قسمت پاییز نهایی ابزارها بالا می رود! مهمانی باغ اینجاست

Home » قسمت پاییز نهایی ابزارها بالا می رود! مهمانی باغ اینجاست

برگها در حال تغییر رنگ هستند ، کدو تنبل می شود و یک چرت زدن در هوا وجود دارد – باید پاییز باشد! ژاکت مورد علاقه خود را بسته بندی کرده و برای زمان برداشت در باغ آماده شوید Tools Up Garden Partyفصل پایانی ، قسمت 3: Home Sweet Homeبه

آه … چگونه می توانید عاشق قرمزهای طلایی و طلایی برگ های پاییزی نشوید؟ آنها واقعاً باغ را تبدیل به یک آشفتگی بزرگ می کنند! برگ روی چمن ، برگ در مسیرها – نمی تواند باشد! آن چنگک ها را به کار انداخته و برگ های افتاده را به صورت شمع مرتب کنید. فقط مطمئن شوید که از آنها عبور نمی کنید وگرنه تمام کارهای خود را واگرد می کنید (اگرچه اگر نتوانید هر از گاهی در مقابل پریدن به یک توده مقاومت کنید ، ما شما را سرزنش نخواهیم کرد).

با این همه لرزیدن مطمئناً اشتها را برمی انگیزید. خوب است اشتباه… سبزیجات کار تابستانی شما آماده برداشت هستند! چغندر قرمز یاقوتی ، هویج ترد و پیاز چرب را در سبدها جمع کنید و سوپ هایی را که می توانید با آنها درست کنید ، در خواب ببینید. نگران آسیب رساندن به آنها نباشید ، بالاخره اینها سبزیجات مقاوم پاییزی هستند! با پرتاب مستقیم آنها به سبد ، کار را سریعتر انجام دهید.

ابزار بالا!  مهمونی تو باغ

با نزدیک شدن به فصل زمستان ، شما باید آماده کار در انواع آب و هوا باشید. منظور ما از آن سویشرت بود! یخبندان صبح ممکن است زمین را یخ زده و باران باعث ایجاد گودال هایی در سرتاسر سطح شود که باید آنها را تمیز کنید. گاهی مه به باغ می پیچد که دیدن آن را دشوار می کند ، اما اجازه ندهید خود را وحشت زده کنید ، هیچ چیزی برای ترسیدن در آنجا وجود ندارد … یا آنجاست؟

آن شکل از مه بیرون می آید؟ یک روح؟ گل کلم شناور؟ نه! این یک چالش جدید است که آمده است کار شما را سخت تر کند. دود بدبو می تواند در هر زمان گذشته را تار کند تا وسایل مورد نیاز شما را بدزدد یا تکه های برگ شما را خراب کند. اگر می خواهید کار را به پایان برسانید ، باید روی انگشتان پای خود بمانید (یا باید بگوییم ، با انگشتان روی بینی؟)

حتی بیشتر مکانیک های جدید و 15 سطح ترد جدید را کشف کنید قسمت 3: Home Sweet Home و به Tools Up Co. کمک کنید تا کار خود را در خانه درختی به پایان برسانند. آیا می توانید بفهمید که چگونه دود بد بو به آنجا رسیده است؟

ابزار بالا! مهمانی باغ – قسمت 3: Home Sweet Home

همه در! بازی ها

ابزار بالا! Garden Party شامل 3 قسمت جداگانه است که همگی به عنوان Season Pass در دسترس هستند. پاییز در هوا است و Tools Up هم همینطور! آخرین قسمت پاییزی Garden Party. برای قسمت 3: Home Sweet Home با ژاکت مورد علاقه خود ست کنید. یک رقیب جدید آماده است تا شما را روی انگشتان خود نگه دارد ، یا باید بگوییم ، با انگشتان خود روی بینی! دود بد بو می تواند در هر زمان گذشته را به هم بزند تا کار شما را به هم بزند و وسایل مورد نیاز شما را بدزدد. اطمینان حاصل کنید که توله سگ خود را در اطراف داشته باشید تا دود را دور کند. پاییز به معنی زمان برداشت است. کدو تنبل و هویج را در یک سبد جمع کنید و سوپ هایی که می توانید با آنها درست کنید را در خواب ببینید. و اجازه ندهید یک برگ بدون جمع آوری برود! باد خنک پاییزی برگها را در سراسر باغ شما می وزد. چنگکی بردارید و قبل از تسخیر آنها را جمع کنید! در 15 سطح جدید و ترد سقوط به تنهایی یا با حداکثر 3 دوست ، مکانیک ها و ابزارهای جدیدتری را کشف کنید. باغبانی کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme