میراث هاگوارتز در این تعطیلات منتشر خواهد شد

Home » میراث هاگوارتز در این تعطیلات منتشر خواهد شد

میراث هاگوارتز در تعطیلات 2022 اکران خواهد شد.

دو سال پس از اینکه برای اولین بار در جهان فاش شد، Avalanche Software اعلام کرد Hogwarts Legacy در این تعطیلات منتشر خواهد شد.

قبل از پنجره انتشار، Avalanche نزدیک به 20 دقیقه گیم پلی را به نمایش گذاشت که شامل تمام فعالیت های مختلفی بود که بازیکنان می توانند در زندگی خود به عنوان یک دانش آموز جادوگر در هاگوارتز شرکت کنند. این شامل شرکت در کلاس های جادو، دوگانه جادوگر، پرورش موجودات جادویی و غیره است.

میراث هاگوارتز در سال 2020 معرفی شد و قرار بود در سال 2021 منتشر شود و تا سال 2022 به تعویق بیفتد. پنجره اکران تعطیلات کمی دقیق تر از آن است، بنابراین افرادی که امیدوارند با قطار به هاگوارتز بروند باید تا پایان بازی منتظر بمانند. سال

وضعیت بازی امروز تقریباً به طور انحصاری برای نشان دادن فعالیت‌های مختلفی بود که بازیکنان می‌توانند در هاگوارتز انجام دهند و این بسیار کمی است. میراث هاگوارتز واقعاً فرصتی برای بازیکنان است تا زندگی خود را به عنوان یک دانش آموز جادوگر زندگی کنند.

تصاویر گیم پلی میراث هاگوارتز

در مورد جزئیات طرح، آن‌ها پنهان مانده‌اند. بازیکنان در اواخر دهه 1800 به عنوان دانش‌آموزان سال پنجم به این برنامه خواهند پیوست. بازیکنان همچنین می توانند به طور کامل شخصیت های خود را بسازند، بنابراین هیچ شخصیت اصلی برای زندگی وجود ندارد. خلاصه کامل ما از جزئیات گیم پلی میراث هاگوارتز را اینجا ببینید.

این بازی بحث‌هایی را در مورد ارتباط آن با نویسنده هری پاتر، جی‌کی رولینگ، که در سال‌های اخیر به خاطر نظرات ترنس‌هراسی‌اش مشهور شده است، برانگیخته است. برادران وارنر گفته است که نویسنده مستقیماً درگیر بازی نیست، اما رهبری گفته است “او حق دارد نظر شخصی خود را بیان کند”. از آن زمان گزارش ها حاکی از آن است که این بازی امکان ساخت شخصیت های تراجنسیتی را فراهم می کند.

Matt TM Kim سردبیر اخبار IGN است. میتونی بهش برسی @lawoftd.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme