هادس تاریخ می نویسد به عنوان اولین بازی ویدیویی که برنده جایزه هوگو شد

Home » هادس تاریخ می نویسد به عنوان اولین بازی ویدیویی که برنده جایزه هوگو شد

بازی Supergiant بازی هادس تاریخ ساز شد زیرا به طور رسمی به اولین بازی ویدیویی تبدیل شد که جایزه هوگو را برد.

جوایز هوگو اولین بار در سال 1953 اهدا شد و به بهترین آثار علمی تخیلی و فانتزی اهدا شد. تا سال 2021، بازی‌های ویدیویی و داستان‌های آن‌ها مورد بررسی قرار نگرفتند، اما که اکنون تغییر کرده است

در حالی که این هیجان انگیز است، توجه به آن مهم است دسته “بهترین بازی ویدئویی” یک دسته ویژه بود که فقط برای سال 2021 اضافه شد. با این حال، کمیته WSFS Business Meeting “چند سال است که در حال بررسی امکان افزودن چنین دسته‌ای است.” علیرغم اینکه یک رده خاص است، برد هادس همچنان مانند دسته های دائمی رفتار می شود.

برای برنده شدن این جایزه معتبر، هادس باید بهترین های Animal Crossing: New Horizons، Spiritfarer، Final Fantasy VII Remake، The Last of Us: Part II و Blaseball را می برد.

گرگ کاساوین، نویسنده و کارگردان خلاق Supergiant Games در توییتر سخنانی را از طرف کل تیم به اشتراک گذاشت و گفت که کسب اولین جایزه هوگو بازی‌های ویدیویی باعث افتخار است.

کاساوین گفت: «ما فوق‌العاده مفتخریم که اولین دریافت کننده جایزه هوگو در بخش بهترین بازی ویدیویی هستیم. گین به فیلیپ کی دیک، چه داری. این زمانی بود که برای اولین بار با نام جوایز هوگو آشنا شدیم، البته در دوران کودکی.

کسب این تمایز در تمام این مدت بعد، به ویژه در کنار چنین لیست باورنکردنی از نامزدها، بازی‌های با اشکال و اندازه‌های مختلف، از تیم‌های بزرگ و کوچک، واقعاً به معنای جهان است. داستان‌سرایی بازی‌های ویدیویی در طول سال‌ها راه طولانی را طی کرده است. و بازی‌ها به‌عنوان یک رسانه واقعاً منحصربه‌فرد هستند زیرا تعاملی هستند و شما واقعاً می‌توانید در یکی از این جهان‌های خارق‌العاده ساکن شوید و ببینید که چگونه به هر حرکت شما واکنش نشان می‌دهد.

“در سوپرجاینت، ما سعی کرده‌ایم سنت‌های فانتزی، علمی تخیلی و ادبیات را با آن مولفه تعاملی منحصربه‌فرد پیوند بزنیم و این جهان‌ها را بسازیم که در حین حرکت در آنها احساس می‌کنند زنده هستند. ما بسیار سپاسگزاریم که کارمان روی هادس در این راه برجسته شده است و ما امیدواریم که جوایز هوگو همچنان به کارهای شگفت انگیزی که در این فضا انجام می شود، قدردانی کند.”

در پایان، کاساوین از بقیه اعضای تیمش و خانواده‌هایشان در کنار تشکر از خود خدایان یونانی، بالا و پایین، برای الهام بخشیدن به افرادی مانند ما برای چندین هزار سال، تشکر کرد و باشد که آنها برای مدت طولانی به این کار ادامه دهند.

جایزه Hugo فقط جایزه دیگری است که می‌توان به Hades اضافه کرد، زیرا افتخار برنده شدن بازی سال 2020 IGN، 9 جایزه در افتتاحیه جوایز جهانی صنعت بازی و بهترین بازی در جوایز انتخاب GDC را به ارمغان آورده است. 2021، جوایز بازی‌های بفتا 2021، جوایز بازی SXSW 2021، جوایز بازی 2021، جوایز DICE 2021 و موارد دیگر.

یک نکته برای ما؟ می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme