ماریو را از Super Mario 64 Take Over Minecraft تماشا کنید

Home » ماریو را از Super Mario 64 Take Over Minecraft تماشا کنید

یک مودر موتور Super Mario 64 را درون Minecraft قرار داده است و نسخه قابل بازی ماریو را در بازی ایجاد می کند.

pdxdylan پست کرد در توییتر، کار خود را برای به دست آوردن لوله کش چند ضلعی در دنیای مسدود Minecraft نشان می دهد. شما می توانید ماریو را در حال دویدن در اطراف بیوم های مختلف مشاهده کنید ، پرش سه گانه ، پرش طول ، شنا ، صعود و حرکتهای مستقیم خود را مستقیماً از عنوان کلاسیک N64 نشان می دهد.

IGN با دیلن ، که می گوید از او برای ساخت این پروژه الهام گرفته است ، صحبت کرد ، فقط به این دلیل که می دانست این امکان وجود دارد و این کمی خنده دار به نظر می رسد.

دیلن می گوید: “من قبلاً کارهای دیگری را با Super Mario 64 روی موتورهای دیگر انجام داده بودم ، اما فکر ماریو در یک بازی کاملاً متفاوت مرا مجذوب کرد ، بنابراین تصمیم گرفتم آن را به عنوان یک پروژه سرگرم کننده انجام دهم.” “من همیشه مشغول بازی کردن با بازی ها ، پی بردن به نحوه کار آنها و ساختن مودها برای آنها بوده ام.”

دیلن می گوید که این پروژه توسط این امکان پذیر شده است n64decomp جامعه، گروهی از طرفداران و تغییر دهندگان که سوپر ماریو 64 را مهندسی معکوس کردند تا کد منبع را کامپایل کنند. با این حال ، به دلیل سابقه نینتندو در صدور دستورهای توقف و لغو پروژه های طرفداران ، دیلان هیچ برنامه ای برای انتشار ترکیب Mario Minecraft ندارد.

“من واقعاً آرزو می کنم که بتوانم آن را برای جامعه منتشر کنم. پتانسیل های زیادی برای این مود وجود دارد ، به ویژه ایده هایی مانند بازیکنان که می توانند دوره های خود را برای ماریو بسازند ، یا سرعت گیرانی که سعی می کنند Minecraft را به عنوان ماریو در بازی شکست دهند. سریع ترین زمان ، “دیلن گفت. “با این حال ، به دلیل اجرای دقیق نینتندو در بازی ها و حالت های طرفدار ، من باور نمی کنم که هرگز به آن نقطه برسد.”

دیلن می گوید هدف نهایی شخصی او این است که بازی Minecraft را از ابتدا تا انتها در نقش ماریو بازی کند. در یک توئیت بعدی، او همچنین گفت که به ارسال ویدیوهای این پروژه به صورت آنلاین ادامه می دهد تا نگاهی اجمالی به جامعه در مورد این حالت سرگرم کننده داشته باشد.

برای حالت های عجیب و غریب Super Mario 64 ، می توانید گیم پلی بازی Peach’s Castle را به عنوان یک سطح قابل بازی در GoldenEye 007 تماشا کنید. یا ، برای چیزی که نینتندو شما را تشویق می کند تا خودتان را بسازید و اصلاح کنید ، مجموعه نمایشی LEGO Super Mario 64 را که اخیراً فاش شده است ، مشاهده کنید.

لوگان پلانت یک نویسنده مستقل برای IGN است. می توانید او را در توییتر @ پیدا کنیدLoganJPlantبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme