نحوه تماشای gamescom 2021 Xbox Stream

Home » نحوه تماشای gamescom 2021 Xbox Stream

تنها در عرض بیش از 24 ساعت ، گیمرهای سراسر جهان گرد هم می آیند تا بازی های Xbox Game 2021 را تماشا کنند ، که شامل جدیدترین بازی های اعلام شده قبلی از Xbox Game Studios و شرکای ما از سراسر جهان است.

مدت زمان اجرای این نمایش حدود 90 دقیقه است و شامل به روزرسانی برخی از بزرگترین بازی های Xbox ، نسخه های بعدی Xbox Game Pass و موارد دیگر است.

در هر کجای دنیا که باشید ، اگر صفحه نمایش و دسترسی به اینترنت داشته باشید ، می توانید به آن بپیوندید. بنابراین ، بدون هیچ گونه بحث بیشتر ، اجازه دهید موارد خاصی را مشخص کنیم:

رویداد کی است؟ سه شنبه ، 24 اوت ساعت 10:00 صبح PT/6: 00 بعد از ظهر BST/7: 00 بعد از ظهر CEST.

چگونه تماشا کنم؟ این ویترین به صورت زنده در کانال های رسمی ایکس باکس از جمله Twitch ، YouTube ، Facebook و Twitter پخش می شود.

این برنامه همچنین به طور همزمان در کانال های سراسر جهان پخش می شود ، از جمله Bilibili در چین و VK در روسیه. ما زیرنویس نمایش را به 30 زبان ارائه می دهیم ، اما به دلیل محدودیت زمان تحویل ، نمی توانیم تضمین کنیم که همه در زمان پخش مستقیم نمایش در دسترس خواهند بود.

یادداشت مهم: این نمایش با کیفیت 1080p با سرعت 60 فریم بر ثانیه پخش می شود. برای نمای بیشتر نمایشی در تصاویر موجود در ویترین ، توصیه می کنیم پخش مجدد 4K / 60fps ویترین را در کانال YouTube Xbox تماشا کنید ، که پس از پایان اولین نمایش در دسترس خواهد بود. وقتی نسخه 4K / 60fps برای مشاهده آماده باشد ، حتماً درXbox social پست می کنیم.

آیا این رویداد به زبان های دیگری غیر از انگلیسی در دسترس است؟ ما از زیرنویس به زبانهای زیر پشتیبانی می کنیم: عربی ، چینی (ساده شده) ، چینی (سنتی) ، چک ، دانمارکی ، هلندی ، فارسی فرانسوی ، فنلاندی ، آلمانی ، یونانی ، عبری ، هندی ، مجارستانی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، کره ای ، مالایی ، نروژی ، لهستانی ، پرتغالی برزیل ، پرتغالی اروپایی ، روسی ، اسلواکیایی ، اسپانیایی آمریکای لاتین ، اسپانیایی کاستیلایی ، سوئدی ، ترکی و ویتنامی و اگر در YouTube.com زندگی نکنید ، می توانید همه آنها را در روزهای آینده پیدا کنید. ایکس باکس

آیا این نمایش برای کسانی که کم شنوایی دارند یا کم بینایی دارند یا بینایی ندارند قابل دسترسی است؟ نسخه ای از این برنامه با زبان اشاره آمریکایی (ASL) و توضیحات صوتی (AD) به زبان انگلیسی در کانال YouTube Xbox و همچنین یک نمایش با زبان اشاره آلمانی در کانال YouTube آلمان در YouTube.com/XboxDACH وجود خواهد داشت.

من نمی توانم تماشا کنم ، از کجا می توانم بفهمم چه چیزی اعلام شده است؟ با انتشار اعلامیه ها در طول پخش ، تیم Xbox Wire پست های وبلاگ مفصل حاوی اعلان های کلیدی را در اینجا در news.xbox.com (شامل نسخه های محلی به زبان های پرتغالی برزیلی ، فرانسوی ، آلمانی ، LATAM اسپانیایی و روسی) منتشر می کند.

نکاتی برای هم استریمرها و سازندگان: ما در ایکس باکس از تلاشهای همکاران بسیار قدردانی می کنیم و قصد داریم اطمینان حاصل کنیم که در صورت تمایل این کار را تجربه کنید. در این راستا، ما با صنعت موسیقی و سیستم عامل هایی مانند YouTube و Twitch همکاری نزدیک داشته ایمبه با این حال ، به دلیل نیروهای خارج از کنترل ما ، ما نمی توانیم تضمین کنیم که اشکالات یا اختلالات ربات ها و سایر نرم افزارهای خودکار در جریان مشترک شما تداخل ایجاد نکند.

ویدئوی درخواستی (VOD): برای کسانی که قصد ایجاد خرابی های بعد از نمایش در قالب پوشش VOD یا آرشیو کردن جریان مشترک خود را دارند ، به شما توصیه می کنیم از صدای حاوی موسیقی دارای حق چاپ استفاده نکنید برای جلوگیری از اقدام ربات های خودکار و همچنین مشورت با شرایط خدمات ارائه دهنده خدمات خود.

فردا می بینمت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme