نگاهی داخلی به ماموریت های جنگ جهانی Z: پس از آن

Home » نگاهی داخلی به ماموریت های جنگ جهانی Z: پس از آن

خلاصه

  • پیش سفارش جنگ جهانی Z: پس از آن و دو روز زودتر بازی کنید
  • در داستانهای منحصر به فرد در مکانهای جدید در برابر افراد مرده ایستادگی کنید.
  • یک سیستم غوغای جدید ، گزینه حالت اول شخص و موارد دیگر را تجربه کنید.

با جنگ جهانی Z: پس از آن تازه راه اندازی شده پیش خرید Xbox One و Xbox Series X | S، ما می خواستیم برخی از جزئیات هیجان انگیز در مورد قسمت های جدید بازی را مرور کنیم.

پیش سفارش دهید تا بازی را دو روز زودتر به دست بگیرید و داستانهای جدیدی را از سراسر جهان تجربه کنید ، همراه با تجربه یک سیستم غوغایی جدید منحصر به فرد ، گزینه حالت اول شخص ، عناصر پیشرفت عمیق و موارد دیگر.

مشخصه ای از Z جنگ جهانی داستانهایی هستند که از سراسر جهان بیان می شوند ، و عواقب بعد این داستان ها را به سطح بعدی می برد. شما دیگر فقط برای زنده ماندن در آخرالزمان زامبی تلاش نمی کنید. در حال حاضر شما می توانید موضع گیری کنید تا اوضاع را در جنگ ارواح تغییر دهید.

رم را پس بگیرید

رم چهار شخصیت قابل پخش جدید را به بازی معرفی می کند Z جنگ جهانی حق رای دادن بازی سوفیا ، جووانی ، دانیلا و مارکو در خط مقدم زندگی پس از وقوع این بیماری در شهر هستند. شما گروهی از مهندسان را که مفقود شده اند و در خطر سقوط به گروه گروه زامبی هستند نجات می دهید.

این مهندسین برنامه ای جسورانه دارند تا با استفاده از ایستگاه رادیویی واتیکان ، دعوت به بازماندگان را در رم پخش کنند. شما برای زنده ماندن در یک قبرستان قدیمی در هنگام مه شدید می جنگید و در خیابان های رم با کمک یک APC متحد که دارای قدرت آتش جدی است ، حرکت می کنید.

از جاده های باریک و سنگفرش به سمت کولوسئوم ، تا دخمه ها ، بیمارستان ها و بازپس گیری شهر واتیکان ، با موج های خطرناک صدها زامبی همزمان ، زامبی های ویژه و یک نوع دشمن جدید روبرو می شوید: مجموعه ای از موش های وحشی و آلوده.

بازماندگان رالی با هم جمع شدند و یک تله جسورانه برای نابودی هزاران زامبی در یک حرکت آماده کردند. برای بازپس گیری شهر و تغییر دائمی مسیر جنگ بجنگید.

یک لحظه تعیین کننده در کامچاتکا ایجاد کنید

آب و هوا در شبه جزیره دور روسیه کامچاتکا سرد و غیرقابل بخشش است ، اما آنجاست که به چهره های آشنا تاتسوو ، شو ، هیروجی و کیمیکو می پیوندیم ، شخصیت هایی که در قسمت های داستان ژاپن یافت می شوند. Z جنگ جهانیبه در میان زمستان بدنام روسیه ، این اردوگاه به این نتیجه رسیده است که اگر سوخت گرمایش بیشتری پیدا نکنند ، منجمد می شوند.

جنگ جهانی Z: پس از آن

شما پناهندگان ژاپنی و بازماندگان محلی را در برابر دشمنان مشترک زکه و آب و هوای مرگبار و بی امان متحد خواهید کرد. هنگامی که یخ راه های عبور را مسدود می کند ، عاقلانه به یاد داشته باشید که یک شعله افکن می تواند به آسانی یک مسیر را ذوب کند.

از یک کشتی تفریحی متروکه عبور کنید تا یک فرمانده پیدا کنید تا بین شهرکهای ژاپنی و روسی پیمان ببندید و برای حل این مشکل با هم همکاری کنید.

برای اینکه همه را زنده نگه دارید ، در جستجوی راه حل نهایی برق و گرمایش: یک زیردریایی هسته ای ، در برابر کولاک و هم با گروه طوفان زامبی مبارزه کنید.

که در جنگ جهانی Z: پس از آن، همچنین می توانید تمام داستانهای جهانی بازی Game of Year Edition of World War Z را پخش کنید ، از جمله قسمت های منحصر به فرد در نیویورک ، اورشلیم ، مسکو ، توکیو و مارسی. این که آیا می خواهید با دوستان خود در حداکثر 4 نفره همکاری کنید یا از گرگ تنها با هم تیمی های هوش مصنوعی استفاده کنید ، محتواهای زیادی برای تجربه خواهید داشت.

وقتی اصل Z جنگ جهانی در سال 2019 راه اندازی شد ، ما تحت حمایت شما قرار گرفتیم. تا کنون ، بیش از 15 میلیون بازیکن برای بقا در برابر انبوهی از زامبی های بی امان مبارزه کرده اند. امیدواریم که در این فصل بزرگ بعدی ما را همراهی کنید جنگ جهانی Z: پس از آن در 21 سپتامبر راه اندازی می شود

Xbox Live

جنگ جهانی Z: پس از آن

Saber Interactive Inc.


100

39.99 دلار

World War Z: Aftermath نهایی تیرانداز زامبی تعاونی است که از فیلم پرفروش Paramount Pictures الهام گرفته است و تکامل بعدی بازی اصلی World War Z است که در حال حاضر بیش از 15 میلیون بازیکن را به خود جذب کرده است. با بازی کراس پلی کامل ، بازی آخرالزمان زامبی را روی کنسول ها و رایانه های شخصی تغییر دهید. به سه نفر از دوستان خود بپیوندید یا به تنهایی با هم تیمی های هوش مصنوعی در برابر انبوهی از زامبی های وحشی در قسمت های داستانی شدید در مکان های جدید ویران شده توسط زامبی ها در سراسر جهان بازی کنید. شهر واتیکان را در یک رویارویی حماسی در رم پس بگیرید و با نیروهای بازمانده در شبه جزیره کامچاتکا برف گیر روسیه بپیوندید. World War Z: Aftermath همچنین شامل تمام محتویات نسخه Game of the Year of War World Z است. بازیکنانی که صاحب اصلی War World Z یا World War Z: GOTY Edition هستند می توانند World War Z: Aftermath را با نرخ تخفیف خریداری کنند به داستانهای جدید از جهان در حال جنگ ، شهر واتیکان را در یک رویارویی حماسی در رم پس بگیرید و نیروهای خود را با بازماندگان در شبه جزیره برف گیر روسیه کامچاتکا در ماموریت های داستانی جدید پیوند دهید. همانطور که با یک سیستم غوغا وحشیانه جدید ، مبارزه را به مرده ها می برید ، هم شخصیت های جدید و هم بازیگران را بازی کنید ، با حرکت های منحصر به فرد ، مزایا و گزینه های سلاح دو کاره مانند داس و چاقو ، صعود را از بین ببرید. از شر هیولاهای تازه مرگبار جلوگیری کنید ، از جمله موش های صحرایی تشنه گوشت که هرج و مرج کلی را در تیم شما ایجاد می کند. بازی The Next Generation of the Zombie Swarm با کیفیت 4K | 60 FPS در Xbox Series XIS. در حالت بازی جدید Horde Mode XL موجهای بی پایان زامبی های به طور فزاینده ای دشوار را تحمل کنید ، که صدها زامبی بیشتر از هر زمان دیگری بر روی صفحه نمایش می دهد. Horde Mode XL در رایانه شخصی پس از راه اندازی رایگان در رایانه شخصی عرضه می شود. پیشرفت عمیق و چشم انداز جدید با گزینه جدید همه کاره Aftermath حالت اول شخص ، یک چشم انداز جدید را تجربه کنید. هشت کلاس منحصر به فرد را افزایش دهید-Gunslinger ، Hellraiser ، Slasher ، Medic ، Fixer ، Exterminator ، Dronemaster و کلاس جدید Vanguard-هر کدام دارای مزایا و سبک بازی های خاص خود هستند. سلاح های خود را برای زنده ماندن از هر گونه چالش سفارشی کنید و ماموریت های روزانه جدید را با تعدیل کننده های ویژه برای پاداش پاداش بگیرید.

Xbox Live

World War Z: Aftermath – Deluxe Edition

Saber Interactive Inc.


100

49.99 دلار

World War Z: Aftermath-Deluxe Edition را بخرید و بدست آورید: • Base Game • Bonus arms: The Sledgehammer and Dual Cleavers • The Explorer Weapon Skin Pack World War Z: Aftermath نهایی تیرانداز زامبی Co-op است که از فیلم پرفروش Paramount Pictures الهام گرفته است ، و تکامل بعدی بازی اصلی World War Z که در حال حاضر بیش از 15 میلیون بازیکن را مجذوب خود کرده است. با بازی کراس پلی کامل ، بازی آخرالزمان زامبی را روی کنسول ها و رایانه های شخصی تغییر دهید. به سه نفر از دوستان خود بپیوندید یا به تنهایی با هم تیمی های هوش مصنوعی در برابر انبوهی از زامبی های وحشی در قسمت های داستانی شدید در مکان های جدید ویران شده توسط زامبی ها در سراسر جهان بازی کنید. در یک رویارویی حماسی در رم ، شهر واتیکان را پس بگیرید و با بازماندگان در شبه جزیره کامچاتکا برف گیر روسیه متحد شوید. World War Z: Aftermath همچنین شامل همه محتویات نسخه بازی سال جنگ جهانی Z است. داستانهای جدید از جهان در جنگ ، شهر واتیکان را در یک رویارویی حماسی در رم پس بگیرید و با بازماندگان در شبه جزیره کامچاتکا برف گیر روسیه در این منطقه متحد شوید. ماموریت های داستانی جدید همانطور که با یک سیستم غوغا وحشیانه جدید ، مبارزه را به مرده ها می برید ، هم شخصیت های جدید و هم بازیگران را بازی کنید ، با حرکت های منحصر به فرد ، مزایا و گزینه های سلاح دو کاره مانند داس و چاقو ، صعود را از بین ببرید. از شر هیولاهای تازه مرگبار جلوگیری کنید ، از جمله موش های صحرایی تشنه گوشت که هرج و مرج کلی را در تیم شما ایجاد می کند. بازی The Next Generation of the Zombie Swarm با شکوه 4K | 60 FPS بر روی Xbox Series XIS. در حالت بازی جدید Horde Mode XL ، موجهای بی پایان زامبی های بسیار دشوار را تحمل کنید ، که صدها زامبی بیشتر از همیشه را بر روی صفحه نمایش می دهد. Horde Mode XL در به روز رسانی رایگان پس از راه اندازی برای Xbox One و Xbox Series XIS عرضه می شود. پیشرفت عمیق و چشم انداز جدید با گزینه جدید همه کاره Aftermath حالت اول شخص ، یک چشم انداز جدید را تجربه کنید. هشت کلاس منحصر به فرد را افزایش دهید-Gunslinger ، Hellraiser ، Slasher ، Medic ، Fixer ، Exterminator ، Dronemaster و کلاس جدید Vanguard-هر کدام دارای مزایا و سبک بازی مخصوص به خود هستند. سلاح های خود را برای زنده ماندن در هر چالشی سفارشی کنید و ماموریت های روزانه جدید را با تعدیل کننده های ویژه برای پاداش پاداش تسخیر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme