هزاران دلار در تجهیزات در نهایت باعث می شود تا در Goldeneye بسیار سخت باشد.

Home » هزاران دلار در تجهیزات در نهایت باعث می شود تا در Goldeneye بسیار سخت باشد.

موزه تاریخ محاسبات مستقر در بریتانیا یک دستگاه تقریباً 8000 دلاری را جمع آوری کرده است که به شما امکان می دهد GoldenEye 007 را برای Nintendo 64 در چهار صفحه جداگانه بازی کنید و یک بار برای همیشه به تقلب صفحه پایان دهید. این برای جشن گرفتن 25 سالگی GoldenEye در N64 جمع آوری شد.

در حالی که دکل ممکن است گران باشد، روش کار آن در واقع بسیار ساده است و حتی از سخت افزار اصلی N64 استفاده می کند. تصویر اصلی به سادگی شکسته شده و در چهار تلویزیون تقسیم می شود، با پخش کننده یک می تواند به یک صفحه تمام صفحه رفته و حالتی را که می خواهد پخش کند، انتخاب کند. هر کنترل کننده تلویزیون مربوطه خود را کنترل می کند و با انجام این کار، تقلب صفحه را حذف می کند.

تقلب در صفحه نمایش اصطلاحی است که اغلب هنگام بازی چندنفره با صفحه نمایش تقسیم شده استفاده می شود و به این منظور است که هر زمان که به سمت شما از صفحه نمایش نگاه می کند به نفع شما نسبت به شما تماس بگیرد.

در حالی که بسیاری از بازی‌ها سهم خود را از تقلب‌های صفحه‌نمایش داشته‌اند، هیچ‌کدام به اندازه GoldenEye برای آنها شهرت کسب نکرده‌اند. به لطف کنترل‌های دشوار بازی، تقریباً همیشه می‌توانید روی هر کسی که در مقابل آن بازی می‌کنید حساب کنید که صفحه نمایش شما را تماشا می‌کند تا شما را بکشد. این بازی حتی یک شخصیت قابل بازی به نام Oddjob دارد که به دلیل قد بلندش بسیار سخت است. حتی اگر بازی پر از نقص است، بدون شک بخشی از جذابیت آن است.

تقلب روی صفحه به یکی از اصلی‌ترین بازی‌های چندنفره GoldenEye تبدیل شد و هیچ کاری نمی‌توانستید انجام دهید تا جلوی آن را بگیرید. اما به لطف موزه تاریخ محاسبات، بازی چند نفره GoldenEye را می توان به روشی کاملاً جدید و منصفانه بازی کرد. اگر در بریتانیا هستید، می‌توانید بلیط‌های یک را خریداری کنید نمایشگاه جایی که خودتان بازی را انجام می دهید و همچنین نسخه ایکس باکس 360 قابل بازی GoldenEye که لغو شد.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.