگیرید و به آنها آسیب برسانید. این امر قدرت معنوی آنها را از بین می برد و شما می توانید آنها را از بین ببرید. به منظور آسیب بیشتر ، شما باید از ارواح در فاصله بسیار نزدیک آنها عکس بگیرید و همچنین در زمانهای خاصی از آنها عکس بگیرید که به عنوان یک نوع حمله خاص عمل می کند. علاوه بر این ، می توانید عکس های فوری بگیرید که شامل صورت یا نقاط ضعف آنها در قاب است تا آسیب بیشتری نیز وارد کنید.

Fatal Frame: Maiden of Black Water

Koei Tecmo: دوشیزه آب سیاه حالت عکس را به حق رای دادن معرفی می کند؟ چگونه کار می کند؟

کیسوکه کیکوچی: افزودن حالت عکس اولین بار برای سری Fatal Frame است. مفهوم این حالت این است که به بازیکنان اجازه می دهد عکاسی شبح خود را ایجاد کنند. با فشردن یک دکمه خاص هنگام انجام بازی ، می توانید وارد حالت عکس شوید. می توانید شخصیت های شبح و انسانی را قرار دهید ، ژست آنها را تنظیم کنید ، موقعیت آنها را تنظیم کنید و از آنها عکس بگیرید. همچنین می توانید لنز و قاب عکس را تنظیم کرده و از قابلیت های عکس سخت افزار پلتفرم استفاده کرده و تصاویر صفحه خود را ذخیره کنید. من واقعاً مشتاقانه منتظر دیدن همه عکس های منحصر به فرد هستم که همه پس از شروع بازی می گیرند.

Koei Tecmo: جالب ترین تصاویری که در حالت عکس ایجاد کرده اید کدامند؟

کیسوکه کیکوچی: لباس های جدید در این نسخه گنجانده شده است دوشیزه آب سیاه، و من فکر می کنم آنها یک تعریف عالی برای حالت عکس خواهند بود. کت و شلوار سه گانه یوری و گروه سیاه و سفید Cutesy Goth شخصیت های هر یک از شخصیت ها را به نمایش می گذارند و شما می توانید از عکس گرفتن از این لباس ها در مکان های ترسناک لذت ببرید تا این مکان ها کمی ترسناک تر شوند. به عنوان مثال ، بازیکنان می توانند یک صحنه معمولی روزمره را با یوری و میو در حین مکالمه دوستانه کنار هم قرار دهند و سپس یک شبح به تصویر اضافه کنند. آنها همچنین می توانند با بازآفرینی صحنه هایی از فیلم های ترسناک مورد علاقه خود سرگرم شوند ، یا با ترساندن ارواح با احاطه آنها با شخصیت های انسانی ، اوضاع را برعکس کنند.

Koei Tecmo: بنابراین وقتی به موضوع می پردازید ، ترجیح می دهید تصاویر ترسناک یا احمقانه را در حالت عکس تنظیم کنید؟

کیسوکه کیکوچی: من شخصاً عکسهای طنز آمیز را ترجیح می دهم ، در حالی که کارگردان از گرفتن عکسهای ترسناک بسیار لذت می برد.

Koei Tecmo: چقدر دیگر عکاسی برای Fatal Frame مهم بوده است؟

کیسوکه کیکوچی: Camera Obscura می تواند از طریق عکاسی اش برای دفع ارواح استفاده شود ، اما همچنین می تواند به بازیکن اجازه دهد با گرفتن عکس از افکار باقی مانده سرنخ هایی پیدا کند. ارواح سرگردان که در اطراف نقشه کمین کرده اند نیز می توانند با Camera Obscura ضبط شوند که می تواند در کاوش به شما کمک کند.

Koei Tecmo: ترسناک ترین چیز در چیست Fatal Frame: Maiden of Black Water برای تو؟

کیسوکه کیکوچی: در ژاپن ، بسیاری از مکانهای مشهور خالی از سکنه در سراسر کشور ، با برخی در هر استان ، داریم. که در دوشیزه آب سیاه، ما همه اینها را در یک مکان متراکم کرده ایم: کوه هیکامی. امیدوارم همه افراد هنگام بازی بتوانند این حس واقع گرایی را در این مکان تجربه کنند. با انجام بازی خود و کنترل شخصیت هنگام گردش در این مکان ، می توانید احساس ترس را تجربه کنید که مخصوص بازی های ویدئویی است.

Fatal Frame: Maiden of Black Water

Koei Tecmo: بنابراین آنچه شما به همه می گویید این است که آنها قطعاً باید با چراغ های روشن بازی کنند؟

کیسوکه کیکوچی: کارگردان بازی را با هدفون در یک اتاق تاریک توصیه می کند ، اما من شخصاً آن را ترسناک می دانم. احساس می کنم بازی با چراغ ها بهترین راه بازی است دوشیزه آب سیاهبه من فکر می کنم هرکسی که به راحتی از بازی های ترسناک می ترسد باید با گروهی از دوستان خود بازی کند. امیدوارم همه بتوانند این مورد را بر اساس بازی با کسانی که بازی می کنند تنظیم کنند تا بتوانند بسیار سرگرم شوند … و البته ، ترس خوبی داشته باشند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme