مارگارت تاچر را در این بازی رایگان به جهنم بازگردانید

Home » مارگارت تاچر را در این بازی رایگان به جهنم بازگردانید

بازی های ویدئویی مدتهاست که مردم را با برخی از بزرگترین وحشت هایی که توسط تخیل فانی ابداع شده است ، روبرو کرده است ، از بدی های بزرگ کتاب مقدس مانند شیطان گرفته تا دشمنان واقع بینانه تر مانند آدولف هیتلر تقویت شده در سایبرنتیک ، اما حتی آنها در مقایسه با شر واقعی رنگ پریده هستند. نخست وزیر بریتانیا از مرگ بازگردانده شد.

پایگاه تاچر آن بازی است ، زیرا در دهمین حلقه جهنم-پادشاهی متحده بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی-کاوش می کنید تا به آخرین پادشاهی تاریکی مارگارت تاچر پایان دهید.

بهترین بخش این است که بازی کاملاً رایگان است و همچنین دارای موسیقی متن فیلم Barry است “دوران” Topping ، آهنگساز موسیقی متن بازی هایی مانند Paradise Killer و Jack B. Nimble. کابوس سوخت زاییده ذهن جیم پورویس، پایگاه فناوری تاچر را می توانید از این وب سایت بارگیری کنید و دارای پنج سطح دشواری و همچنین پشتیبانی از بازی Co-op و deathmatch است.

از نظر تاریخی ، تاچر از سال 1979 تا 1990 نخست وزیر بریتانیا بود و به دلیل رفتار سازش ناپذیرش در دوران حرفه ای خود به بانوی آهنین معروف بود. تاچر که یک شخصیت قطبی با میراث پیچیده ای بود ، در سال 2013 درگذشت.

این اولین بار نیست که تاچر از مرگ بازگردانده می شود ، زیرا در سال 2020 ، نخست وزیر فعلی بریتانیا ، بوریس جانسون ، در مراسم احضار وینستون چرچیل و دریافت بانوی آهنین ، یک مراسم نکروماتیک انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme