مایکروسافت تغییرات عمده ای را در سیستم تراکنش های کوچک Halo Infinite اعلام کرد

Home » مایکروسافت تغییرات عمده ای را در سیستم تراکنش های کوچک Halo Infinite اعلام کرد

علاوه بر وصله‌ای که هفته آینده به مشکلات Halo Infinite’s Big Team Battle رسیدگی می‌کند، توسعه‌دهنده 343 Industries در حال برنامه‌ریزی به‌روزرسانی قابل توجهی برای فروشگاه میکرو تراکنش‌های بازی است – و محتوا ارزان‌تر می‌شود.

با شروع سه شنبه آینده، 18 ژانویه، به روز رسانی فروشگاه microtransaction، بازیکنان شاهد تغییرات قابل توجهی خواهند بود. جری هوک، رئیس طراحی در 343، گفت که هدف کلی کاهش قیمت‌ها در کل است و 343 به طور منظم آزمایش‌هایی را برای یافتن بهترین کارایی انجام خواهد داد.

در حال پخش: افسانه شکن و تست Halo Infinite Multiplayer

“ما از زمان راه‌اندازی، بحث‌های مربوط به فروشگاه، بسته‌ها و قیمت‌ها را از نزدیک زیر نظر داشتیم. با استفاده از داده‌ها و بازخوردهای جامعه، می‌خواهیم تغییراتی را در نحوه بسته‌بندی و قیمت اقلام در Infinite اعمال کنیم – و همه چیز شروع می‌شود. هفته بعد،” هوک در توییتر گفت. “از روز سه‌شنبه، تجربه فروشگاه هفته به هفته متفاوت خواهد بود. ما بر کاهش قیمت‌ها در سراسر صفحه، ارائه ارزش‌های قوی‌تر در بسته‌های خود، شروع به قرار دادن اقلام جداگانه در خارج از بسته‌ها و موارد دیگر تمرکز کرده‌ایم.”

“ما در ادامه فصل چیزهای جدیدی را امتحان خواهیم کرد تا بتوانیم به یادگیری و پیشرفت در آینده ادامه دهیم. لطفاً بازخوردهای خود را در طول این فرآیند حفظ کنید…”

Halo Infinite یک بازی رایگان است و برای کسب درآمد به آیتم های ریز تراکنش ها متکی است. بازیکنان نگرانی هایی را در مورد قیمت آیتم های خاص مانند بسته اخیر Mister Chief مطرح کرده اند. باید دید که قیمت های جدید چقدر خواهد بود و ارزش درک شده چگونه توسط طرفداران پذیرفته می شود – یا خیر.

در روز سه‌شنبه که تازه‌سازی فروشگاه انجام می‌شود، با GameSpot بررسی کنید.

18 ژانویه همچنین شروع رویداد چندنفره بعدی Halo Infinite – Cyber ​​Showdown است. این رویداد به بازیکنان اجازه می‌دهد تا قفل محتوای آرایشی جدید، از جمله موهاوک هولوگرافیک نئون را باز کنند.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme