مسابقه Pokemon از طرفداران دعوت می کند تا یک کارت تبلیغاتی رسمی TCG ایجاد کنند

Home » مسابقه Pokemon از طرفداران دعوت می کند تا یک کارت تبلیغاتی رسمی TCG ایجاد کنند

کارت های گوگل فقط کالای داغی نیستند که توسط کلکسیونرها دنبال می شود. آنها همچنین شاهکارهای هنری دستی هستند. اگر تا به حال فکر کرده اید که می توانید در مجموعه هنرهای هیولایی جیبی خوب نقش داشته باشید ، اکنون وقت آن است که به سازندگان Pokemon آنچه را که در آن توانایی دارید ، نشان دهید.

Pokemon Company International و Creatures Inc. مسابقه تصویرسازی بازی کارت بازی تجاری Pokemon 2022 را اعلام کرده است که برای اولین بار در ایالات متحده برای متقاضیان باز خواهد بود. به عنوان بخشی از جشن های بیست و پنجمین سالگرد پوکمون ، طرفداران به عنوان بخشی از موضوع مسابقه ، با تاکید بر Bulbasaur ، Charizard ، Pikachu ، Arcanine ، Galarian Rapidash ، Scizor ، Greninja یا Cramorant ، تشویق شده اند تا “زندگی روزانه Pokemon” را به عنوان بخشی از موضوع مسابقه ثبت کنند. به عنوان موضوع انتخابی آنها

ما وارد شدیم ، اما دقیقاً فکر نمی کنیم برای فینال انتخاب شویم.

لطفاً این را به NFT تبدیل نکنید.

بری سامس ، نایب رئیس Pokemon TCG در شرکت بین المللی پوکمون گفت: “با این مسابقه ، مربیان این فرصت منحصر به فرد را خواهند داشت که هنر Pokemon خود را در سراسر جهان مشاهده کنند.” “من همچنان از اشتیاق ، خلاقیت و تنوع جامعه Pokemon می ترسم و گسترش مسابقه تصویرسازی بازی کارت بازی Pokemon در ایالات متحده ، دیدگاه های جدید هیجان انگیزی از Pokemon را که می شناسیم و دوست داریم ارائه می دهد.”

جایزه بزرگ این مسابقه 5000 دلار است و مهمتر از همه ، ارسال آنها به عنوان یک کارت تبلیغاتی جاودانه می شود. آثار از 13 اکتبر 2021 تا 31 ژانویه 2022 پذیرفته می شوند و برندگان در تابستان 2022 اعلام می شوند.

در اخبار جشن پوکمون ، یک آلبوم موسیقی جدید شامل آهنگ هایی از کتی پری ، لیل یاچتی ، جی بالوین و سین و جلد پست مالون از آهنگ Hootie and the Blowfish “Only Wanna Be With You” ، که در طول موسیقی PS25 استفاده شد. کنسرت مجازی در فوریه

فراتر از آلبوم ، طرفداران بازی Pokemon همچنین می توانند Oreos با مارک Pokemon را امتحان کنند ، برای یک فیلم متحرک جدید Pokemon برای Netflix در ماه اکتبر آماده شوند و یک مجموعه متحرک هشت قسمتی را به لیست پخش خود در اواخر امسال اضافه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme