نسخه‌های Uncharted فیلم و بازی ویدیویی ناتان دریک و کلویی فریزر به بازی Fortnite می‌روند.

Home » نسخه‌های Uncharted فیلم و بازی ویدیویی ناتان دریک و کلویی فریزر به بازی Fortnite می‌روند.

به مناسبت بزرگداشت فیلم آینده Uncharted، نسخه‌های بازی ویدیویی و فیلم‌های نیتن دریک و کلویی فریزر به عنوان Outfits در تاریخ ۱۷ فوریه در Fortnite عرضه می‌شوند.

آخرین همکاری Fortnite مورد تمسخر قرار گرفت از طریق وب سایت رسمی خود در هفته گذشته، جایی که از بازیکنان می‌خواست تا برای حل یک معما با رمز عبور ۱۴ کاراکتری با یکدیگر همکاری کنند. سازندگان دوست دارند @thesquatingdog در توییتر معما را خیلی سریع با رمز عبور ‘sicparvismagna’ حل کرد. کسانی که بازی‌های Uncharted را بازی کرده‌اند، به یاد دارند که عبارت لاتین از حلقه سر فرانسیس دریک است که ناتان دریک دارد. همچنین به سر فرانسیس دریک واقعی مرتبط بود.

پس از وارد کردن رمز عبور، کاربران به یک ویدیوی فهرست نشده در کانال یوتیوب فورتنایت که لباس ها را در عمل نشان می دهد. نسخه‌های سینمایی The Outfits بر اساس ناتان دریک اثر تام هالند و کلویی فریزر اثر سوفیا علی ساخته شده‌اند. نسخه‌های بازی ویدیویی بر اساس ظاهر آن‌ها از Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy ساخته شده‌اند. واقعیت جالب: این دومین حضور تام هالند در Fortnite پس از ورود او به عنوان مرد عنکبوتی خواهد بود.

سبک‌های مختلف لباس‌ها را می‌توان در هر زمان در Locker تغییر داد، و لباس Chloe با Chloe’s Pack Back Bling فروخته می‌شود. همچنین اقلامی برای خرید در مجموعه Uncharted وجود خواهد داشت، از جمله کلنگ سابر دست دوم، کلنگ تبر Parashurama و Update Journal Emote.

توضیحات یوتیوب همچنین به این موضوع اشاره می کند که “بعد از اینکه ناتان دریک مدتی را در جزیره سپری کرد، نقشه های گنج را برای شما به جا می گذارد.” هنگامی که نقشه ای کشف شد، بازیکنان را به گنجی دفن شده هدایت می کند که می توان آن را با یک کلنگ حفر کرد.

این لباس‌ها هنوز به‌طور رسمی معرفی نشده‌اند، اما در حال حاضر توسط افرادی مانند آن‌ها به صورت آنلاین جشن گرفته می‌شوند نیل دراکمن رئیس Naughty Dog.

فیلم Uncharted در تاریخ 17 فوریه به طور انحصاری در سینماها اکران خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر، مصاحبه ما با کارگردان روبن فلیشر، نگاه ما به مسیر فیلم در جهنم توسعه و هر چیز دیگری که باید در مورد فیلم بدانید را بررسی کنید.

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme