هدست بی سیم مشکی PS5 Pulse 3D فاش شد

Home » هدست بی سیم مشکی PS5 Pulse 3D فاش شد

سونی نسخه جدید Midnight Black هدست بی سیم PS5 Pulse 3D Wireless را معرفی کرد و در ماه اکتبر عرضه می شود.

این جدیدترین پست وبلاگ پلی استیشن اشاره کرد که گزینه رنگ جدید با طرح رنگی مشابه کنترلر Midnight Black DualSense سونی که در ماه ژوئن منتشر شد مطابقت دارد. کنترل کننده ماه آینده شروع به عرضه جهانی به خرده فروشان شرکت کننده می کند. در حالی که پست وبلاگ قیمت یا تاریخ انتشار را مشخص نکرده است ، وب سایت رسمی سونی در حال حاضر هدست را برای پیش خرید آماده کرده است با قیمت 99.99 دلار (همان مدل سفید) با تاریخ انتشار 22 اکتبر.

بارگذاری

IGN هدست Pulse 3D Wireless را بررسی کرد که در مقیاس رتبه بندی ما 9/10 دریافت کرد. ما اشاره کردیم که هدست فراتر از این است که بازی های PS5 عالی به نظر برسند. این باعث می شود بازی ها زنده تر به نظر برسند.

اعلام یک نوع رنگ جدید برای هدست Pulse 3D همان روزی است که دومین به روزرسانی اصلی PS5 منتشر می شود و مجموعه ای از ویژگی های جدید را به کنسول نسل نهم سونی ارائه می دهد ، از جمله ویژگی جدید کنترل اکولایزر برای هدست Pulse 3D و گزینه ای برای افزایش حافظه داخلی در کنسول خود.

با استفاده از یک کنترلر Midnight Black و یک هدست Black Midnight ، اکنون بسیاری می پرسند – چه زمانی ما یک کنسول Midnight Black را مطابقت می دهیم؟

تیلور ویرایشگر فناوری Associate در IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید TayNixsterبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme