نظرسنجی Overwatch 2 در مورد اسکین های 45 دلاری می پرسد که «نشان دهنده قیمت نهایی نیست»

Home » نظرسنجی Overwatch 2 در مورد اسکین های 45 دلاری می پرسد که «نشان دهنده قیمت نهایی نیست»

یکی از سخنگویان به IGN می گوید، نظرسنجی که باعث ایجاد امواج در جامعه Overwatch 2 می شود، “نشان دهنده قیمت نهایی نیست”، زیرا بلیزارد به دنبال معرفی نسخه ای از تیرانداز محبوب بدون جعبه های غارت است.

بیانیه بلیزارد به دنبال گزارش های یک نظرسنجی است که ابتدا در توییتر به آن اشاره شد توسط @Portergauge، که از بازیکنان می‌پرسد که آیا حاضرند ۴۵ دلار برای پوسته‌های کمیاب جدید Overwatch در دنباله آینده بپردازند یا خیر. این ایده خوب پیش نرفت.

Portergauge گفت: “اووف، دوست من یک نظرسنجی Overwatch برای حساب خود دریافت کرد، برخی از این قیمت هایی که آنها برای OW2 اندازه گیری می کنند واقعا گران هستند.” “امیدوارم این فقط او باشد که یکی از بررسی‌های قیمت بالاتر را دریافت می‌کند و نشانه‌ای از این نباشد که آنها به سمت این میزان درآمدزایی تمایل دارند.”

این نظرسنجی قیمت‌های پیشنهادی برای سلاح‌ها، پوسته‌ها و جذابیت‌ها را فهرست می‌کند و از بازیکنان می‌پرسد که آیا حاضرند برای یک پوسته افسانه‌ای 44.99 دلار، برای پوسته افسانه‌ای 24.99 دلار، یک بسته افسانه‌ای 29.99 دلار یا برای جذابیت سلاح 9.99 دلار بپردازند.

این یک مقدار زیادی بالاتر از چیزی که انتظار دارید

یکی از کاربران Reddit گفت: «هنوز متعجبم که مردم حاضرند این مبلغ را برای پوسته ها بپردازند. زمانی که Valorant را برای مدتی بازی می‌کردم، از پرداخت این نوع قیمت‌ها امتناع می‌کردم، اگر می‌دانستم که به اندازه کافی بازی می‌کنم و چند آیتم می‌خواهم داشته باشد، فقط چند چیز منتخب را در «فروش» یا پاس فصل دریافت می‌کنم. ”

اکتیویژن اخیرا به دلیل ریزتراکنش های بحث برانگیز Diablo Immortal خود مورد انتقاد قرار گرفت.

Overwatch 2 PvP Beta Screenshots

یکی از سخنگویان بلیزارد به IGN گفت: “این نظرسنجی کاملاً برای درک بهتر ترجیحات بازیکنان برای انواع مختلف لوازم آرایشی Overwatch 2 است. قیمت های نمایش داده شده در نظرسنجی به صورت تصادفی برای هر کاربر انتخاب شده اند و نشان دهنده قیمت نهایی نیستند. ما قصد داریم جزئیات را در فروشگاه خود به اشتراک بگذاریم. و سیستم Battle Pass به راه اندازی ما در 4 اکتبر نزدیک تر است.”

در نهایت، بلیزارد می‌گوید که برخی از پیشنهادات در نظرسنجی Overwatch 2 معقول نیستند – احتمالاً علاقه بازیکنان را برای پیدا کردن جایی که شرکت را بدون ترساندن بازیکنان پول‌ساز می‌کند، اندازه‌گیری می‌کند.

Overwatch 2 اخیراً نگرانی‌های بیشتری را ایجاد کرد، زمانی که فاش شد که دنباله آینده اساساً جایگزین بازی اصلی در اواخر امسال خواهد شد.

رایان لستون یک روزنامه نگار سرگرمی و منتقد فیلم برای IGN است. می توانید او را دنبال کنید توییتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme