مدیر عامل EA برند فیفا را مانعی برای بازی های فوتبال خود می خواند

Home » مدیر عامل EA برند فیفا را مانعی برای بازی های فوتبال خود می خواند

اندرو ویلسون، مدیرعامل EA پس از اینکه سال گذشته رسماً پیشنهاد کرد که ممکن است راه خود را از نام فیفا جدا کند، در یک جلسه داخلی بیشتر در مورد اختلاف احتمالی صحبت کرد. در نظرات به دست آمده توسط کرونیکل بازی های ویدیوییویلسون گفت که بازی‌های فوتبال محبوب EA بدون مشارکت طولانی مدت فیفا می‌توانند وضعیت بهتری داشته باشند.

EA تقریباً 30 سال است که مجوز نام فیفا را صادر کرده است و اکنون در پایان آخرین قرارداد 10 ساله خود است که در پایان سال 2022 پس از جام جهانی قطر منقضی می شود. در حالی که بازی بعدی EA هنوز به احتمال زیاد با نام FIFA 23 منتشر خواهد شد، اگر EA تصمیم به تمدید مجوز نگیرد، هر بازی بعدی می تواند با نام جدیدی منتشر شود.

در حال پخش: نقد و بررسی فیلم FIFA 22

اواخر سال گذشته، EA اظهار داشت که ممکن است تصمیم بگیرد دیگر از نام فیفا استفاده نکند، در حالی که فیفا اعلام کرد که به دنبال پایان دادن به قرارداد انحصاری خود با EA است و با شرکت‌های بیشتری در فضای بازی ارتباط برقرار خواهد کرد.

ویلسون در نظرات منتشر شده توسط VGC به کارکنان گفت: “من استدلال می کنم – و این ممکن است کمی مغرضانه باشد – که نام تجاری فیفا به عنوان یک بازی ویدیویی بیشتر از یک هیئت حاکمه فوتبال است.” ما این را بدیهی نمی دانیم و سعی می کنیم مغرور نباشیم. ما واقعاً سخت کار کرده ایم تا تلاش کنیم تا فیفا بفهمد برای آینده به چه چیزی نیاز داریم.”

ویلسون ادامه داد: اساساً آنچه ما از فیفا در سالی غیر از جام جهانی دریافت می کنیم، چهار حرف جلوی جعبه است، در دنیایی که اکثر مردم دیگر حتی جعبه را نمی بینند زیرا بازی را به صورت دیجیتالی می خرند. . “البته در یک سال جام جهانی، ما به جام جهانی دسترسی پیدا می کنیم، اما در زمینه گسترده تر فوتبال جهانی به صورت سالانه، جام جهانی مهم است اما مهم ترین آنها نیست. ما 300 مجوز دیگر داریم که به ما می دهد. محتوایی که بازیکنان ما بیشترین و عمیق‌ترین را با آن درگیر می‌کنند.”

در حالی که مجوز فیفا در حال حاضر نام بازی فوتبال EA را به خود اختصاص داده است، مجوزهای دیگر ذکر شده مسلماً مهمتر هستند و به EA این حق را می دهند که از ورزشکاران، تیم ها، استادیوم ها و لیگ های مختلفی که در بازی هایش گنجانده شده اند استفاده کند.

ویلسون ادامه داد: “از آنجایی که به آینده نگاه کرده ایم، می خواهیم امتیاز را توسعه دهیم و از قضا مجوز فیفا در واقع مانعی برای آن بوده است.” . او اشاره کرد که محدودیت‌هایی برای برندهای تجاری وجود دارد که می‌توانند در بازی گنجانده شوند، زیرا فیفا با آدیداس همکاری مستمر دارد و این مشارکت حتی حالت‌های بازی را نیز محدود می‌کند.

بازیکنان ما به ما می گویند که حالت های بازی بیشتری می خواهند، چیزهای متفاوتی فراتر از 11v11 و انواع مختلف گیم پلی. مجوز فقط دسته های خاصی را پوشش می دهد.”

ویلسون در این جلسه گفت که این نگرانی‌ها را با جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا در میان گذاشته است، اما او هنوز مطمئن نیست که آنها بتوانند یک قرارداد جدید که برای هر دو شرکت کارساز باشد، انجام دهند. او توضیح داد: «از قضا، اگر این کار را نکنیم… احتمالاً درآمد بیشتری ایجاد می کنیم، طرفداران بیشتری خواهیم داشت و در طول زمان تعامل بیشتری خواهیم داشت.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme