هدست پلی استیشن وی آر ۲ رونمایی شد | اخبار PlayStation 5 در New Game Network

Home » هدست پلی استیشن وی آر ۲ رونمایی شد | اخبار PlayStation 5 در New Game Network

سونی تأیید می کند که سخت افزار جدید چگونه است

نوشته شده در

سونی از طراحی نسل بعدی هدست واقعیت مجازی خود، PlayStation VR2، به همراه تصویر طراحی به روز شده و نهایی کنترلر PlayStation VR2 Sense رونمایی کرده است.

طراحی هدست PS VR2 از ظاهر خانواده محصولات PS5 الهام گرفته شده است. کنسول PS5 دارای لبه‌های مسطح است زیرا قرار است بر روی یک سطح صاف نمایش داده شود، در حالی که تاکید بیشتری بر اضافه کردن گرد بودن به طراحی هدست PS VR2 وجود دارد زیرا قرار است تماس دائمی با انسان داشته باشد، شبیه به لبه‌های گرد هدست. کنترلر DualSense و هدست Pulse 3D.

طراحان توجه زیادی به ارگونومی هدست داشتند و آزمایشات گسترده ای را برای اطمینان از احساس راحتی برای انواع اندازه های سر انجام دادند. سایر ویژگی‌ها مانند محدوده قابل تنظیم هدست که ناحیه اسکوپ را نزدیک‌تر یا دورتر از صورت قرار می‌دهد و محل قرارگیری جک هدفون استریو نیز ثابت می‌ماند.

همچنین ویژگی های جدیدی مانند صفحه تنظیم لنز وجود دارد، بنابراین کاربران یک گزینه اضافی برای مطابقت با فاصله لنز بین چشمان خود برای بهینه سازی دید خود دارند. طراحان همچنین با وجود عملکردهای موتور و سبک جدید هدست، توانستند وزن را کاهش دهند. علاوه بر این، یک طراحی هواکش جدید برای جلوگیری از تیرگی نمایشگرها وجود دارد.

علاوه بر این، سیستم PS VR2 در یک راه‌اندازی ساده و تک سیم ارائه می‌شود تا بتوانید فوراً به بازی‌های خود متصل شوید. کیت های توسعه PS VR2 در حال حاضر در دست سازندگان بازی است. در حالی که هنوز پنجره ای برای انتشار وجود ندارد، به روز رسانی های بیشتری در آینده نزدیک وعده داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme