مشارکت CORSAIR ادغام نرم افزار iCUE را با Gamedec به ارمغان می آورد – یک RPG ایزومتریک 16 سپتامبر به رایانه می آید

Home » مشارکت CORSAIR ادغام نرم افزار iCUE را با Gamedec به ارمغان می آورد – یک RPG ایزومتریک 16 سپتامبر به رایانه می آید

کاتوویتس ، لهستان – 30 اوت 2021 – استودیو Anshar با CORSAIR همکاری کرده است تا سیستم روشنایی iCUE را در RPG ایزومتریک سایبرپانک غیر رزمی آینده خود ادغام کند ، Gamedecبه این ویژگی که به تازگی معرفی شده است ، تجسم زمان واقعی اقدامات و رویدادهای درون بازی را از طریق خطوط تولید گسترده CCSAIR iCUE adds اضافه می کند.

انشار در حال ادغام iCUE برای است مال گامدک روز راه اندازی تا بازیکنان بتوانند شهر رنگارنگ و روشن قرن 22 ورشو را در سطح غوطه وری منحصر به فرد تجربه کنند. تصمیمات سختی که بازیکنان Gamedec باید بگیرند بر روحیه و رنگ روشنایی تجهیزات هماهنگ تأثیر می گذارد. برای تجربه کامل ادغام iCUE با Gamedec ، کاربران باید آخرین نسخه iCUE را در آن زمان داشته باشند.

Gamedec در 16 سپتامبر 2021 راه اندازی می شود و در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس است بخار، GOG.com، فروشگاه Epic Games، و فروشگاه فروتنبه

Gamedec یک تجربه RPG معتبر است که در آن تصمیمات مهم هستند و عواقبی در پی دارند. دنیایی که در آن زندگی می کنید با هر تصمیمی که می گیرید سازگار است. با پیشرفت داستان ، قهرمان شما نیز سازگار می شود. درست مانند زندگی “واقعی” ، پیامدهای انتخاب های شما می تواند فوری ، بلندمدت یا پنهان بماند و تنها در زمانی ظاهر شود که انتظارش را ندارید. هر چه تصمیم بگیرید ، بازی بدون قضاوت در مورد انتخاب های شما یا پیشنهاد گزینه های “بهتر” خنثی باقی می ماند. این به شما بستگی دارد که کارهایی را که انجام داده اید ارزیابی کنید. فقط به یاد داشته باشید که در این کار ، بازی همیشه روشن است.

فیلم همکاری Gamedec iCUE را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=FbdiTI492G0

استودیو انشار با بازی جدید خود که بر اساس مکانیک هایی مانند Deduction ، Codex و Aspect ساخته شده است ، به مبانی ژانر RPG باز می گردد. این مکالمات و تعاملات پیچیده را امکان پذیر می کند زیرا بازیکنان شبکه های توطئه را ایجاد یا افشا می کنند در حالی که روابط غیرمعمول بین دنیای مجازی را کشف می کنند. Gamedecمکانیک های RPG مبتنی بر قلم و کاغذ به بازیکنان این آزادی را می دهد که از دیدگاه های مختلف به موقعیت ها نزدیک شوند.

شما مجموع انتخاب های شما هستند

هدف شما این است که جنایتکاران دنیای مجازی را شکار کنید – تجار ثروتمند و خرابکار ، شرکت هایی که قصد بازنویسی تاریخ را دارند. آیا آنها به تنهایی بازی می کنند یا فقط عروسک خیمه شب بازی هستند؟ “پایان خوش” برای شما چه معنایی دارد؟ به آنها؟ هر تصمیمی دنیای اطراف شما و شخصیت شخصیت شما را تغییر می دهد. برخی از تصمیمات درست به نظر می رسند ، اما برخی دیگر ممکن است غیرمنتظره باشند.


سایبرپانک قرن 22 را کاوش کنید

به شهر ورشو در قرن 22 خوش آمدید ، جایی که “واقعی” نسبی است و “زندگی” و “مرگ” معانی زیادی دارد. دنیای واقعی و مجازی با هم ادغام شده اند و باعث ایجاد رذایل باستانی شده اند: شهوت ، تنبلی ، غرور ، حسادت … به همین دلیل است که همه به بازیگران حرفه ای نیاز دارند – متخصصانی که مشکلات واقعی را در دنیای مجازی حل می کنند. غرب وحشی باشد یا شهربازی ماقبل تاریخ ، این و بسیاری از جهان های دیگر تمایلات و ضعف های ما را آشکار می کند.


تجربه نقش نقش آفرینی

از عقل خود برای جمع آوری اطلاعات از شاهدان و مظنونان ، رسیدن به برنامه های فریبنده ، نجات جان افراد و بررسی روابط فوق العاده بین دنیای مجازی و ساکنان آنها استفاده کنید. Gamedec با تمرکز بر توسعه شخصیت از طریق تصمیم گیری ، ماهیت RPG های رومیزی را تقلید می کند. همانطور که در RPG های رومیزی کلاسیک ، به شما این آزادی داده می شود که به موقعیت ها از زوایای مختلف نزدیک شوید نه اینکه مجبور به یک راه حل واحد شوید – انتخاب فقط با شماست.

Gamedec راه اندازی می شود بخار، GOG.com، فروشگاه Epic Games، و فروشگاه فروتن در 16 سپتامبر امسال تاریخ انتشار کنسول در آینده نزدیک اعلام می شود.

اطلاعات بیشتر را می توانید در بازی پیدا کنید وب سایت رسمی، فیس بوک، توییتر، یوتیوب، و اختلافبه

درباره استودیو انشار

کاردستی راه ماست. ما از فلسفه صدق رادیکال حقیقت برای برقراری ارتباط پیروی می کنیم و در نتیجه ایده های تاثیرگذار و شخص اول را زنده می کنیم و پروژه های کامل شخص ثالث را ارائه می دهیم. ما یک تیم ماهر ، یک مجموعه نمونه کار خوب و جاه طلبی برای رشد داریم. ما مشتاق بازی های خوب هستیم ، بنابراین می توان منتظر ماند Gamedec یا به ما کمک کنید تا بازی شخصی خود را ایجاد کنیم.

استودیو انشار همچنین دامنه فعالیت های ما را گسترش داده و به بسیاری از شرکت های معتبر در صنعت بازی های ویدیویی خدمات ارائه می دهد. ما با مشتریانی مانند Larian Studios ، Bloober Team ، Artifex Mundi ، The Farm 51 ، Playway و QLOC همکاری کرده ایم. جدیدترین پروژه های حزب اول انشار بود Telefrag VR -یک تیرانداز PVP VR سریع گام ، و جدا – یک بازی فضایی اکتشاف فضایی این استودیو همچنین در توسعه چند پروژه ناشناخته برای گروهی از مشتریان درجه یک مشارکت دارد. https://ansharstudios.com/

جاستین ژرمینو

من از اوایل دهه 1980 با کامپیوترها ، فناوری ، اسباب بازی و بازی وسواس زیادی داشتم و در رایانه های Commodore 64 و Amiga بزرگ شدم. من روزانه در صنعت امنیت فناوری اطلاعات کار می کنم و بیش از 20 سال است که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت می کنم. در اوقات فراغت من Vlogger ، Blogger ، Streamer ، Gadget Reviewer ، بازاریاب وابسته ، تأثیرگذار و سرگرم کننده هستم. من همچنین طرفدار مشتاق فیلم ، طرفدار نمایش تلویزیونی ، طرفدار انیمه ، طرفدار بازی های ویدئویی و طرفدار امتحان هر چیز و همه چیز جدید هستم.

جاستین ژرمینو

جاستین ژرمینو

جاستین ژرمینو

جاستین ژرمینو

جاستین ژرمینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme